Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nefrette0

ZROZUMIEĆ FACETA

Polecane posty

mój problem jest dosc błahy, ale ze dotyczy mnie nie potrafie spojrzec na niego obiektywnie...otóż poznałam faceta, fajnie sie dogadywalismy,mielismy współne tematy, było fajnie...kazde z nas poczuło cos wiecej niz sympatie...a ostatnio on mi powiedzial ze nie chce zebym przez niego cierpiała, bo on ma duzo kolezanek i choc nic jego z nimi nie łączy to wie ze przeszkadzałoby mi to ze czasem sie spotkają czy piszą smski...przez to zostawiła go jego poprzednia dziewczyna i teraz niechce zebym cierpiała i ja...poczułam sie troszke oszukana bo mogł mi o tym powiedziec od razu a nie pozwalac zebym poczula cos wiecej...chcialam zakonczyc naszą znajomosc...ale on mi nie pozwala...powiedzial ze nie pozwoli mi uciec bo jestem dla niego najwazniejsza i mu potrzebna...cały czas nazywa mnie swoim kotkiem, kochaniem choc poprosilam zeby tego nie robil...nie rozumiem tego...nie chce mnie krzywdzic ale jednoczesnie nie pozwala odejsc...powiedzcie co myslec...co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupek jakis
a ty zmądrzej wreszcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikon
strzel sobie palcowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on czasem nie jest
rozwodnikiem? bo przypomina mi takiego jednego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest psychiczny
ot co, bedzie zwodzic, krecic itp itp pokrecony i tyle... odradzam adopcje takiego przypadku, proba naprostowania tez przyniesie niewielka poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna laska
po prostu to jakby przywolenie na spotykanie sie z innymi zebys nie byla zazdrosna... to mzoe prowadzic do zdrady . RZUC GO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×