Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stópki mojej dziewczyny

zapach stópek

Polecane posty

Gość stópki mojej dziewczyny

czesc czy którys z chlopakow obecnych na forum tez tak ma ze lubi wąchać spocone stópki swojej kobiety lubi od czasu do czasu powąchać sobie spoconą cipke swojej kobiety szczególnie jak zalatuje śledzikiem i pupe nie umytą :-) bo ja uwielbiam ciekawi mnie czy jest więcej takich zboczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ive
atawistyczne zachowanie,przekazane w genach od praprzodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stópki mojej dziewczyny
chcialem jeszcze dodac ze mam 23 lata moja dziewczyna prawie juz 24:-) dzieki za odpowiedzi a najlepsze jest to zeona tez czasami lubi moje smrodki i akceptujemy to oboje a ona uwielbia jak ja wącham jej cipke zalatującą śledzikami a wiadomo zdarzy sie np po calo dniowym dniu pracy latem jest nieuniknione zeby zalatywała a ja to uwielbiam :-) a ona lubi jak czasami mój kutasek zalatuje oboje jesteśmy chyba CHORZY:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stópki mojej dziewczyny
aha jestesmy ze soba 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ive
jezeli obydwoje to lubicie to wszystko jest w porzadku, przynajmniej nie jestescie pruderyjni ,że niby zawsze wszystko jest czyste i pachnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
17:21 Madeleine też takie macie? przyszedł ten czas !!! 17:24 zygmuncik o co chodzi z ztymi stópkami ? 17:25 Ciocia Klara a to i tego Dzidziora wytłumacz 17:43 Madeleine Dzidzior to ja ! i śmierdzą mi stópki to tyle macie podobny problem? przyszedł ten czas !!! 17:44 Ciocia Klara na szczęście nie 17:51 Madeleine ale ja się pytam na serio .. ma któś problem ze śmierdzącymi stópkami? a może kogoś takie podniecają (?) przyszedł ten czas !!! 17:53 Ciocia Klara był tu taki przed chwila, ale on juz ma dziewczyne. A na śmierdzące stópki to chyba woda, mydło i jakis dezodorant powinny pomóc ( no chyba ze te stópki mają śmierdzieć i podniecać w ten sposób )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feet
Ja uwielbiam zapach spoconych stópek ale muszą być w cienkich rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stópki mojej dziewczyny
uwielbiam też zapach zjełczałęgo gęsiwa, wydobywający się z odbytu mojego psa, kiedy czasami nakarmie go nieświeżą karmą z Biedronki i potem puszcza bąki z soczystą i treściwą wkładką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdeeee
nie brzydza Cie te zapaszki Twojej kobiety? jak w ogole jej dales do zrozumienia ze to lubisz?i czy ona sie nie wstydzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stópki mojej dziewczyny
to proste- ogłuszyłem ją sążystym piardem a potem rozgarniając włosy wokół odbytu wożyłem palec w tyłek, zaciągając się następnie aromatem wychylającego się z norki kreta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dominika
heh smrodliwy facio z ciebie:P a swoja droga to czemu jej tak cip** smierdzi? na pewno jest kobietą? moze z krowa pomyliles? natychmiast wyjmij glowe z jej tylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek K.
ja tez uwielbiam jak moja dziewczyna w upalne dni daje mi pod nos swoje okrótnie śmierdzące stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×