Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

NIE SMUTAJ SIE , NAPEWNO BEDZIE DOBRZE. MOZESZ COS POKOMBINOWAC ZE ZMIANAMI TEMPERATURY. NOW WIESZ...CIEPŁA HERBATKA NA ZMAINE Z LODAMI,ALBO GUMA DO ZUCIA DLA DZIECI Z TAKIMI STRZELAJĄCYMI DROBINKAMI-DLA MOCNIEJSZYCH WRAZEŃ :) JA ZROBIŁAM CELIBACIK NA ORALIKA I WCZORAJ TYLKO LECIUTKO POLIZAŁAM GŁÓWKĘ,ALE SERIO DOPIERO ZACZYNAŁAM,A TU \"BACZNOŚĆ\" I MISIEK NIE DAŁ MI JUŻ SPOKOJU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskowi bedzie przykro jak sobie wybiore wiekszego..a to rpzeciez wcale nei bedzie oznaczalo ze jego juz mi sie znudzil..wrecz przeciwnie!! a jelsi chodzi o mecz to misiek na pewno zostanie w moich ustach jakas niespodzinake dla swojego peniorka ( hols:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chcialam zaskoczyc mojego m. w srodku nocy ! wybudzic z glebokiego snu i pobudzic do dzikeigo seksiku- niestety za duzy ze mnie spioch,a jak sobie budzik nastawie to misiek sie tez obudzi...ale moze tobie sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM, MEZCZYŹNI TEGO NIE ROZUMIEJA,ALE MOŻE IDZ Z NIM I RAZEM WYBIERZCIE,A WCZESNIEJ POROZMAWIAJ Z NIM O TYM. ZOBACZ TEŻ TE ŁECHTACZKOWE..MMM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIATUSZEK DZIA ZA POMOC..W NOCY TO DAM RADE SIĘ OBUDZIĆ,ALE PORANNY SEKSIK NIESTETY DLA MNIE \"NA ŚPIOCHA\",A MÓJ MISIO WTEDY WRECZ PRZECIWNIE-FULL ENERGIA MISIEK007-->NIE DENERWUJ SIĘ, BEDZIESSZ JEJ MÓGŁ SPRAWIAC JESZCZE WIEKSZĄ PRZYJEMNOŚC I NOWE DOZNANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...to mi kochanie cwieka zabilas.....:)no nie wiem czy pozwole ci nim spenetrowac moja dziorke...twoj palec to co innego....ale wibrator-chyba czulbym sie \"niemesko\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIEK--> MOJEGO MIŚKA OSTATNIO BARDZO PODNIECA GDY SPUSZCZA SIĘ WE MNIE ALBO NA MNIE. I POWTARZA ŻE NIE OBAWIA SIĘ GDYBYM ZASZŁA, A JA NIE CHCE NARAZIE DZIECKA.. WYDAJE MI SIE ŻE DLATEGO ON MA Z TEGO TAKĄ RADOŚĆ MISIEK CO O TYM SĄDZISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak...my tez na razie nie chcemy dzicka wiec spuszczanie sie w cipcie odpada....przewaznie spuszczam sie na cialko kwiatuszka...albo czasem gdy bzykamy sie analnie to w dupcie...ale nie dziwie sie mu ze go to podnieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) DOPIERO OSTATNIO TAK ZACZĘLIŚMY I POD KONIEC CYKLU,ALE WCZORAJ TO SIE TROCHE ZMARTWIŁAM I RÓWNOCZESNIE ZDENERWOWAŁAM,ŻE ON SIE TAK CIESZY. ON CHCE DZIECKA ALE WIE ŻE JESZCZE NIE NA TO CZAS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzalezniona -> nie dziwie ci sie...jesli mozna to zaplanowac to lepiej tak zrobic i byc pewnym swojej decyzji! i wszystkie miski powinny to zrozumiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o konczenie w ...to chcialabym kiedys poczuc jak to jest ,gdy po namietnym seksie misiek skonczy we mnie...no ale troszke to na razie niebezpieczne jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA TEZ SIE ZASTANAWIAM... ZARAZ SIĘ URYWAM Z PRACY POZDRAWIAM CIEBIE I KWIATUSZKA I ZYCZE WAM UDANEGO WEEKENDU I NIE TYLKO. KWIATUSZKOWI POWODZENIA PODCZAS MECZU ;) JAK BĘDĘ MIAŁA NETA TAM TO SIĘ ODEZWĘ. POZDRAWIAM GORĄCO JESZCZE RAZ BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie odpowiedzialas na pytanie kwiatuszka z wczoraj....sam jestem ciekawy odpowiedzi ???hmmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzqa sie....ale jzu za kilka godzin bede u mojego kwiatuszka i przekocham ja we wszystkie strony....ale najpierw kapiel(wspolna), kolacja, sesja fotograficzna....a potem seks namietny, dziki i ostry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×