Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmija 2005

popieram facetow ktorzy zdradzaja jezeli.................

Polecane posty

Gość zmija 2005

dziewczyny ich lub zony nie zaspakajaja ich!!! bo jezeli facet chce sie kochac a zona mowi ze ja glowa boli to co biedaczek ma zrobic....albo ze jej wystarczy seks 2 razy dziennie....ja sie kocham z moim facetem tyle razy ile on chce jezeli jzu nie mam sil to robie mu lodzika a jak on nie ma sil co czesciej sie zdarza to robi mi dobrze w iinny sposob!!! trzeba [poznac swoje temperamenty seksualne zeby pozniej nie bylo czegosc takiego jak zdrada....,.co jest najgorsze co moze byc ale niestety kobiety ktore nie chce sie kochac a pozniej sa zdradzane to wcale mi nie szkoda ich ....bo kazdy z nas ma potrzeby!!! a do mlodszego pokolenia jezeli chcesz zdradzic swoja dziewczyne to najpierw z nia zerwij i idz to tej co chcesz z nia zrobic to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Edi*
Popieram Cię zmija 2005 :) Dokładnie tak jest jak napisałaś, w 90 za zdrade swoich męzczyzn winne sa kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak co ciekawego
jaaasne czy ty się za dom publiczny we własnej osobie uważasz? po to facet z tobą jest żebyś pieprzyć kiedy mu ochota przyjdzie nawet jeśli ty masz akurat inne plany? a o uczuciach słyszałaś kiedyś? ale...zresztą...los lubi zagrać na nosie takim ziółkom jak ty więc myślę, że prędzej czy późnie i tak zostaniesz zdradzona.... (a boisz się tego co? boisz boisz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie
ze gowno prawda! sex jest owszem wazny ale nie najwazniejszy! to ze facet chce nie znaczy ze musi! tak samo kobieta moze powiedziec zarabiasz za malo wiec ide do innego! ludzie maja mnostwo roznych potzreb, tzreba sie wzajemnie zrozumiec dopasowac i isc na kompromis! a ty autorko mam nadzieje ze sie przejedziesz jeszcze na swoim "madrym" mysleniu! bo nawet faceci ktorym jest super w lozku ze swoimi kobietami zdradzaja! jesli ktos zdradzi raz to mozna powiedziec ze to blad i wybaczyc ale ktos kto zdradza dlatego ze zona chce sie kochac tylko 2 razy dziennie a nie czesciej ma to po prostu w swojej naturze! i zdradzaja nie dlatego ze ich potzreby nie sa zaspokajane tylko dlatego ze chca byc dowartosciowywani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram zdradzające kobiety
których mężowie/faceci nie zaspokajają! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak on cie żmijo zdradzi
myślisz że sex to wszystko? myślisz,że jak będziesz mu dawała dupy na zawołanie, to zawsze z tobą będzie? że nie zainteresuje się inną? :p mylisz się dziecko! dupą go nie zatrzymasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p znajdie sobie taką ,która nie tylko dupę ma do zaoferowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś nie rozumiem
Dlaczego to kobieta ma się dopasować do faceta a nie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Tobą babciu
ale żmijka chyba jeszcze młoda jest i myśli,że dupą zatrzyma faceta! :D Jak będzie chciał zdradzić to i tak cię żmijo zdradzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziecko ile Ty masz lat
jeszcze się nie nauczyłaś, że rzeczy, które można mieć na zawołanie, tracą szybko na atrakcyjności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A popieraj na zdrowie. Mam nadzieję, że będziesz z takim samym zapałem popierała, jak faktycznie będzie bolała cię głowa, albo będziesz się kiepsko czuła, albo nie będziesz w nastroju na igraszki, a jemu akurat się zachce. To się będzie nazywać stałość przekonań :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija zarzucila temat i odpelzala... moze facet ja na sex zawolal a biedna nie chciala odmawiac i teraz orgzm udaje... biedne dziecko zal mi cie zmijo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
po pierwsze miedzy nami jest uczucie a po drugie nie daje cipki chlpakowi bo on chce tylko ja uwielbiam uprawiac seks i moglabym to robic co 1 h!!!!!jak ja chloapaka wymecze to on nawet nie bedzie mial sily na inna kobiete!!!powiedzialam mu od razu ze jak chce zdradza to niech najpierw zerwie uczciwie ze mna a jak zdradzi mnie to juz nigdy nie bedzie mogl uprawiac seksu jedunie jak sobie przyszyje hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
nie jestem dzieckiem bo mam 23 lata glowka mnie rzadko boli a jak sie juz zle czuje to sie nie kochamy i tyle!!!! poprostu najezdzaja na mnie kobiety ktore bo 2 orgazmach maja dosc ja mam inny temperament zazdroscicie mi i tyle ze moge dac satysfakcje facetowi az sie zmeczy bo ja nigdy nie jestem zmeczona jedynie jak spac mi sie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
nie jestem dzieckiem bo mam 23 lata glowka mnie rzadko boli a jak sie juz zle czuje to sie nie kochamy i tyle!!!! poprostu najezdzaja na mnie kobiety ktore bo 2 orgazmach maja dosc ja mam inny temperament zazdroscicie mi i tyle ze moge dac satysfakcje facetowi az sie zmeczy bo ja nigdy nie jestem zmeczona jedynie jak spac mi sie chce.....wiadomo kobiety bede na mnie najedzac faceci niezaspokojeni bede mnie napewno popierac bo kazdy chcialby miec niewyzyta dziewczyne a napewno nie jestem jedyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgdzam sie ze stare babska
najezdzaja na Ciebie. takie nie powinny nigdy wychodzic za maz nie mowiac juz o seksie. niech siedza i uzalaja sie nad swoim bolem glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalllaaa
żmijka..przynudzasz...takiego kwiata to pół świata (mam na myśli narcyzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och.....zmija
23 lata a taka pusta i durna ,naiwna dupa z ciebie...ejjj laska,laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnoje nie powinny się
wypowiadać się na tematy , o których nie mają pojęcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydalwalo do tej pory, ze zdrada, to niekoniecznie z powodu braku albo nadmiaru seksu wychodzi... bo qrcze, facet, nawet jak ma seksu w nadmiarze, to lubi skok bok sobie zrobic.. a psycholodzy nawet twierdza, ze to tak z czasow kamienia lupanego im zostalo, ze faceci ida w ilosc, zeby jak najwiecej potomkow zostawic a kobiety na jakosc leca - im wiecej kasy ma facet i im lepszy byt im zapeni tym szybciej sie na niego zdecyduja... oczywiscie nie twierdze, ze to regula ;) a w dodatku na bol glowy najlepszy jest seks. mi od razu przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzegawcza dziewczyna
Ból głowy przechodzi? Na chłopaka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać żmija że tylko do tego
się nadajesz! co ty wiesz o życiu smarkulo? :p myślisz,że ono toczy się tylko wokół twojej cipy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet badania byly na ten temat, ze po dobrym orgazmie podwyzsza sie poziom endorfin i bol glowy (i nie tylko) znika jak reka odjal... tylko, ze jak boli to faktycznie nie ma sie na nic ochoty, a zmusic sie do wygibaskow z facetem nie sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
moze jak sie wpisujecie to podajcie ile macie lat i jaka plec bo cos mi sie zdaje ze same babeczki sie wpisuja i mnie tu wyzywaja!!!! wiem ze zycie nie toczy sie wokol cipki bo sa jeszce obowiazki codzinne parca studia ..wiec prosze nie wyzywac mnie bo ja w porownaniu do wiekszosci kobiet bede miala wyksztalcenie wyzsze!!!!a wy stare pruchna nie wyzywajcie mnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmija daj spokoj>> przeciez masz swoje zdanie i jest OK, przeciez inni nie musza sie z Toba zgadzac, na tym polega wolnosc... wolnosc slowa na przyklad ;) no i ja Vie nie krytykuje, tylko tez wyrazam swoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oł maj gaaaad
oki żmijo 20005 , a jeżeli rzeczywiście bolą ich głowy, bo np. mają jakieś problemy zdrowotne, to muszą dać tej dupy, bo faceta kutas zaswędział? jak ty masz zdorwie do uprawiania seksu co godzinę to gratulujemy, ludzi są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
ja lubie w odpyt np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija 2005
i prosze mnie nie wyzywac od domow publicznych , dziwek itp bo oddalam sie chlopakowie dopiero po ponad roku chodzenia byl on moim pierwszym partnerem seksualnym i jest do dzisiaj!!!!a dziwki maja wiee za soba stosunkow z roznymi facetami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×