Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan Takich Pań

Czemu już praktycznie nie ma kobiet z całkowicie naturalnym owłosieniem łonowym

Polecane posty

Gość Fan Takich Pań

Uwazam, ze nawet delikatne podgalanie okolic bikini pod stroj kapielowy zabiera kobietom wiele uroku. Mnie najbardziej kreci calkowicie naturalne futerko, nic podgalan, nic nie podcinane. Kompletny zarost łonowy! - takze w okolicach odbytu, w pachwinach i troche na udach. to mi sie kojarzy z prawdziwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zapraszam
do zapoznania się z moją ciotką lat 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej koleś
ty chyba urodziłeś się o 100 lat za późno!! Która młoda kobieta będzi chodzić z nieestetycznym krzakiem w majtkach. Chyba tylko jakaś zapuszczona wieśniara. Pozdrawiam wszystkie wydepilowane i gładziutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Takich Pań
no mi chodziło o młodsze dziewczyny :P. takie ktore w dobie tej aseksualnosci zostawiaja sobie kompletne super sexowne wloski lonowe i nie ulegaja presji robienia sie na tnadetne wygolone lalki. uwazam ze kobieta powinna golic tylko nogi i pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppp
hmm a ja tam mam naturalne może nie mocne bo jestem naturalna blondynka natomiast to przez was dziewczyny sie golą to tak naprawde nie jest wygodne odrosty itd..taka glupia moda zapanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bedziesz
robił minetkę jak wszystko jest zarośnięte kłakami??? Nie obrzyda cię to?? włosy w buzi, blleeee - to moze oposzesz swoje doswiadczenia z włochatymi cipkami - moze przez to nas zachęcisz do niedepilowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Takich Pań
no na pewno nie przeze mnie :p ja bym nawet na plazach postawil znak: ZAKAZ PODGALANIA OKOLIC BIKINI lol :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Takich Pań
z tymi wlosami w buzi to jeden wielki mit i jajca, wymyslony przez panow ktorzy na oczy nie widzieli owlosionej cipeczki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop chrustom
a ja nie lubie chrustu w majtkach u kobiet to kim ja mam byc komandosem zeby tam sie dostac??:) chrustm stanowczo mowimy NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop krzakom
żadnych krzaków w majtkach!!!! jak tu lizać taką włochatą cipke, bleee, kojarzyłoby mi się to z moją babcią, albo jakąs starą ciotką, buhahahaha, nie ma to jak gładziutka cipeczka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phyd
jestes ohydny koles. znajdz sobie jakas stara brudna wiesniaczke i liz jej te brudna zarosnieta cipe . Fuuujjjjj !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro faceci wymagaja od
kobiet tego aby goliło sobie cipki to niech kobiety też zaczna wymagać aby faceci golili swoje miejsca intyne;)Jest równouprawnienie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gole
ja gole nie rozumiem jak facet moze nosic chrust na jajkach fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqunia
to zobacz zdjecie odwaznego 29 tak powinienem wygladac mily estetyczny kutasek mniamm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia123456789
Ja mam 15 lat i depiluje juz okolice bikini!! To nie normalne nie depilowac takie krzaki wychodzace z majtek fu ble ohyda... I jak miałabym sie tak na basenie pokazac przed chlopakami to chyba bym sie pod Ziemie zapadła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam...
... że u blondynki może być niewygolona, ale u brunetki to już nie wygląda za ciekawie :-P :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ej stary jest piencet takich topikow tutaj wpisz sobie w wyszukiwarce tam sa amatorki takich spraw ... a nie zasmiecaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie
jestem jasną szatynką i nie golę, mój facet też lubi naturalne owłosienie. Mi jest z tym dobrze, nic nie depiluję a on jest zachwycony. Każdy lubi co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizus
facet jak mozesz wogole takie rzeczy na forum pisac?? az mnie ciarki przechodza... Dziewczyny, nie bierzcie sobie bron Boze do serca tych slow... Jak moze sprawiac przyjemnosc przedzieranie sie przez gaszcz klakow? Wlosy u kobiety: -na glowie, -brwi, -rzesy, -krociutko przystrzyzony, waski paseczek na wzgorku lonowym Reszta nie ma prawa bytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie
każdy woli inne, nie podniecaj się tak facet tym paseczkiem a wokoło paseczka krosty z ropiejącymi syfkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mam takie
jesli masz calkowicie naturalne to jak chodzisz na basen i jaką wogóle nosisz bielizne? nie przeszkdzaja ci włoski wystajace spod majteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizus
jakie ropiejace syfki??? Moja kobietka regularnie golila cipeczke i jakos nigdy problemow nie bylo... Ostra maszynka i po krzyku :P No chyba, ze pozyczasz od chlopaka, ktory golil sie nia juz z tydzien codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hekkate
Uch. No ale koleś ma rację. Okolice bikini może i powinno się depilować, żeby chociażby nawet spod kostiumu kąpielowego nic nie wystawało, ale żeby całkowicie golić? Oj no weźcie ;/ Myślicie, że Wasi faceci to pedofile, żeby chcieli się kochać z kobietą, która ma gładki wzgórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OwłosioneczyNie...CoToKomuPrzeszkadza??... MnieWkurzaŻeJakOdrastajaToSwedzi...ToJestZłe!! Pozdro:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dzizus
ja nie mowie, ze ma byc calkiem golutki..chociaz tez wyglada slicznie :) Ale jak mozna lubic gaszcz klakow?? Tak ja napisalem wyzej...waski, krotko przystrzyzony paseczek na wzgorku a "buleczka" gladziutka jak pupcia niemowlaka powinna byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
ja mam 20 lat i nie gole sobie cipki (tylko na pachwinach zeby nic z majteczek nie wystawalo) i to wcale nie znaczy ze jestem brudna , ochydna , stara baba, a moj misiu uwielbia wsuwac sie jezyczkiem w moje lono i nienawidzi ogolonych lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem owłosiona cipka
moze byc sexy, jesli owczywiscie bedzie ladnie podgolona w okolicach bikini. no i jeszcze wygolic w okolicy odbytu. lubie owlosione cipki, ale w okolicach tyłka wlosy u kobiet brzydko wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara mnie to
osobiście uważam, że panowie którzy lubią łyse to zboki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie
to niezla prowokacja. Jaki zdrowy, normalny facet lubi zarosnieta pipe? No chyba, ze wypowiadaja sie tu zoofile, dla ktorych czochranie takiego bobra to czysta przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×