Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finlon24

bezradnik co znaczy jeśli kobieta ...

Polecane posty

Gość finlon24

Spotkałem się z dość nietypowymi - choć niektórzy powiedzieliby pewnie, że właśnie typowymi - zachowaniami kobiet, których intencji nie rozumiem. Stad moje pytania: 1 - widzimy się pierwszy raz u wspólnych znajomych, a ona zaczyna głaskać mnie po twarzy 2 - sytuacja jak podobnie ale kobieta jest z partnerem i ciągle się o mnie opiera i dotyka mnie 3 - kobieta ciągle przy byle okazji pochyla się bym mógł zobaczyć jej biust albo podtyka mi nieomal pośladki pod nos 4 - kobieta ma duży dekolt lub supermini i nagle przy mnie zaczyna poprawiać ubiór by było jakby mniej widać PROSZĘ o możliwie pełniejsze wypowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlon24
... nikt nie wie co znaczą takie zachowania? Niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
poprostu znaczy to ze leci na ciebie laska-ot i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlon24
mog zrozumie, że jeśli kobieta jeśli zachowuje się zgodnie z którymś z pierwszych 3 punktów to może w ten sposób wyrażać zainteresowanie ale ... wtedy pojawia się pytanie dodatkowe: jaki stopień ewentualnego zainteresowania to jest. no, i co z punktem 4 - to też zainteresowanie czy raczaej zawstydzenie. A jeli zawstydzenie to czemu akurat przy mnie - zaznaczam, że staram się nie wgapiać bezczelnie w odsłonięte części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil z gór
fajne pytanka ale odpowiedzi ciągle brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
poprostu chodzi o to ze w pewnym momencie uswiadamia sobie ze-nie chce byc potraktowana jak pierwsza lepsza a podobasz jej sie wiec chce zwrocic twoja uwage ale nie kazdym kosztem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finion24
ooooooooooooooo, czy ta twoja ostatnia wypowiedź dotyczyła 4 punktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finion24
i jeszce takie pytanko: jak odpowiadać na tego typu zachowania ... no, i co robić jeśli dziewczyna jest z facetem DZIEWCZYNY nie dajcie się prosić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil z gór
popieram, dziewczyny piszcie wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do kobiet
napiszcie parę zdań, co wam przeszkadza pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygfryd
jeśli cię tak dotyka, nachyla się, ociera, to pewnie chce jak najprędzej zarwać cię do wyra! ja liczę jednak na delikatność u kobiet. to ja muszę zdobywać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
cześć chłopcy :) W sumie to ja nie za bardzo wiem co Wam odpowiedzieć, bo sama o nikogo nie ocieram ani nie eksponuję specjalnie biustu i pupy :) Ale takie przypadkowe głaskanie wcale nie musi być oznaką jakiegoś przymilania się czy podrywu. Mnie zdarza się chwycić faceta za rękę albo np. pogłaskać po głowie, ale jest to objaw czułości ;) i jest trafiony do sytuacji. Nigdy tak bez powodu. Moi koledzy nie mają nic przeciwko :) Może po prostu te dziewczyny, które spotykacie są uczuciowe, a dotyk dużo znaczy. Z tym biustem i spódniczkami to nie wiem, ja tak nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggg
One Cię po prostu prowokują.To są po prost zwykłe kurwy i szmaty.Od takich to z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finion24
proszę pochopnie nie oceniać innych osób, szczególnie w sposób tak kategoryczny i obraxliwy. Poza tym to z pewnością nie były kobiety na k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia24
Moje zdanie. Jeśli ona ma faceta, to byc może nawet nie chodzi o "podryw" ale o to ,ze chce sprawdzić czy działa na innych facetów. Uwierz, kobiety robia tak bardzo często, możesz odnieść nawet wrażenie, ze jest toba zainteresowana, ale jak już sie o tym upewni, że spodobała ci sie...wróci w ramiona swojego chłopaka, partnera, męża... Wiele kobiet bawi się tak ... z facetami... a oni sprzecznie to odbierają.Wiem , bo ...;)sama tak czasem robię, będąc ciekawą jak zareaguje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggg
Tym bardziej jeśli się jest z partnerem, takie zachowanie?! Jak Ty byś się czuł przchodzisz na imperezę ze swoją dziwewczyną, a ona njawyraźniej zapomniała z kim przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia24
Tak to wygląda zwykle, to prowokacja, ale nie nazywaj ich od razu kurwami i szmatami. Można różnie prowokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaa
1. Chce sie pochwalic swieyzm mieskiem 2. Chce okayac, ye ja pociagasy, albo sprawdyic, cyz jej partnerowi yaleyz na niej i cyz ydolnz jest pobic sie o nia 3. Chce pokayac ye ma na ciebie ochote, albo chce sie pobawic twoim popedem sexualnzm i sprawdyic ye ci stanie, a potem poyostawic samemu sobie 4. Spodobales jej sie i chce pokayac, ye wcale nie jest ywzkla symatka, ktora pragnie tzlko sexu, chce abzs uwayal ja i lubil ya intelekt, ktorz niekoniecynie goruje nad wzgladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udam Twoją Girl
SZUKA SPONSORA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =*
To chyba nie ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z krwi i kosci
Bardzo nieładne zachowania. takie nachalne. 1 jest sama i "leci" na Ciebie. chodiz o krtoka znajomosc. gydbys powzwoli poszłaby na jeden numerek a 2 i 3 dziwia mnie, bo maja facetow. Moze to gra, abys Ty dalje je podrywał. A im chodiz oto, aby wzbudzic zadrosc w facecie albo sie dowartosciowac. Zobaczcie kazdy jets Moj. Jaka piekna jestem, wszyscy mnie pragna. Ale jak pragna to raczje maja chetke, ale czy na dluzej to raczej nie. a ta co sie porawai czyli 4 chce sie podobac. Zauwaz, ze kobietypoprawia nawet wlosy pryz facecie. Ja to zaobserwowałam i to prawda. Chciałbys miec dziewczyne co innym takrobi? Zamiast bawic sie z Toba, zartowac byc dusza towarzystwa to podrywac innych i to tak bezczelnie i nachalnie? te podstawianie mini i biustu pod nos to tez widzialam, ale widzialm reakcje panow jak wyracali ocyz, ze maja dosc. jeden mowi do mnie; ja to juz wyrosłem z takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlon24
dzięki za wszystkie porady i wyjaśnienia. Jeśłi ktoś coś potrafi dorzucić to bardzo proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udam Twoją Girl
halo... ja nie szukam sponsora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczka21
Po pierwsze watpie ze:) 1) az tak cie te wszystkie sytuacje by wnerwiały, gdyby były naprwde autentyczne 2) po drugie watpie ze one były autentyczne- raczej sporo sobie dopisałes poniewaz 1) kobieta moze poglaskala ce po twarzy, bo akurat wywiazalo to sie w konkretnej sytuacji, nie koniecznie chciala cos wiecej od ciebie 2) jesli chodzi o 2 sytuacje, moze ma po prostu niewygodne krzeslo:), albo chce wzbudzic zazdosc w swoim facecie 3) a co ma siedziec jak kołek, i sie nie ruszac, - bo akurat ma bluzke z dekoltem- a to nie jesj wina ze ciagle sie tam jej gapisz:)) 4) kiedy zaczyna myslec , ze ten jej swobodny ubior tak na ciebie dziala, to zaczyna sie zaslaniac, bo nie chce zebys interesowal sie nia, albo tylko jej cialem Proste, logiczne, tylko wy faceci sobie dopisujecie scenariusze. Czemu myslicie ze skoro dziewczyna jest dla was mila, ubiera sie ladnie akurat na spotkania z wami, to od razu musi was podrywac, my naprawde lubimy jak wy to robicie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, w tym topiku mężczyźni wręcz zamienili się w wyjce do kobiet, skomlące, by im odpowiedziały, a jak ja zadałam pytanie wyraźnie do Panów, to żaden przez ok. dwa tygodnie nie chciał mi odpowiedzieć jak mam rozumieć takie zachowanie faceta. Tylko jakiś jeden z Was dogryzł, że mam zakończyć wątek, bo przecież powinnam wiedzieć. I ani jednemu się nie chciało odpowiedzieć konkretnie. Więc i ja nie odpowiem, choć znam odpowiedź, a figę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×