Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RGB 500

do pań i nie tylko

Polecane posty

nie chodzi o to ze my nie wiemy po co jest lechtaczka i takie tam ale po prostu sama na siebie nie dzialam tak jak moj partner na mnie i tyle...chociaz bym chciala...nie wypieram sie;)kolezanka\"22\"chyba mnie rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tora34
Uwielbiam się onanizować zwłaszcza jak facet patrzy robię to od kilkunastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonana
Robimy to często z mężem siedząc naprzeciw siebie super odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum mx.
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaaaaaaaaaaaaaaa
A JA TEZ LUBIE SIE SAMA BAWIC:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
29 lat. tylko rączką. z wiekiem nabieram wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
aha, nigdy nie rozmawiałam z żadną kolezanką, zastanawiałam się czy inne też. teraz widzę, że na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handelek-vibratorek
hej dziewczyny mam do sprzedania super wibrator -----nieużywany ------ kupilem mojej pani na prezent....no i mi się oberwalo... i tak spokojnie leży sobie....w szafie jesli jest jakaś zainteresowana to moge podesac fotki na maila ....szalejące cudeńko,,,na dwa paluszki,, naturalny kolor i ksztalt.. niestety nie wszsytkie cipki to lubią... czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara.
Jestem mężatką od 12 lat a często sama robię sobie dobrze,czytam że nie jestem w masturbacji osamotniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośka
Przeciez facet nie potrafi tego zrobic tak dobrze jak my, czego wiec sobie odmawiac tej przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 32
Dziewczyny jasne że faceci nas nigdy tak nie zaspokają jak my same, oni czasem nie maja pojęcia gdzie jest miejsce naszej rozkoszy a jak się wezmą do lizania to się tylko ślinią. nie ma jak samej(32)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laVita
...jestem za inteligentna zeby tego nie robic (sic!)...wiek nie ma z tym nic wspolnego, jedynie temperament (kod genetyczny)...powiem wiecej, jedynie kobieta ktora potrafi w ten sposob odkrywac swoje cialo, wie, czego moze oczekiwac od mezczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rota-.
jestem mężatką robie to odczasu do czasu ijest super zupełnie inaczej jestem odprężona niż z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira.
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję sie obiema rękami pod tymi postami!!! :) Mój mąż do końca tygodnia jest nieobecny... dziś juz miałam orgazm 3 razy - ostatni przed chwilą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. niektóre wypowiedzi świadczą o tym, że nie jest wam obcy auterotyzm - chodzi o to \"inne podejście do masturbacji niż do seksu\". Czy również podnieca was własne ciało, sama świadomość, że właśnie to robicie? Mnie bardzo! Najczęsciej oglądam też swoje wyczyny w lustrze, które mam naprzeciwko łóżka i to mnie rozpala do granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 44
Ja też to lubie, bo najlepiej jak każdy sobie zrobi dobrze sam. Bo zrobi kiedy chce i ile chce. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może aż tak daleko bym się nie posunęła w stwierdzeniach, ale z pewnością masturbacja jest tak samo dobra jak dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni topik listy kafe - nie ma już więcej tj 2003-2005 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×