Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kornik

Drążę i drążę i ciągle jest mi mało...

Polecane posty

Gość ja też tak mam
ale im więcej drążę tym więcej mam pesymistycznych myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
chyba we właściwym ;) zastanawiam się tylko czy to moje drążenie przyniesie oczekiwany skutek. chłopak z którym jestem nie lubi drążenia. on woli, kiedy milczę i nie drążę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drążenie przynosi mi ulgę ponieważ dowiaduję się zawsze czegoś nowego. z drugiej strony, jak by na to nie patrzeć drążenie w sprawach uczuć nie każdemu musi się podobać. ;) wydrążyłem np.że dziewczyna, z którą jestem nie poświęca mi za dużo czasu. czy powinienen się tym smucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
??? smucić? chyba nie. a co robi Twoja dziewczyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ona się ciągle uczy. teraz np.wzięła się solidnie za naukę języka angielskiego. takie drążenia rozumiem i nie mam jej tego za złe. wszak chce osiągnąć w swoim drążeniu sukces językowy.;) drążenie jednak w sferze uczuć mnie osobiście dobija. im więcej drążę czy moja dziewczyna kocha mnie bezinteresownie, tym częściej przekonuję się, że to drążenie jest jakieś mniej oczywiste. jak myślisz, czy można kogoś kochać bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
może...tylko, że dotego potrzeba dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie! z uwagą drążę to, co mi mówi i wiesz, co myślę? nie można chyba kochać tak do końca bezinteresownie. w jej wypadku to coś za coś. i to mnie smuci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja drążę damskie krocze
bo to najszlachetniesze z drążeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o tego typu drążenia, to oczywist, jeśli jest się w związku to i to jest potrzebne. chodzi tu raczej o drążenia dotyczące zrozumienia i porozumienia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. czy drążenie do harmonii w związku jest potrzebne? czy lepiej nie drążyć? Łatwo przyszło łatwiej pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku harmonia
jest podstawą, więc drąż! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za interesujące wpisy. będę drążył dalej. a może coś jeszcze wpiszecie co mnie sie przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kornik gdzie jesteś
????? dalej drążysz???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli jestes po
prostu U P I E R D L I W A Unikam takich ludzi. :-D Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej drążę...:) Dlaczego dziewczyny noszą buty na wysokich obcasach( w większości), kiedy nie umieją w nich chodzić ? ;) Hehe, patrząc na nie mam...wrażenie, że wykrzywią im się nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego, kobieta przechodząc na drugą stronę ulicy odwraca głowę na lewo i prawo ? :) kto pomoże mi to wydrążyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytania......
noszą bo chcą być wyższe, od przeciętnej krajowej. oglądają się bo doszły do wniosku, że jak facet może to one też :D lubię Cię kornik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga--a
Ja noszę moje ulubione białe trampki za kostkę :D Obcasy? Hm... Kiedyś nawet w nich biagałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam...>>>coś wtym jest ;) Ja też Cię lubię 👄 :) aga--a>>>>A dzisiaj...nosisz trampki za kostkę :) Heh, a jest Ci w nich do twarzy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
A ja drążę w każdą stronę i powiem szczerze im więcej tym bardziej mi głowa pęka:)Podobno lepiej nie wiedzieć(czytaj drążyć)wszystkiego,to sie dłużej pozyje:)A co do tych obcasów,każdy ma którąś klepkę przekręconą i dlatego ludzie tak bardzo odbiegaja od ideału:)Pozdro dla kornicza i reszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedziano, że drążenie rozwija i spowalnia proces starzenia ;) :)>>>to było do welki :) Również ściskam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
Hihihi ja tam tylko biedny żuczek jestem:P Powodzenia ludziska w drążeniu,oby nie naszych pięknych drzewe,bo zielenina potrzebna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczy się jezyka obcego ...nooo... a gdzie w tym twój wkład? wypisał się? ty wolisz romanistykę czy uczysz jej smązenia jajek sadzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×