Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafiok

CzyMozliwaJestWpadka?

Polecane posty

Gość rafiok

Podczas spotkania mojego i mojej dziewczyny nagle wydarzenia zaczęły przyspieszać a ciśnienie rosło i robiło się coraz goręcej..w końcu nie wytrzymaliśmy i uprawialiśmy seks..bez prezerwatywy...powiedzcie mi jakie jest prawdopodobieństwo wpadki: okres skończył jej się równo tydzień przed tym.. Pomóżcie bo nas to strasznie męczy... Dzięki wielke za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najt
Kazda kobieta ma inny cykl. Ta co ma 28 dni cyklu juz tydzien po okresie moze miec dni plodne. Ta co ma 32 dni cyklu pozniej, a a co ma 21 dni cyklu w pierwszy dzien po miesiaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac chyba to najodpowiedniejszy czas na zaplodnienie-nie mogles trafic gorzej!czesto gdy ludzie probuja zajsc w ciaze to wlasnie zachodza po stosunku odbytym na kilka dni przed \"oficjalnymi\" dniami plodnymi.bo wtedy jak plemnik od razu nie trafi,to juz przepada,a tak to ma czas(plemniki zyja w drogach rodnych kobiety kilka dni) radzilabym zglosic sie czym predzej do lekarza i poprosic o tabletki do zazycia do dwoch dni po stosunku.chyba,ze minelo juz wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafiok
Aaa...Zapomniałem jeszcze dodać że wytrysku nie było..więc pozostaje tylko niebezpieczeństwo związane z płynem wyciekającym z prostaty...czy to jakakolwiek różnica? (ciężko mi z tym strasznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Nie u każdego faceta ten płyn może zapłodnić. Zgadzam sie z przedmówcami, że prawdopodobieństwo jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
szykuj wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polecam szybki sprint do gina po Postinor i noszenie prezerwatywy w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
wiec b. prosze o szybka odpowiedz. Gdzies kiedys czytalam, ze w caze mozna zajsc uprawiajac seks podczas miesiaczki. Jezeli kochalam sie ze swoim narzeczonym w pierwszy dzien, to jest to mozliwe? Przedtem nie zastanawialam sie nad tym, ale mdli mnie od kilku dni (okres rozpoczal sie 19.08), boli glowa.. moze to tylko zoladek szwankuje? Kupic test czy nie ma sensu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
Please!! Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trakcie miesiączki...
nie zajdziesz w ciążę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
Powaznie o tym czytalam. Musze poszukac w takim razie wiecej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście
że mozna zajść w ciążę podczas miesiączki. Zwłaszcza jeśli ma się krótkie cykle. Policzcie sobie, jeśli owulacja występuje 14-15 dni przed @, z a w s z e, a przyjmuje się, że okres płodny przypada na 3 dni przed owulacją i 3 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
Dzieki wielkie za odp!! Ale czy to mozliwe, zebym odczuwala juz jakies symptomy? Po 12 dniach? Nie jestem "ciemna" zupelnie w tym temacie, ale ja juz nie wiem czy to niestrawnosc, czy wyobraznia, czy to juz objawy ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście
Moja koleżanka twierdzi, że miała mdłości już po mniej więcej 12-14 dniach. Ale to raczej chyba rzadko się zdarza. Jeśli masz jakieś obawy to zrób test na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszka
RAfiok--->moje gratulacje! Bedziesz mial syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
Nic innego mi nie pozostaje. Jutro mam isc na kameralne przyjecie z alkoholem. Wole wiedziec czy moge go pic :) Dziekuje!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×