Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniczynaa

To będzie wpadka...

Polecane posty

Gość koniczynaa

Cześć, zwracam się w szczególności do kobiet, aby podzieliły się doświadczeniem. Otóż jestem ze swoim partnerem 2 lata, mamy po 26 lat , kochamy się i chcemy być razem. Ale jakto bywa w tych czasach zawsze jest ale>>> Najpierw dobra praca, mieszkanie, może samochód... Ale na to potrzebne są lata. Mi odzywa się instynkt macierzyński i zamierzam zainicjować wpadkę, zapominając kilku tableteczek. Wiem, że po pierwszym szoku, założymy szczęśliwą rodzinę bez tych wszystkich kolejności i ustaiwnia finansowego. Czxyktóraś z was postąpiła podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko
a jak cię rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołeczek...
Muszę Ci powiedzieć, że ja tak zrobiłam. To straszne wiem , ale miałam pewnośc, że mój (teraźniejszy) mąż stanie na wysokości zadania. Jesteśmy małżeństwem od 7 lat i mamy troje dzieci (ostatnia dwójka już planowana razem) Nie żałuję tego co zrobiłam chociaż myśle,że i tak byśmy się w końcu pobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEŚ GŁUPIĄ IDIOTKĄ
ON KAŻE CI USUNĄĆ CIĄŻĘ ALBO CIĘ ZOSTAWI, PUKNIJ SIĘ W DURNY ŁEB KRETYNKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołeczek...
do JESTEŚ GŁUPIĄ IDIOTKA- nie wszyscy faceci zostawiają bo pojawia się dziecko. Ci porządni wręcz przeciwnie zostają z kobieta. Jesli koniczynaa planuje z nim dziecko to chyba juz go trochę zna i wie na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mo-mu
nie rób tego :(( ... pogadaj z nim:(( ale nie rób dzidziusia bez jego wiedzy:(( to najgorsze co może być!! Uwież mi :(( ... ja rozumiem że on Cię kocha itp. ale czasami faceci muszą oswoić się z myślą że czas mieć dzidziusia :)) .. więc dlatego proponuje powiedzieć mu że chcesz go mieć :)) jeśli kocha (a tak jest z pewnością) to napewno zgodzi się na dzidziusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynaa
Fiołeczek a czy kiedykolwiek mu się do tego przyznałaś? czy odegrałaś teatrzyk i zaskoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilles
teraz był film, o takiej jak Ty.. brała pryz męzu, ale jak tylko wychodizł wyrzucała piguły do ubikacji... załosne A gdzie dialog? Tylko "gwałt" umieci stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap go na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilles
Zauwazyliscie? kobieta nie majac dzicka z nim juz wie, ze on bedzie dobrym ojcem. A poczym to widzi?:) Np jak\i jest do swojej siostry, chrzesniakow malych. Czy jej dziecka. I potem ma znim dzicko, efekt taki jak autorka topicu. I ona mowi: a dziecko ma kilka mies. ze on bedzie odbrym ojcem. Skad ta pewnosc?:) Ano stad ze kobieta najpierw obseruwje, wychwytuje, apotem działa:) i łapie czy to na konto, autosie sama. A jego na ciąże, bo jej sie wydaje, ze on zostanie z nia. W koncu ma tyle lat itp. itd psychika kobiet to obserwacja i działanie. Emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
"założymy szczęśliwą rodzinę" Fajny fundament na "szczęśliwą rodzinę" - oszustwo wobec kochanej osoby i wymuszenie na nim decyzji o założeniu tejże "szczęśliwej" rodziny. "Czxyktóraś z was postąpiła podobnie?" Nie postąpiłabym tak nigdy. Czułabym się fatalnie wiedząc, że oszukałam kogoś kogo kocham i to w sprawie tak ważnej jak poczęcie naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma swoją nazwę
"Łapanie faceta na dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najt
Tak nie bojmy sie tego słowa:) Łapanka:) Będzie dziecko to sie zmieni, ustakuje, ozeni itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem dziecko po 20 latach
zada sobie pytanie czy moja mama byla calkiem madra? Np. moj tato byl na medycznej i po moim pojawieniu sie zrezygnowal!!! bo chcial stanac na wysokosci i utrzymac rodzine wiec poszedl do pracy. I teraz ja sie zastanawiam: - czy na pewno nie mogli sie powstrzymac i poczekac te 3 lata i sie dorobic najpierw, skonczyc studia itp. - czy mama specjalnie zrobila wpadke, - ciekawe jakby to bylo jakby tato skonczyl medyczna, mielibysmy wiecej pieniazkow, i stac by mnie bylo na te marzenia, ktorych juz nigdy pewnie nie uda mi sie spelnic, - i milion innych pytan... Pozdrawiam mamusie lapiace mezow na wpadki i psujace im plan na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tak samo jak dziecko ma matke i ojca tak samo oni oboje powinni zdecydować o jego poczęciu czułabym sie źle oszukując najbliższą memu sercu osobę, okłamując człowieka którego kocham... nie postąpiłabym tak... a jeśli powie, że nie chce kategorycznie dziecka - jeśli powie Ci to to chciałabyś nadal aby on był ojcem tak ważnej osoby w Twym życiu jaką jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsik w pomidorach
Po prostu obrzydliwe... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChronicznaX
Znam taka co zapomniala tableteczki. Tak bardzo go kochala, ze patrzala w przyszlosc z usmiechem na ustach. W rozowych okularach nie chciala widziec jego wad. jak sie dowiedzial, ze jest w ciazy, dostal szalu, pil, skarzyl sie po kumplach. Zrezygnowal i wzial z nia slub. Nie sa szczesliwi, on ma inne kobiety, ona dziecko i siedzi sama w domu. A ze jest glupia i manipulatorka mysli,z e jak sie urodzi drugie to on sie zmieni i pokocha na dluzej i go do siebie na zawsze przywiaze. Tylko, ze on z nia nie sypia, to nie wie jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta82
To byłaby głupota z Twojej strony. A tak w ogóle to powinno sie odstawic tabletki na pół roku przed ciązą. Odstawienie tabletek i zajscie w ciążę od razu może grozic choroba dziecka. Dzieci, które urodziły sie zaraz po odstawieniu tabletek moga zapadac na różne choroby. Moja mama pracuje w szpitalu i często takie dzieci rodzą sie np. głuche. Nie musi byc tak w Twoim przypadku, ale kto to wie. Radze to przemysleć. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jestes pewna ze go naprawde kochasz, czy to tylko odzywa sie instynkt macierzynski? Czy jestes pewna ze jak juz bedziesz miala dziecko to nie pokochasz wtedy takiego z ktorym bedziesz mogla szczerze rozmawiac? Bo takie instynkty tez istnieja i co zrobisz jak sie w Tobie taki instynkt odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgy
ja to bym miała potem wyrzytu do końca zycia, ze tak okantowalam swojego męża. nie lepiej mu powioedzieć o swoich ucuciach, ze to co czujesz to tak silna chęc posiadania dziecka ze przez to jestes bardzo nieszczęsliwa itd. to jest wasz problem, nie zostawiaj go tylko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgy
a co do facetów którzy wygladaja na dobrych ojców. mojemu bratu ostatnio sie cureczka urodziła, przedtem pił, chodzil na imprezy szalał. Teraz leprzego tatusia to nigdy nie widziała, tak się mała zajmuje, mama również. człowiek skarb. tak więc tak naprawde to nigdy nic nie wiadomo. Dziecko to jest tak niewyobrazalna zmiana w zyciu że trudno stwirdzic jakim kto bedzie rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakokola
on straci do ciebie zaufanie, wie ze bierzesz tabletki wiec jak zaszlas w ciaze? w kapuscie znalazlas? nie, pogadaj powiedz co czujesz czego chcesz zrozumie, przeciez cie kocha (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci sie cos nie uda
to reszte zycia bedziesz zalowala, ze bylas glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka pychotka
Ja wiem co myśli autorka topiku. Byłam w takiej samej sytuacji-a raczej podobnej bo obydwoje chcieliśmy dziecko ale chcielismy sie też najpierw dorobić itp itp. w rezultacie swiadomie sie zapominaliśmy , tak, że "wpadka" nie była dla nas zaskoczeniem a raczej radoscią. Po 6 latach oboje zdobyliśmy dobrą prace, chcemy jeszcze zmienić mieszkanie na wieksze i niczego nie żałujemy! pokonywanie wspólnie problemów czyni cuda i umacnia związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka pychotka
oczywiscie dziś dzieciak ma sześć lat, prace mamy od pięciu, było jednak ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zhakowalam swego męża
te twoje programy nie dzialają, wiec przestaj już te nieszczesne linki wklejac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooikk
Nie podoba mi się to, ja bym chciała, zeby facet z ktorym jestem miał mozliwosc swiadomej decyzji, straciłabym szacunek dla soiebie, gdybym go wmanewrowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myky
Znam taka co zapomniala tableteczki. Tak bardzo go kochala, ze patrzala w przyszlosc z usmiechem na ustach. W rozowych okularach nie chciala widziec jego wad. jak sie dowiedzial, ze jest w ciazy, dostal szalu, pil, skarzyl sie po kumplach. Zrezygnowal i wzial z nia slub. Nie sa szczesliwi, on ma inne kobiety, ona dziecko i siedzi sama w domu. A ze jest glupia i manipulatorka mysli,z e jak sie urodzi drugie to on sie zmieni i pokocha na dluzej i go do siebie na zawsze przywiaze. Tylko, ze on z nia nie sypia, to nie wie jak to zrobic.--- Znam podobna sytuacje;D Tylko ze po 12 latach maja drugie baby,ale i tak on na prawo i lewo i wkolko klotnie. Uwazam ze to czy bedziecie mieli pieniadze ,prace nie jest tak istone, ale wazne jest zeby oboje rodzicow planowalo i chcialo dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
topik " WYSOKOŚĆ ALIMENTÓW" , może zmądrzejesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosne sa laski, ktorym przychodzi to do glowy..A juz calkiem puste te, ktore sie na cos takiego decyduja... Wspolczuje niektorym facetom..naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×