Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninka123

nadżerka - to nie koniecznie problem

Polecane posty

Gość Ninka123

naczytałam się tu na forum różności o nadżerkach. Sama mam ją od 10 lat. Lekarz mówił cały czas ,że nie trzeba nic robić. Ale czytając wypowiedzi w necie lekko się zestresowałam. Wczoraj wybrałam się do innego gina żeby zobaczyc co mi powie. Otóż: z nadżerką nic nie trzeba robić dopóki cytologia jest I lub II. Co rok kontrola i ok. Mówiłam o tych wypalaniach itd. ale lekarz powiedział,że to wynik cytologii decyduje o wszystkim i jeśli on jest dobry to tego typu zabiegi to tylko napędzanie kasy lekarzom :-) dziewczyny - zanim zdecydujecie sie na jakiś zabieg potwierdźcie diagnozę u kogo innego. Mi co prawda drugi powiedział to samo co pierwszy ( obaj maja prywatną praktyke i te zabiegi oferują) ale to mnie po prostu uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaa
Nawet mi sie nie prostowac i wysilac na to co napisalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaa
* nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox :classic_cool: Wiec lepiej czekac az bedzie III stopien i zagrozenie rakiem, niz wyleczyc jak nadzerka jest mala :D Swiete slowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka123
jeśli jest się pod stałą opieką lekarza, nie ma żadnych objawów to dokładnie tak jest jak napisałam. Wybór zawsze należy do pacjentki, ale lekarz mi powiedział,że jeśli naprawdę są spełnione warunki jakie opisałam to mozna to zrobic ale nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maca23
Na zachodzie jest tak od dawna....kontrola jeżeli się ma nadżerke .niestety u nas lekarze muszą dorobić w gabinetach prywatnych,a przecież nie zaszkodzą tym jak wymrożą albo wypalą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum Zdrowie
jest dzis nieczynne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze...
z nadżerką jest jak z pruchnicą zębów..mozesz ją mieć i nic nie robić dopóki Ci nie wyrwą zęba gdy będzie bolał..albo wyleczyć póki się da..Twoja sprawa jak dbasz o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko huto
acha , czyli jak masz zapalenie oskrzeli to nic nie robisz to czekasz a sie przerodzi w zapalenie pluc (zdegustowanie) przeciez nadzerce towarzysza uplawy , bole podczas stosunku itd. wystepują one juz przy nadrzerce I stopnia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka nr 1
ja mam nadzerke juz kilka lat. Mi dwoje lekarzy powiedzialo ze w przypadku kobiet ktore jeszcze nie rodzily wszelkie wypalanie czy wymrazanie jest niewskazane! Nadzerka nie jest duza i nie odczuwam w zwiazku z nia zadnych dolegliwosci. Poza tym jestem pod stala obserwacja lekarza i tym samym jestem spokojna. Lekarze chetnie wykonuja takie zabiegi nawet jezeli nie jest to konieczne ze wzgledu na mozliwosc zarobienia pieniedzy. Zgadzam sie z autorka topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarypiste porownanie
nadzerki z zapaleniem oskrzeli :O Nie ma to jak czytac po lebkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znatka
a czy nadzerka moze się powtarzac? miałam kiedyś wypalankę/ po porodzie/ i znow mam dziwne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
nadzerka wcale nie musi dawac zadnych dolegliwosci, gdy jest mala, a kobieta jeszcze nie rodzila, nie ma sensu nic z nia robic, poniewaz moze zniknac samoistnie albo sie zmniejszyc kiedys pytalam gina o jakis masci i inne cuda jakich sie uzywa do leczeni nadzerki i powiedzial mi, ze to zadne leczenie, powornal to do zasmarowania pryszcza podkladem... a jedyne wyleczenie to wypalanka, wymrazanie lub laser, ten ostatni najlepszy, bo nie zostawia blizn A wiec jesli jest sie jeszcze mloda kobieta, ktora nie rodzila ani nie planuje dziecka w najblizszej przyszlosci, nie ma sensu nadzerki ruszac (chyba ze daje inne dolegliwosci). Sama mam znajoma, ktora miala juz dwa razy usuwana nadzerke i ma teraz prpblem - skrocona szyjke i blizny, powiedziano jej, ze nastepne usuniecie nadzerki uniemozliwi jej normalny porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka nr 1
zapewne moze. Ja przez pewien czas bralam czopki dopochwowe, nadzerka zostala zaleczona ale po kilku tygodniach wrocila. Ale zaden z lekarzy nie zaproponowal wypalania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość kobiet ma nadżerkę i jakoś z tym żyją. Jasne, że nie jest to bezpieczne, ale bez jaj że każda od razu leczy ostro i wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×