Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiisssaa

Skąd w Was tyle nienawiści do kobiet i ich ciał?

Polecane posty

Gość iiiisssaa

Czytam te Wasze topiki i nie mogę się nadziwić. Ile wyzwisk, ile obrzydzenia w Waszych postach. Piszecie "fuuuj, obrzydliwa, takiej bym nie tknął" do kobiet: - z dużymi wargami sromowymi - ale nawet kilka wypowiedzi było o "bułeczkach" (małych wargach) - z paroma kg nadwagi - które aby mieć orgazm muszą mieć wyprostowane nogi - z obwisłym biustem - z rozstępami - z krzywymi nogami - z jasną karnacją Co z Wami? Naprawdę gdybyście zobaczyli rozebraną kobietę z motylkiem lub bułeczką (obojętnie - czego akurat "nie lubicie"), z rozstępami, albo trafilibyście na taką która ma jakiś sposób na orgazm, to powiedzielibyście "wypierd*** szmato, brzydzę się"??? Nie tylko faceci tak piszą, ale kobiety też! Albo homoseksualiści albo zakompleksione (lub przemądrzałe) panny. Mam wiele koleżanek, niedoskonałych, ja sama nie jestem doskonała, a jednak nie słyszałam jeszcze o przypadku żeby facet powiedzial kobiecie "fuuuj, aleś ty obrzydliwa, ubieraj się". Tylko w necie dajecie upust swojej agresji czy to naprawdę skupisko skrajnie nietolerancyjnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPAHOP
hop hop podnosze ciekawi mnie to rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu
każdy ma inne wyczucie estetyki. A akurat obwisłe piersi, przerośniete wargi sromowe nie należą do atrakcyjnych.... czy tego chcesz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może tak im powie
kogo wzieły sobie na 1 noc, ale kobiety, które mają stałych partnerów nie sa doskonale, ale nie slyszą złego słowa, bo dla osoby ktora kocha jestesmy tymi najpiekniejszymi, przynajmniej ja tak mam, mmo ze mam rozstepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiisssaa
ja wiem że niektóre rzeczy nie są piękne, ale te teksty "taką bym olal" są co najmniej dziwne... czy naprawdę w rzeczywistości olaliby taką? nie wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziwa
ja tez kocham stefana serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
tak się właśnie okazuje szacunek kobietą w tym kraju.. smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle sobie że te wszystkie wulgarnosci wszystkie przejawy agresji sa wypowiadane przez osoby które swoja wiedzę o np. erotyzmie czerpia od swoich kolezków z którymi siedza na ławeczce przed blokiem i wspólnie pluja na chodnik trzeba miec nadzieje że kiedys dorosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak człowiek jest mocno pijany to może i weźmie co popadnie.Ale na trzeźwo niekoniecznie :? Cóż bywa, że koieta tak się przerazi małego penisa, zapachu (smrodu) faceta itd itp., że do niczego nie dochodzi. Czemuż nie mialby tego robić mężczyzna? Czyżbyś gloryfikowała tych niewybrednych, w stylu: \"potwór nie potwór byleby otwór\"? Jeżeli coś kogoś nie podnieca to po prostu nie podnieca. Niektóre ciala bywają tak nieestetyczne , że wywołuja niesmak. Co zaś do agresji... Ona sama się nakręca: kobity plują jadem na facetów, faceci na kobity. Każdy twierdzi, że zaczęła ta druga strona... Ja np nie wezmę się za kobiety o brzydkiej twarzy, brzydkiej cerze. Ale gdyby doszło co do czego i laska byłaby tak fatalna pod ubraniem, że mnie jej cialo by nie ruszało to bym po prostu podziękował. Jasne, ze dziewczyna poczułaby się mocno niespecjalnie, ale jak nie podnieca to po co się zmuszać. Ludzie nie uprawiaja seksu charytatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsf
czemu? to proste! Pieprzycie o nas takie głupoty ze głowa boli,narzekacie,wybrzydzacie,obgadujecie,ponizacie itd itp. jak jakis facet to czyta to mu sie rzygac chce i dlatego jets taka agresja odrazu wobec was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
A ja kocham wszystkie kobiety z rozstępami, obwisłymi, i bez biustu, wargi takei i inne każda na swój sposób jest ładna nawet jest pieknością. i ta pulchniejsza i ta koścista, trzeba się przyjżeć tylko. w kazdej jest cos ślicznego co przyćmiewa swoim blaskiem drobne aczkolwiek piekne niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł >>> "Jak człowiek jest mocno pijany to może i weźmie co popadnie" (czytaj kobietę), taaaak apostoł to dopiero potrafi dobierać słowa, a ile w tym do nas szacunku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka...........
że tacy "mężczyzni" jesli można tak ich nazwac egzystuja również w rzeczywistosci. Kilka lat temu miałam nieprzyjremność takiego pozać. Po kilku spotkaniach, zaczęło mu przeszkadzac to, że jestem za blada, pozniej że jestem za chuda, że nie ubieram sie tak jak on by chcial. Kurde przeciez widzial mnie kilka razy zanim zaprosił mnie na randke, wiec nie rozumiem po co wogóle mi glowe zawracł. Do tej pory dziekuje Bogu, że nie poszłam z nim do łóżka jak byla okazja, bo pewnie uslyszłabym komentarz na temat wygladu moich piersi , cipki i nie wiadomo czego jeszcze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS
No właśnie a mi laska zawróciła w głowie a potem się czepiała że Źle się ubieram (nie chodze w marynarkach i koszulach) itp po co mnie zaczepiała bo ona mnie wyrwała skoro byłem w jakiejś bluzie i spodniach bojówkach. teraz mam luksus moja laska lubi wszystko co moje nawet tłuste włosy i zapach mojego potu (choć zwykle jestem czysty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
=>Udam Nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc \"nas\"... Ile was tam przed monitorem siedzi? Nie wiem kto to \"wy\" i łajno każdemu do moich sympatii i antypatii, które zawsze tycza jednostek, a nie jakiegoś bliżej nieokreślonego podmiotu zbiorowego... Dobór słownictwa :D :D :D... Nosz skonam zaraz. Księżniczka od siedmiu boleści... Bułkę w bibułkę a ch..a do łapy, cytując pewnego znanego rapera :P... P.S.Co prawda zabawne te twoje \"błyskotliwe\" analizy mojej osoby, ale proszę nie pisz już lepiej dziewczyno, bo straszna hadość ciebie czytać. Obniżasz średnią inteligencji kobiecej na świecie o kilka punktów procentowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
=> Czarniejszy - o ile wiem ludzie zwracają najpierw uwagę na cechy fizyczne, zapoznają się i poznają swój charakter... Widzę mospanie, że jako jedyny dopiero co uwidzianych ludzi po charakterze oceniasz... :D :D :D. Dziw nad dziwy. Mocno się dowartościowałeś wypowiedzią pod publiczkę? Rasowy z acana populista - nie ważne, że bez sensu, żeby tylko pod publikę było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aribet_ka
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siora iiiisssy
a mnie to nawet woznica furmanka nie chcial podwiezc, taka jestem oblesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ty to
pieknie i poetycko ujales skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwile
wyrucham cie w dupsko taki jestes sexy, bo wiesz oprucz samotnych burych suk sa tu jeszcze samotne stare pedaly z nadwaga i wielkimi maczugami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwile
smaruj dupsko wazelina, ale juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdrgdfdf
mysle ze kazdy tu odenia porownujac do 'kobiety idealu' , kazdy ma taka w glowie z facetow a dla dziewczyn to jest ona sama minus te wady ktore w sobie widzi, za to w prawdziwym zyciu sprawy tocza sieinaczej,inaczej oceniamy bo wplywa na to character tej osoby i to czy dazymy ja sympatia czy nie,jak dla mnie to osoby ktore lubie sa zawsze o kilka proc ladniejsze niz inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie czytam i myślę
Ja myślę, że to jest wyżycie się w internecie, właśnie. Cały tego internetu oraz w nim rozmawiania wychodzi w takich sytuacjach. Człowiek człowieka nie widzi, ma potrzebę wygadania się i wylania wszelakiego jadu, jaki mu się nagromadził. To wylewa. Kiedyś dziwiłam się wystąpieniami ludzi w Hyde Parku, pamiętacie klimat. Dochodziły do Polski wieści, że u Anglików jest taki Speaker's Corner, co niedzielę można sobie wygłosić przemówienie... Teraz jest internet, jak widać. Hyde Park ogólnoświatowy. A skąd nienawiść do kobiet i ich ciał? Nie nazwałabym tego nienawiścią. To jest, moim zdaniem, oczyszczanie się ze złogów emocjonalnych. Tego, czego nigdy w życiu człowiek nie powie drugiemu człowiekowi w twarz, bo wiadomo dlaczego nie powie... to ten sam człowiek napisze w necie, na forum, doda setki wykrzykników i rozpęta istną internetową burzę... Zauważyłam, owszem, że czasami czytając niektóre topiki szlag mnie jasny trafia. Trudno żeby nie trafiał, skoro takie bzdury niektórzy piszą. Już abstrahując od kobiet i ich niedoskonałości cielesnych. Nie, bzdura to za mało powiedziane, po prostu istna niemożliwość mi się włącza, że ktoś w ogóle wpadł na taką myśl, ewentualnie... no nie wiem. I tak, jak w rzeczywistym świecie nikt tego nie powie, bo w łeb od razu oberwie, albo go oplują. Tak w necie wysyła posta i ma z głowy. Może to i dobrze. Może to i deczko rozładuje niektóre napięcia. Z drugiej jednak strony pisanie netowe i wyrażanie swoich - nawet rewolucyjnych - poglądów w necie to nie wszystko... po drugiej stronie komputerowego monitora siedzi przecież człowiek. Ale to nie zmienia faktu, że net oraz tego typu podobe fora dyskysyjne służą do czegoś w podobie publicznego szaletu. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - spirala nienawiści się nakręca. Kobiety uderzają w czułe punkty mężczyzn podważając ich męskość a meżczyźni - oglądają pracę photoshopa i też windują swoje wymagania udarzając w czuły punkt kobiet - ich wygląd. No i klops. Zanik PRAWDZIWEJ tolerancji i takich cech jak poświęcenie, kompromis, dawanie, realizm w patrzeniu na 2 osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie mam idealnego ciala...bo ktoz je ma po dwoch porodach...ale nigdy nie narzekalam na brak powodzenia u mezczyzn...wiem z doswiadczenia ze nawet jak kobieta nie ma pieknego brzuszka to ma za to sliczne cycuszki albo buzie...kobiety umieja nadrabiac jak nie jednym to drugim ...wczoraj mialam propozycje niedoodrzucenia od pewnego przystojniaka lat 30 ktory wrecz sie ze mna klocil ze jestem od niego mlodsza ...a ja ...hmm 36 latek...ale mowil ze wygladam gora 28...podniosl mnie na duchu...a propozycja zostala odparta...bo mam Misia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdrgdfdf
kazdy pytajac o cos np rozstepy i publikujac swoje zdjecie ma nadziej ze inni ocenia go obiektywnie,bo nie ma zadnego powiazania emocjonalnego ale wlacza sie ludzki egoizm inni sie dowartosciowuja tym ze ktos ma cos gorszego i jeszcze po nim jada dla wlasnej satysfakcji i po to zeby nakarmic swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×