Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

esia

gdzie ci mężczyźni ....

Polecane posty

hmmm...po raz który ten wątek..ale co tam... powiedzcie czy są jeszcze faceci - mądrzy, inteligentni, w miarę przystojni, albo co najmniej mający to \"coś\" ;), szczerzy, wierni .... ja jakoś ze swoimi 28 latkami nie widze i nie znajduje ..moze powinnam udać sie do okulisty..a może to ze mną coś nie tak... no tak przecież mam malutka córeczke...to moze tu tkwi szkopuł.... no cóż ... może przyłączycie się do tematu rzeka... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiKa
no wlasnie gdzie ci mezczyzni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojniak_z 27 cm
Słucham was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz niczym innym jak tylko długim fiutkiem nie mozecie sie pochwalić - właśnie zdałam sobie sprawę ze to nie we mnie tkwi probelm, a faceci to myślą nie głową a główka ...szkoda wielka szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcik
zbyt duze masz wymagania , zdecydowanie za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia...ty masz..
dzieciaka?zaden facet nie lubi kobiet z cudzymi dziecmi?Pewnie dlatego masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda...
sam jestem facetem i wiem cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego żaden?? znam dużo faccetów którym to nie przeszkadza, a co do wymagań to raczej podstawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcik
jakie podstawy , przeciez tymi cechami mozna obdzielic kilku mezczyzn i tak wlasnie jest , inaczej byloby niesprawiedliwie , ja np. nie posiadam zadnej z wyzej wymienionych , dlaczego inni maja miec wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to współczuje, skoro nie jesteś szczery nie biore Twoich wypowiedzi poważne, nie jesteś wierny - nie masz sznas na stały związek bo każda normalna kobieta Cie wykopie, a jesli nawet nie masz tego \"czegoś\" nie zwróci na Ciebie uwagi .... no i co? Lolcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - znam kilku facetów którzy mają więcej i nie uważam zeby to było niesprawiedliwe wobec facetów takich jak ty :) bez urazy rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcik
ja tam nie biore sobie tego de serca , ludzie sa rozni , szczerosc w dzisiejszych czasach to nie jest zaleta , uwierz mi a nie to sie sama przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wole prawde niż kłamstwo, które i tak prędzej czy później wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to nie ma znaczenia..
ze masz dzieciaczka. faceci ale nie tylko sa malo dojrzali. jakos dzis ludzie sa jak dzieci nawet w wieku zaawansowanym. i co najciekawsze ja tez jestem facetem i tez sadze ze brakuje mi dojrzalosci mimo moich 20kilku lat. a brakuje dlatego ze nad tym trzeba pracowac. zeby byc facetem gotowym do podjecia odpowiedzialnosci za rodzine trzeba naprawde wczesniej duzo nad soba pracowac zeby potem nie zawiesc tej rodziny. niestety jakos im mlodsze pokolenie tym bardziej dziecinne i tak sa chlopcy 30 letni ktorzy najchetniej bawiliby sie sxamochodzikami. sam po sobie to widze, ze balbym sie jeszcze zaangazowac i nie wiaze sie to z tym ze zaliczam panienki bo to nie w moim stylu ale faceci maja problemy ze swoija tozsamoscia dzisiaj sadze ze wieksze niz kobiety. mam nadzieje ze Tobie sie wszystko ulozy i spotkasz odpowiedniego facecta. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ci mezczyzni??? odpowiedz prosta: w MUZEUM z tabliczka: \"to byl prawdziwy mezczyzna - madry, odpowiedzialny, szczery, uczciwy, kulturalny, z poczuciem humoru, opiekunczy, meski, przystojny....\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katon
Jestem.. a kto woła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to bez znaczenia ... tak trzymaj - jeśli wytrwasz w swoim przekonaniu a mam nadzieję ze tak juz teraz zazdroszczę Twojej przyszłej Pani;):) a co do tabliczki w muzeum to niestety prawda - nie ma juz takich facetów, no chyba że ten PAn na \"k\" ... ;);) tak katon ..... :D a ja wciąż szukam ...... podobno kto szuka ten znajdzie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
odświeżam i 👄 słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiciaaa...
A do czego Ci oni potrzebni? i ilu na jeden strzał? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_
istnieję tylko dla ICh przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirras
Tacy faceci jeszcze istnieją i nawet to że kobieta ma juz dziecko im nie przeszkadza, ale to gatunek na wymarciu dlatego tak trudno znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie na kafci.pl, choc tu kazdy za takiego sie uwaza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrzy i odpowiedzialni faceci są z mądrymi i odpowiedzialnymi kobietami. natomiast puszczalskie z cudzymi dzieciakami muszą jednak swoje wymagania ograniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze bredzenia o tym że "dojrzalego" faceta to się poznaje po tym że mu cudze dziecko nie przeszkadza. no paranoja jakaś. niedlugo będą pisaly ze "dojrzaly" to taki ktoremu kochanek nie przeszkadza i jak przylapie babe w lozku z kochankiem to mu jeszcze piwo przyniesie. bezczelnosc puszczalskich lasek naprawde przechodzi ludzkie pojecie. najpierw zmajstruje sobie taka dzieciaka z jakims lachmyta a potem szuka "dojrzalego i odpowiedzialnego" ktory go bedzie wychowywal bo jakos tatus sie nie poczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stul pysk koniobijco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×