Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Początkująca kuchara

Tylko się nie śmiejcie

Polecane posty

Gość Początkująca kuchara

Tylko się nie śmiejcie ;) naprawdę dopiero zaczynam "przygodę" z gotowaniem :) Czy kasza manna i grysik to to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca kuchara
Aż się wstyd przyznać - 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a..............
Rybunia a co ma za znaczenie ile ona ma lat?? Skoro zaczyna to zaczyna i ma prawo pytać. Nie każdy rodzi się z książką kucharskąw głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoterapeuta
a ja gotuję od dawna i jestem dobrą kucharą a też nie wiedziałam o tym grysiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan na drzewie
przeciez nie ma obowiazku.nie kazdy lubi gotowac. do poczatkujaca kuchara-powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
o jezu, ludzie noo. jak sie dziewczyna pyta bo nie wie to czy to na serio jest powod do wysmiewania czy przedrzezniania? kurwa, jak nie chcesz dac konkretnej odpowiedzi to wez cicho siedz a nie obrazaj. grysik i kaszka manna to to samo. A Ty sie ucz dalej zebys ladnie umiala gotowac, a glupimi tekstami sie nie przejmuj. pozdrawiam i przepraszam ze sie unioslam ale serio pewne zachowania mnie denerwuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sie czego
wstydzic :D ja mam 27 i tez sie ucze. w domu nie ma kultu gotowania, mama nigdy nie gonila mnie do kuchni, bo sama przygotowywala to 1 danie dziennie (pracowala serdnio 5h-nauczanie poczatkowe :) ) ja na studiach żylam jogurtami i kanapkami, szybko, wygodnie, do cieplych obiadow az tak mnie nie ciagnie. teraz gotuje glownie w weekendy,bo maz konczy prace o 15 (ja jestem o 18 w domu) i radzi sobie sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca kuchara
Jedyne moje wytłumaczenie jest takie, że od dziecka nie cierpiałam grysiku, więc nigdy go nie kupowałam ani nie gotowałam :) Dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna miec
50 lat i nie umiec gotowac.nie ma w tym nic zlego rybunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek całe zycie
się uczy!!! rybuniu założę się , że znajdzie się jakaś podstawowa informacja z zakresu kuchennego o której ty nie będziesz miała pojęcia. A grysik dobrze smakuje z masłem i cynamonem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca kuchara
Ten grysik jest mi potrzebny do zupy porowej - podobno dobrze ona smakuje z kluseczkami grysikowymi Dzisiaj sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto powiedział
że ona tego nie potrafi?! To, ze nie wie co to grysik a co kasza manna nie znaczy , że nie potrafi zrobic prostej potrawy. Rybuniu dla Ciebie zdecydowane LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybuniu a jaka
jest granica wieku kiedy juz trzeba umiec? :P no Polki i Polacy wypowadajcie się, wszyscy umiecie gotować? tylko nie gorszcie wiecej rybuni mowiac, ze nie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca kuchara
Racja - coś tam potrafię. W repertuarze mam: 5 rodzajów zup, różne potrawy z kurczaka, gulasz, krokiety, lazanki, spaghetti (od podstaw), schabowy i mielony z sosem Mąż nie narzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca kuchara
Acha - i tego wszystkiego nauczyłam się w 4 tygodnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratuluje
jesteś zuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem, czy to śmieszne pytanie? Ja gotuję 14 lat a też nie wiedziałam że grysik i kasza manna to to samo... może dlatego, że nie jadam i nie interesowało mnie to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumata
heheheh... ja mam 25 i tez gotować nie potrafie:( Teraz jestem sama w domu bo rodzice wyjechali na wczasy no i sama sobie musze radzic..... całkiem fajnie, ale robie bardzo proste rzeczy do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×