Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agness-22

Pizza z Knorra, ktos próbował ile to kosztuje wogóle ??

Polecane posty

Gość lepiej zrobić samemu
z jakiegoś sprawdzonego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale próbowałaś??? Jest jeszcze kebab i lasagne ?? Korci mnie zeby spróbowac tylko jak faktycznie niedobre to nie ma co kasy wyrzucac! Nawet nie wiem ile to kosztuje ale widzialam reklame i stad wiem ze jest cos takiego. Doradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robiłam
i nic szczególnego. Radzę zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje coś w przedziale
miedzy 4 a 7 PLn - pewna nie jestem, tak jakoś mi wpadło w markecie w oko. dużo taniej wychodzi zrobienie samemu. ja słyszałam wiele niepohlebnych opinii o tym produkcie choć podobno sos pomidorowy jest dobry-ale tylko tak słyszałam. ja sama robię pycha sos pomidorowy i na pewno zaden z torebeczki nafaszerowany chemią go nie przebije. zrób sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadlam
srednia,jak robie sama jest o wiele lepsza-choc to ciasto jest lekko grubawe a ja wedlug mojego przepisu robie na cienkim wiec to jest roznica.Jadlam 2 razy zaplacilam jakies 4 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faopsa
Ja kupowalam w supermakecie chyba za 7 zl, ale bylam srednio zadowolona. Sos mozna zrobic samemu i o niebo lepszy, tak samo z ciastem. Skladnikow jest malo, starcza to na srednia w wielkosci pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zrobić samemu
mój przepis na ciasto do pizzy na dwie większe blachy 4,5 szklanki mąki 0,5 l ledwociepłego mleka. pół kostki drożdzy rozmieszanych z łyżeczką cukru sól olej 1. wsyp mąkę do miski 2 wsyp sól 3.daj te rozbełtane drożdze mieszaj łyżką 4 dolewaj od czasu do czasu mleka gdyby ci zabrakło, może być woda ciasto musi byść miękkie 5 na koniec, gdy wyrobisz nalej łyżkę oleju na to ciasto i wyrabiaj az olej wsiąknie reszta pizzy to tój pomysł. życzę smacznego a tej lazani i kebabów z knorra tez nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu
do pizzy nie daje się mleka!!!!!!! to nie jest babka drożdżowa...może jeszcze jajeczko, co??? zrób tak jak podała koleżanka wyżej ale zamiast mleka daj wodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v88
Najłatwiejszy przepis na ciasto (zawsze wychodzi) Składniki: - okl.6 dag drożdży - okl. 200 ml ciepłej przegotowanej wody - 2 szklanki mąki - łyżeczka soli drożdze rozpuścić w wodzie (muszą postac chwile), do miski wsypac make , sól, drożdze i wyrobic - to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v88
i zapomnialam- przykryc i odstawic na jakis czas az wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzy nie robiłam ale spróbowałam lasagne nie polecam:/ jakas taka mało wyrazista pacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×