Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolcia18

U lekarza

Polecane posty

Gość Karolcia18

Mam pytanie do dziewczyn...jak jestescie u lekarza (faceta) ogólnego np z przeziebieniem, chorym gardłem, kaszlem itp...jak wyglada badanie? zawsze was obsłuchuje? każe sie rozebrać do połowy i zdjąć stanik? i czy zdarzyły sie wam jakies erotyczne sytuacje w gabinecie u lekarza? cos co wac podnieciło? Bo mój ostatni lekarz własnie kaze mi sie rozbierać...troszke mnie to krepuje ale i podnieca...bo jest młody, przystojny, delikatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student_medycyny
zapewniam cię, że przy standardowym osłuchiwaniu klatki piersiowej u kobiet nigdy nie trzeba zdejmować stanika. jeśli twój lekarz każe ci go zdejmować to możesz odmówić. mało tego, jeśli to jakiś erotoman to zgłoś to na policję, możliwe że to pedofil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNKAA
mam pytanie do Was, studencie medycyny, może mi powiesz czy neurolog, do którego idzie się z porażenie nerwu części policzka ma prawo wymagać rozebrania się do bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę do kobiety
starszej lekarki i zawsze każe zdjąć biustonosz do badania i mówi że lepiej wtedy słychać , jak powiedziałam że mnie to krępuje bo może ktoś wejść to kazała, z głupawym uśmieszkiem, iść do lekarza mężczyzny . Mam 18 lat i lekarzy mężczyzn też się trochę krępuję, więc chodzę do tej lekarki i zdejmuję biustonosze ,ale raz naprawdę wszedł kolejny pacjent przez przypadek i to mężczyzna, ale przeprosił i się w porę wycofał, a ta lekarka to bez żadnej żenady dalej mnie badała a ja to myślałam że się pod biurko schowam ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia18
Dzieki za wypowiedzi! Czekam na następne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz NIE MA PRAWA
kazać ściągać Ci biustonosz podczas badania!!!!!!!!!!!!!!!!Ta lekarka to jakas stara lesba(nie obrażajac lesbijek) Idź do innego lekarza,który nie jest zboczeńcem jak ta lekarka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Lekarz
A mnie na studiach uczono ze badać należy dokładnie!!niezależnie z jaka dolegliwością pacjent przychodzi należy go dokładnie zbadać a przynajmniej zmierzyć ciśnienie, dokładnie osłuchać płuca i serce a w tym celu pacjent musi być rozebrany do połowy czyli kobieta musi zdjąć stanik!!nie widze w tym żadnych podtekstów erotycznych!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Nigdy mnie nie spotkało coś takiego, żeby u lekarza przy badaniu musieć ściągnąć stanik. Nawet bym tego nie zrobiła, bo niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasbbb
Po za tym osluchiwanie klatki piersiowej najlepiej wykonywac pod paszkami , wtdy najwyrazniej slychac szmery w plucach , ale coz lekarze tego nie robia ze wzgledow estetycznych , ludzie to brudasy i brzydko pachnie im pod paszkami haaahahh,a nawiazujac do wypowiedzi czeniejszych naprawde nie potrzeba sciaac biustonosa zeby spokojnie osluchac serce i pluca.......to tylko zboczki tak robia ahhahahhah zanm to z doswiadczenia zawodowego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka
Trzeba zdjac, a przynajmniej rozpiąc stanik, bo inaczej nie slychac dobrze dolnych płatów płuc . A tam często dużo się dzieje. Więc to, że lekarz prosi o zdjęcie stanika to znaczy, że dokładnie bada. I powinien być parawan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody lekarz
Właśnie!!mnie też tak uczono!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie takie sytuacje zdarzają z resztą pisałam już o jednym nadgorliwcu,mi każe zdejmowac stanik a kiedys jeszcze ot tak chyba kazał sie kłaśc i uciskał mi brzuszek mimo ze nie zgłaszałam dolegliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakiś mlody lekarz...
...lub student medycyny szuka dziewczyny? mam słabośc do lekarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz50
Każda dziewczyna która była już u swojego lekarza pierwszego kontaktu wyczuje czy jest dokładny w badaniu czy erotoman.Może badać w staniku i być erotomanem.Wierzcie ,że rozebrane kobiety nie robią na lekarzach żadnego wrażenia, oglądamy je jak film przyrodniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka.
Jakiś miesiąc strasznie bolał mnie brzuch poszłam do lekarza pierwszego kontaktu. Najpiew kazał mi sie rozebrać do bielizny a potem położyłam sie na lóżku. To był nowy lekarz na oko 30 lat, uciskał mój brzuch a pozniej nagle zjechał ręka odgiął mi majtki i zaczął wkładać palec w moją cipke pytając czy cos mnie boli :O Pytałam czy to konieczne co robi, a ten mi odpowiedział, że próboje zdiagnozować co mi jest :/ no to dobra lezałam tak. Powiedział że mam jakies tam zapalenie i mi wypisze recepte jak zadowole go ręka, po czym szybkim ruchem wyjął swojego ptaka :O Musiałam go masturbować podczas gdy on wkładał mi palca w pochwe, nie powiem żeby nie było przyjemnie ale strasznie mnie to żenowało :/, no i pod koniec przejął juz kontrole i spuścił mi sie na majtki :/ No ale recepte dostałam, więcej sie tam nie pokaże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasienkaa
Mialam kiedys taka sytuacje. Cala klasa (2 lo) miala robiony jakis okresowy bilans a mnie nie bylo w szkole no to poszlam do przychodni w inny dzien, trafilam na mlodego lekarza (przystojny;)) kazal mi oczywiscie na wstepie zostac w samych majtkach krepowalam sie ale balam sie zaprotestowac!! no to najpierw mnie obadal, a za chwile kazal polozyc sie na kozetce do "badania brzucha" ale nie pozwolil mi ubierac stanika!!uciskajac mi brzuch dziwnie zaczal zsuwac mi majtki i wogole to "namacywanie" czy wszystko jest w porzadku trwalo dosc dlugo! Gdyby to byl jakis stary gosciu to w zyciu bym sie tak nie dala no ale ...hmm ;) przyjemnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasienkaa
Moniczka.>>> ee wydaje mi sie ze ty to troche przesadzasz :> zeby az tak ostro lekarz rodzinny nieee nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka.
Naprawde :(, on był w zastępstwie za tego co od lat do niego chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kilka punktów z Karty Praw Pacjenta (w oparciu o Deklarację Praw Pacjenta WHO): I. Wartości ludzkie a funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej 3. Każdy ma prawo do poszanowania integralności fizycznej i psychicznej oraz do poczucia bezpieczeństwa swojej osoby. 4. Każdy ma prawo do poszanowania swojej prywatności. 5. Każdy ma prawo do poszanowania wyznawanych przez niego wartości moralnych i kulturowych oraz do poszanowania swoich przekonań religijnych i filozoficznych. IV. Prawo do intymności i poszanowania godnosci 5. Pacjent ma prawo do poszanowania intymności i godności osobistej w trakcie udzielanych mu świadczeń zdrowotnych, a w szczególności do tego, aby przy udzielaniu świadczeń był obecny tylko niezbędny personel medyczny oraz, aby poszanowano jego prywatność poprzez umożliwienie udzielania świadczenia w osobnym pomieszczeniu lub miejscu osłoniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka.
No dobra kurwa a jak to sie ma do tego co ja musiałam robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasienkaa
lekarze sa zboczeni i tyle:P i jak przyjdzie jaka laska do badania to im slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor M
Drogie nie piszcie bzdur bo za takie zachowanie lekarz może skończyć karierę Naprawdę rozebrana kobieta nas nie rusza bo to jest chleb powszedni jak ktoś napisał "jak film przyrodniczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeden z lekarzy zaczął oglądać majtki, stwierdził, że są bardzo ładne i zapytał się czy nosze stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy on tez nosi stringi
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor M
Chociaz nalezy przyznac ze sa pacjentki ktorym tylko o to chodzi i jeszcze sie pytaja czy peirsi sa symetryczne, czy prawidlowy ksztalt. Takich nie trzeba zapraszac do robierania. Ledwo taka wejdzie do gabinetu to od razu chyc i topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kobiet sie wstydzicie
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowski temat
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna21
ja miałam kiedyś wizytę u proktologa, bo miałam podejrzenie o hemoroidy i wyobraźcie sobie, że ten cham powiedział że mam zdjąć majtki do badania! dałam mu w twarz i wyszłam z tego gabinetu, burak jeden 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×