Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie sekretarka-szparka

cechy idealnej sekretarki...?

Polecane posty

Gość jeszcze nie sekretarka-szparka

prosze o powazne odpowiedzi, co wg was liczy sie na tym stanowsiku oprócz wymagan stawioanych w ofercie pracy (tj.znajomosc języków, doświadczenie) prosze proponowac: -umiejętność splawiania klientów -cierpliwosc -dyspozycyjność /zostawanie po godzinach.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już sekretarka
wygląd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka na urlopie
dobra pamięć, koncentracja, umiejętność robienia wielu rzeczy na raz. życzliwość, umiejętność słuchania ludzi (klientów nie zawsze miłych, pachnących i elokwentnych) łatwość nawiazywania kontaktów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20- letnia sex bomba , najlepiej blondynka, świetnie wykształcona, znajaca 3-4 jezyki ,dyspozycyjna, chetna do wspolpracy z 10 letnim stazem :) przynajmniej tego ucza nas seriale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo powinna być dobrze zorganizowana, uporządkowana i lojalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta100
dyskretna,bez rodziny.mogaca poswiecic wiekszosc czasu firmie. Mogaca zastapic pod kazdym wzgledem zone swojego szefa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaqwe
blondyna z duzym cycem wielka szparą i myslaca cipką ogolnie musi lubic robienie lodow klientom i sexxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście już EX sekretarka
tyrałam po 12 godzin dziennie byłam telefonistką, pamięcią 30 osób w biurze, kucharką (napoje i kanapki dla głodnych gości), biegałam do sklepu po świeże bułki i soczki, na pocztę, byłam tłumaczem w 2 językach, podrabiałam dokumenty na życzenie przełożonych, organizowałam imprezy firmowe i prywatne pracowników, targałam kartony z papierem ksero (czasami po 20 sztuk), kserowałam, sklejałam, byłam niańką szefów, ich przewodnikiem po mieście, niańką dla dzieci, krawcową dla żon, byłam opieprzana za spóźnienia do pracy w dni wolne od pracy, za wyłączanie prywatnego telefonu w te dni, za prośbę puszczenia mnie do domu przed upływem 12 godzin pracy, za to, że ktos komuś ukradł coś z lodówki, za to, ze nie mam przez cały dzień uśmiechu na twarzy i mam czelność powiedzieć to, co myslę a na sam koniec tej niewolniczej pracy szefowie byli oburzeni, że mam czelność złożyć wymówienie i żaden pieprzony kutas nie powiedział mi na koniec nawet dziękuję a teraz do moich ex-szefów - żebyście pozdychali wszyscy w takim samym poszanowaniu dla waszych osób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_1923
Powinna Lubić uprawiać seks w biurze :D:D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×