Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolette

Jaki krem na rozstepy w ciąży?

Polecane posty

Gość anne marie ....
ja słyszałam ze oliwka najepsza bo wchłania się głęboko w skórę , moja siostra używała tylko oliwki do kąpieli lub po prysznicu i ma tylko jeden bardzo malutki rozstęp i jej właśnie w szkole rodzenia polecili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSTELAAAA!!!!!!!
ja nie rodzilam, ale moja siostra mega chwalila ten krem i nie ma zadnych rozstepow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSTELAAAA!!!!!!!
ja nie rodzilam, ale moja siostra mega chwalila ten krem i nie ma zadnych rozstepow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej najwczensiej zaczac sie zmarowac kremikami na roztepy jestem w 8 tygodniu ciazy i sie zastanawiam czy juz cos zaczac dzialac w tym kierunku bo wiem ze jestem na nie podatna .. prosze o odpowiedz pozdraawiam wszytskie przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej najwczensiej zaczac sie zmarowac kremikami na roztepy jestem w 8 tygodniu ciazy i sie zastanawiam czy juz cos zaczac dzialac w tym kierunku bo wiem ze jestem na nie podatna .. prosze o odpowiedz pozdraawiam wszytskie przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej najwczensiej zaczac sie zmarowac kremikami na roztepy jestem w 8 tygodniu ciazy i sie zastanawiam czy juz cos zaczac dzialac w tym kierunku bo wiem ze jestem na nie podatna .. prosze o odpowiedz pozdraawiam wszytskie przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi jak lepiej najwczensiej zaczac sie zmarowac kremikami na roztepy jestem w 8 tygodniu ciazy i sie zastanawiam czy juz cos zaczac dzialac w tym kierunku bo wiem ze jestem na nie podatna .. prosze o odpowiedz pozdraawiam wszytskie przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej od 4 miesiąca ciąży zacząć stosować krem a do tego czasu smarować się oliwką i delikatne masować skórę. Obecnie jestem w 9 mcu ciąży i dopiero teraz wyszły mi rozstępy. Generalnie smarowałam się ziajką ale nie sprawdził się w ogóle. Po prostu dopóki nie było rozstępów to nie było a jak zaczęły wyskakiwać właśnie w 9 mcu ciąży to ziajka nic absolutnie nie dała. A wiem o czym mówię bo mam w brzuszku 113 (przed ciążą 60). Polecam krem pharmaceris, powstałe rozstępy zanikają i uffff nie wychodzą nowe. No i nie jest jakiś koszmarnie drogi 150 ml 36 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od samego początku
czyli od pierwszych tygodni jak wiedziałam o ciazy to stosowałam mustele, teraz jestem w 36 tyg i zero rozstępów póki co. stosuje ja tylko wiczorem gdyz wg mnie krem ciezko sie wchłania i roluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam podczas ciąży Elasti-Q i jestem bardzo zadowolona. Rozstępy się nie pojawiły. Fajny, delikatny zapach. Skóra jest po nim gładka, odżywiona i nawilżona. Dobrze się wchłania (dobra konsystencja). Nie brudzi ubrań. Jestem z tego kremu naprawdę zadowolona. Po ciąży nadal go stosuję bo jest świetny jako balsam nawilżający. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
zel firmy Bandi,rewelacyjny!zadnych rozstepów,2 ciaze za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.dunin
Uzywam kremu AA dla mamy na rozstępy - bardzo polecam - rozstępy są ledwo widoczne. Niestety za dobre działanie trzeba zapłacić - krem kosztuje ponad 30 zł, ale w doz można otrzymać zniżkę dzięki karcie rabatowej dla mamy i maleństwa na ten kosmetyk oraz kosmetyki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelylovetka
A ja znam sposób na rozstępy...rozmawiałam na ten temat z moim facetem i on powiedział, że są takie maści czy tam kremy sterydowe czy tam dla sterydziarzy które usuwają rozstępy, ale nie można ich w trakcie ciąży stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
jak ktoś ma mieć rozstępy to i tak je będzie mieć. ja od samego początku stosowałam fisana rano i wieczorem, do tego po każdej kąpieli oliwka lub krem z prfecty. teraz jestem w 32 tygodniu, a brzuch i tak mam już zaorany rozstępami. za te pieniądze, co wydałam na te kremy to bym dziecku nowy wózek kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te rozstępy
w pierwszej ciazy je dostałąm w promocji;) ale pojawiłay się dopierow 9 miesiacu a ja sie tak łudziłąm,ze mnie ominą potem w kolejnej używałam żelu bandi i nic nowego mi nie wylazło ateraz Vichy ale jest cięzki wg mnie jesli chodzi o pozbycie się to nie jest to łatwe największe sznase na zmniejszenie rozstepow sa wtedy gdy sa swieze tzn czerwone,potem to jakby za póxno stosowałam wszystkie mozliwe i dostepne preparaty,najlepsze były te rozgrzewajace ale nie pamietam nazwy firmy niestety,tanie nie były i sprowadzał je dla mnie znajomy az z niemiec nietsty cudów nie ma i rozstepy nie znikna ani sie nie wchłoną chybaze sa potraktowane odpowiednio zaraz po pojawiniu sie tzn zanim pojawi sie taka bruzka,jak są jeszcze jakby takim spuchnietym paskiem brrr potem to tylko lasery ale szkoda kasy bo nic to nie daje lub operacyjne usuwanie ale mozna z nimi zyc i dalej byc atrakcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika163
Szczerze polecam tani ale niezwykle skuteczny krem z ziaji. Tylko musisz go stosować regularnie. http://www.2o2.pl/produkt,2140,krem-przeciw-rozstepom-ziajka-150ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grainn8244
Moja rada nie używajcie rekawic i nie masujcie istniejacych juz rozstępów bo one sie pogłebiaja moja dermatolog mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggi_99
z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że większość kremów tych ze średniej półki i zdecydowana większość z górnej półki działa i to w profilaktyce i usuwaniu - radzą sobie nieźle pod warunkiem regularnego stosowania, polecam choćby te http://kremnarozstepy.com.pl , a co do masaży - cóż dobrze wykonany masaż działa pobudzająco i regenerująco, w jego trakcie trzeba jedynie uważać by nie doprowadzić do dalszych uszkodzeń - w przypadku rozstępów w fazie zapalnej na pewno lepiej podpatrzeć jak masuje profesjonalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe25
Bardzo polecam firme Waleda. Nie wiem czy jest on dostepny w piolsce, w niemczech kosztuje ok 11. Ale bardzo polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-ADHD
no to mój maluszek już na świecie a ja jak obiecałam dzielę się wnioskami ze stosowania kremów. Rozstępy mam na piersiach, udach, boczkach, w ostatnim miesiącu wyskoczyły na brzuchu. Wszystkie oprócz tych smarowanych kremem pharmaceris są różowe. Fakt część rozstępów na piersiach też jest różowych ale większości nie widać! uważam krem za dobry! mogę go polecić. teraz trzeba zająć się resztą! Życzę wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grfegeaffeaft
A ja Ci polecam oliwkę Babydream fur Mama - taka w różowej butelce. Zobacz jakie ma opinie na wizazu:) świetna jest. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśćka___
tu jest parę fajnych propozycji, sprawdzałam mają niezłe opinie http://narozstepy.com.pl i właśnie przymierzam się do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_xxx
pytanie do was kobietki - znacie te kremy? http://kremnaRozstepy.com.pl? Tak trudno przebić się do jakichś opinii na ich temat, chciałabym kupić i powoli łamię się, ale przedtem wolałabym poznać opinie kogoś kto ich używał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EstRamona
Mam pytanie. Jestem w prawie 10 tyg. kupiłam ostatnio z bielendy krem na rozstępy. Pisze tam że można go stosować od 4 mies. Czy moge juz go zacząć teraz stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EstRamona
Nikt nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinka007
Witam kobietki...Podobno rozstępy to sprawa genetyczna ale mój przypadek nie potwierdza reguły. Niestety u mnie pierwsze rozstępy pojawiły się w wieku 13-14 lat bo bardzo szybko rosłam. Dodam,że zawsze byłam bardzo szczupła a moja mama po dwójce urodzonych dzieciaczków (w tym mnie :) )nie ma ani pół rozstępa. Tak więc chodzi o szybkie rozciąganie się skóry. Poruszyłam ten wątek bo sama niedługo zostanę mamą (5 miesiąc) i temat rozstępów spędza mi sen z powiekwam je przedstawię. Buziaki (szczególnie kiedy naoglądam się tych drastycznych zdjęć na necie :) ). Jak na razie przytyłam minimalnie ale wiem ,że to się jeszcze pewnie zmieni. Zawsze wszystko robię wszystko intuicyjnie, więc oliwkę wcieram raz na dwa dni po kąpieli...Oprócz tego masuję pod prysznicem skórę, szorstką gąbką bo tak też doradziła mi mama. Na początku smarowałam się kremem PerfectaMama na rozstępy ale jakoś mi nie spasował...był niewydajny i drogi. 30 zł a starczał tylko na 3 tyg, tak więc zwyciężyła oliwka. Gdzieś obiło mi się o uszy , że kiedyś, gdy nie było tych wszystkich specyfików, kobiety smarowały się oliwką,masłem lub...smalcem. No cóż... odezwę się po ciąży i dam znać jak w moim temacie. Może moje nieujawnione jeszcze teorie się potwierdzą ( o co się modlę) i wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×