Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamerlingh

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość kamerlingh

Witam Mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Chciałam się dowiedzieć jak to jest z pierwszą miesiączką po porodzie. Kiedy powinna wystapić jeśli córkę karmiłam piersią 2 i pół tygodnia, a poźniej jakieś 10 dni około odciągałam jedynie mleko 2 razy dziennie. Wczoraj córa skończyła 9 tygodni, więc trochę czasu już minęło. Prawdopodobien\ństwo ciąży jest naprawdę niewielkie, ze względu na zabezpieczenie. Dla pewności zrobię może jutro test ciążowy. Czy powinnam się tym martwić? Czy to może normalne, żeby mimo braku karmienia piersią tyle czasu minęło i miesiączka się nie pojawiła. Pozdrawiam kamerlingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak najbardziej prawdopodobne, ogólnie zasada jest taka że im krócej karmi sie piersią tym szybciej przychodzi, ale sama widzisz że jeszcze wcześnie, dopiero 9 tygodni, organizm musi sie pozbierać po tych wszystkich szokach :) kobiety nie miewają okresu po porodzie całymi miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerlingh
Ok. Rozumiem. Ale przypominam, że ja nie karmię piersią, więc powinnam dostać szybko. Pozdrawiam kamerlingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Byłam w takiej samej sytuacji jak Ty z karmieniem. Miesiączkę dostałam 10 tygodni po porodzie. Ale na Twoim miejscu też zorbiłabym test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak się zabezpieczasz ?? Przy zastrzykach Depo-Provera wogóle nie występuje miesiączka. Ja pierwsze krwawienie po porodzie miałam po 6 tygodniach - lało sie za mnie 2 tygodnie non stop, poszłam do gina, przepisała Cyklonaminę i coś na obkurczanie macicy, przeszło. Nastepną miesiączkę miałam po około roku. Moja kumpela miała okres po 8 miesiącach więc chyba wszystko w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy o tym
wiesz, ze karmienie piersia wcale nie oznacza, ze kobiety nie moga zajsc w ciaze??? Moga!!!!! Nie wiem, kto Ci takich bzdur naopowiadal, ja bym zrobila test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINIA 27
Ja karmiłam córcie 4 miesiące piersią, a 4 miesiace odciagałam pokarm (wróciłam do pracy).......robię tak nadal...teraz tylko 2 razy dziennie sciągam pokarm...miesiączki nadal nie mam........ciaza tez nie wchodzi w rachube........jestem pod stała opieką ginekologa (ze względu na nadzerkę) i wiem ze miesiączki moze nie byc jeszcze pół roku po zakonczeniu karmienia........nie martw sie wszystko jest w porządku...........Pozdrawiam i całuski dla malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym - doczytaj, ona o tym doskonale wie! pisze że nie karmi i że się zabezpieczała, a nie że karmi więc jest zabezpieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerlingh
"ale czy o tym" a powiedz mi gdzie napisałam, że karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą. Jestem świadoma tego, że nie zabezpiecza, dlatego stosujemy z mężęm prezerwatywy (nie było żadnych z nimi problemów w stylu pęknięcie czy zsunięcie). Czekam na to, żeby miesiączka wystapiła, żeby zacząć brać tabletki. Proszę o czytanie ze zrozumieniem ;-). Pozdrawiam kamerlingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×