Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athena wawa

Co dzis na obiad gotujecie?

Polecane posty

Gość a ja a ja
Babka ziemniaczana, oczywiście na ciepło. Poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdiiiiiiiiiii
Ja dizs smazylam placki z jablkami.Mialam jeszcze ugotowac zupe jarzynowa,ale juz nie mialam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiee
kartofelki,kalafior,piersi z kurczaka.Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
coś Ty! Robi sie bardzo szybko, męczące jest tylko ścieranie ziemniaków, bo musi być ich duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj zastrajkowałam
i obiadu nie ugotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczomaniaczka
u mnie dziś było leczo a na deser pierogi na słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placki
z cukini i pora pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przeważnie jest mana-mana (czyli inwencja własna). Tym razem z wołowiny, koncentratu pomidorowego, ananasa i przypraw. A do tego makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
barszcz czerwny ze startymi mlodymi buraczkmi i ..na drugie rybka PANGA bradzo dobra ogorki konserwowe i ziemniaczki pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkla
a ja zapiekanke z fasolki szparagowej , ziemniaków, marchewki i troszke jakiejś kiełbaski np. 2 pyszne, kroje wszystko , podsmazam na oleju, troszke wegety - pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirszaa-ja wczoraj jadłam Pangę-to najlepsza rybka-ale droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulasz
z kaszą i buraczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaa
rybka pycha wiem....wiesz co? wiem ze droga..tak kosztuje gdzies 22 za kg a ja kupilam w promocji w tesco za 13,99 wiec sie oplacalo chyba dzis sobie jescze jej kupie i wloze to zamrazarki jak jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluchna 85
A ja zrobię naleśniki z białym serem i jagodami... :-) Prosze powiedzcie, jak sie robi babkę ziemniaczaną? Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę smacznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerugha
a ja dzis po raz pierwszy zrobilam fasolkę bo bretonsku.PYCHA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deneuve
Ja ugotowalam fasolke szparagową,na to oczywiscie bulka tarta z maslem,filet z ryby i frytki :)Palce lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulpety w sosie pomidorowym z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pulpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrałam surowego kurczaka z kości wbrew pozorom nie jest to trudne, wystarczy dobry nóż i instrukcja z youtube i takiego kurczakowego "flaka" nadziałam tradycyjnym nadzieniem z bułki tartej, obwiązałam i upiekłam rodzinie się podobało, bo można wygodnie kroić i nie trzeba się męczyć z kośćmi na talerzu (a mi dlatego, że miałam wszystkie kości łącznie z korpusem do wywaru na zupę) do tego młode ziemniaczki i mizeria pycha a jutro będzie chłodnik, placki z botwinką i kozim serem i sosem czosnkowym a na deser domowy sorbet truskawkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żurek z jajkiem i makaron z fixem 4 sery poszłam na łatwiznę , pierwszy raz robię ten fix , ciekawe czy jadalny? jadł ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, te fixy sa jadalne, ale smakuja jak fix, nie jak normalne jedzenie. po co w ogole sobie glowe zawracac i zjadac te chemiczne proszki, skoro zrobienie sosu serowego do makaronu samemu jest takie proste. ot wlewasz na patelnie smietane kremowke i "zageszczasz" ja dowolnym serem. do tego ulubione przyprawy ziolowe i jesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffff;p
spaghetii ;p ale nie z fixu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
szafranowy ryz, drobne listki salat z avocado i octem balsamicznym, oraz odgrzane mieso z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kja980431
Ale beznadziejnie jecie... Babka ziemniaczana, jakieś naleśniki czy placki na słodko, co to w ogóle jest? Bomba węglowodanowa plus cukier, potem się człowiek dziwi, dlaczego tyle grubasów naokoło. Porażka. Ja bym po babce ziemniaczanej chyba się wyrzygała, a po naleśnikach z cukrem byłabym głodna po dwóch godzinach, bo to puste kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kja980431
A najlepsza jest ryba PANGA i ta podjarka, że jecie pangę na obiad... Najbardziej syfiasta ryba, co ją hodują w jakiś ściekach, a wy wydajecie na to kasę i jeszcze karmicie pewnie rodzinę. Ja nawet psu bym pangi nie dała. ALbo tych wszystkich fixów i veget.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×