Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyprostowana

A co powiedzie o zakupach w IKEA??

Polecane posty

w latach 90' to był luksus.. teraz zwyczajny market typu JYSK. natomiast uwielbiam szwedki styl, na którego stworzenie znajdują się tam rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seyah
Ja zleciłam zakupy w IKEA firmie www.ariba.net.pl Za zakupy płacisz przy odbiorze. Przywożą wszystko do Szczecina a koszt obsługi wraz z transportem jest bardzo niski. Wychodzi taniej niż jadąc własnym samochodem do IKEI w Berlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
super temacik - tez lubie ikee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapelek
90 % rzeczy w domu mam z ikea. Polecam szczególnie kąciki sprzedaży okazyjnej(znajduja się w każdym sklepie przed samymi kasami). W tym kąciku są przecenione meble i dodatki z ekspozycji. Np sofa kosztuje 1200 a na przecenie np 800. Kupilam w ten sposob BARDZO DUŻO RZECZY,KTÓRE MAM OD NICH. Zresztą kocham ten sklep za prostotę i funkcjonalność produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszny prezent
Kupiłem kiedyś skórzaną kanapę i po 1,5 roku skóra zaczęła się rozłazić. ________________ http://www.karykatury.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertKorewski
Ja szczerze odradzam zakupy w tego typu marketach, bo wszystko jest robione taśmowo i nikt nie dba zbytnio o jakość produktów. Polecam za to meble-galeriaeuropa.pl. Tam na pewno trafimy na dobrej jakości produkty. Przy okazji dobra obsługa, której na próżno szukać u konkurencji typu IKEA, bo tam pracuje byle kto. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka28233
Hej:):) ikea bardzo dobry sklep. Fajne mebelki ogrodowe tam mają:):) http://ikea.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umeblowałem w IKEA Katowice całe swoje biuro nie wychodząc z firmy dzięki ich przedstawicielowi jak dla mnie to rewelacja. Biorąc pod uwagę cenę i jakość mebli to jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Jeśli chodzi o robienie zakupów w Ikei to ja już od jakiegoś czasu zamawiam głównie przez stronę www.kupujwygodnie.pl . No chyba że mam za dużo wolnego czasu, to wtedy jadę osobiście na Targówek...ale to się zdarza coraz rzadziej. Wolę zlecić zrobienie zakupów z listy online i zająć się w tym czasie czymś innym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×