Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hany

wieczór panieński

Polecane posty

bede świadkową na ślubie mojej kolezanki i przypadł mi zaszczytny obowiązek zorganizowania wieczoru panieńskiego, szukam pomysłów, jak móglby wyglądać taki wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu?chcialabym zeby bylo milo,zeby wspominala z usmiechem ten wieczor, w koncu to jeden z ostatnich wieczorow kiedy jest panienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, aj też chętnie sie dowiem:) niestety nie byłam na żadnym, więc nie wiem jak to mojej przyjaciółce zorganizuję.. :( męski striptiser odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaiiiii
proponuje lizaniedywanikow, czyli lesbijskie orgie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiara
Jak koleżanka ma siostrę , to niech Ci pomoże zorganizować kolekcję jej idiotycznych zdjęć - od małego do dziś , tak na dzień dobry :P A potem wypijcie po browarze na rozluźnienie i można zacząćdyskusję o facetach - i tak już do końca :P A jak Wam sięznudzi , to idźcie na karaoke i potańczyć , popodrywać facetów (nie pozwól koleżance na jakieś łóżkowe eksperymenty , bo to nie jest dobry pomysł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliett7
Byłam na fajnym wiczorku panieńskim:) zapłaciłyśmy kolesiowi z tej grupy Chippendales którzy tańczą w klubach.Godzinę był, potańczył striptiz pogadał - fajne ciało -profesjonalny taniec i strój - fachurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZKA
Ja nie lubie takich facetow, wiec moze podpytac kolezanki czy lubi takie wystepy. Po jak nie to lepiej sie na sexi bielizna zrzucic. Kupuc troche ciastek, sporo winka i zabawa sama sie rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docia713
Ja mialam niesamowity wieczor panienski!!!Bardzo kulturalny i z klasa,ale jednoczesnie szalony!!!Moje kochane przyjaciolki wymyslily bajke...To mialo polegac na tym, ze przez tajemniczego listonosza zostalam poinformowana,ze moj ukochany zostal uwieziony i musze go uratowac i ze pod moim domem czeka przewodnik.Byl nim moj kolega, ktory samochodem zawiozl mnie do rynku.Tam czekaly przebrane dziewczyny, ktore przebraly mnie za rusalke z betonowej laki:)tzn. dluga spodnica, wianek,korale i td...I musialam tak chodzic po miescie i pytac ludzi czy wierza w milosc od pierwszego wejrzenia, a na koniec zaspiewac piosenke pod kosciolem w ktorym mielismy sie pobrac:)To byla pierwsza czesc.Nastepnie w wynajetej sali dziewczyny zagraly wymyslone przez siebie przedstawienie.Taki kabaret raczej:)Zaangazowaly w to swoich kolegow.To bylo genialne!!!Potem moja siostra zatanczyla dla nas flamenco-tanczy od 4 lat,a potem koledzy kolezanek zrobili nam piekny pokaz capoeiry ( bez koszulek:) )Potem bylo duzo tanca, wyglupow,potem dostalam w prezencie bielizne a na koniec od kazdej z dziewczyn dostalam kartke,gdzie napiasaly co we mnie najbardziej lubia i za co mnie cenia i co w ogole o mnie mysla.No i sie poplakalam ze wzruszenia.Swietny wieczor,extra zabawa!!!To sa naprawde niezapomniane chwile!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiii
ja też bede świadkową i tez kombinuje co by tu wymyślic aby było fajnie i czadowo. tylko że te dziewczyny które beda mało znam bo są Ali rodzina i raczej są sztywne a ja musze rozruszac to towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczór Panieński z MODELS FX
MODELS FX - liderem na polskim rynku! Zawodowi striptizerzy przedstawiają profesjonalny występ erotyczny w stylu Chippendales. Najprzystojniejsi mężczyźni zadbają by twój wieczór panieński był niesamowity. Od początku istnienia grupy Models Fx, nasi tancerze erotyczni trafia na rynki międzynarodowe. Jesteśmy jedyną grupą w Polsce, która striptiz męski wykonuje ekskluzywnie i wyjątkowo. W naszej ofercie są mega występy grupowe w dyskotekach, klubach, teatrach, a także imprezy okolicznościowe np. wieczory panieńskie. Zapraszamy na oficjalny serwis grupy www.modelsfx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaSyrenkaaa
Cześć ;) Dziewczyny, doradźcie;-) Za 2 tygodnie mam wieczór panieński i zastanawiam się nad prezentem dla przyszłej Panny Młodej;-) Znalazłam na emilosc.pl fajną, seksowną bieliznę ;-) Który z tych zestawów Wy byście wybrały? : emilosc.pl/hannahbody-p-5632.html?cPath=55_343_173 czy ten : emilosc.pl/kompletpamela-p-297.html?cPath=55_343_173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna jest zabawa kiedy panna młoda dostaje kapelusz a w środku kartki. Na każdej z nich jest napisane kilka haseł z daną sytuacją. Jej zadaniem jest zgadnięcie jaka to sytuacja i z którą z dziewczyn jest związana. Dużo śmiechu. A poza tym wspomnień, No i oczywiście striptiz:http://www.guardian-angels.pl/. Bez tego ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×