Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ----------------

zbyt obfity biust

Polecane posty

Gość ----------------

prosze o polecenie jakiejs firmy ze stanikami - mam 85 E :) i zadko sie mieszcze w triumfa a jak juz to jest brzydki chcialabym miec push up ale przy takim rozmiarze.... mozecie tez poradzic jak sobie radzicie ze sportem? bieganie z takim rozmiarem nie nalezy do przyjemnych, aerbik itp wszedzie przeszkadza.... jestem stosunkowo szcupla i wysoka (178cm, 70 kg) wiec nie wyglada to zle ale i tak jest problematyczne dzieki za rady acha i moze poleccie jakies kremy na ujedrnienie... albo cwicznia dzieki papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka25
Nie jesteś otyła. Ale kilka kilogramów możesz jeszcze z rzucić. Będzie ci łatwiej dobrać stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisana
No moim zdaniem też powinnaś troszkę schudnąć, ja noszę 75 E i nie mam problem ze znalezieniem stanika w triumphie (co prawda rzadko są ładne, ale są). 85 to dość sporo i nie dziwie się ze trudno ci dobrać stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co ma
schudnąc żeby mieć 65E? wtedy to już ZADNEGO stanika nie znajdzie. czy chociazby D gdyby biust schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronia
Ja też mam duży biust 70D...a czasami nawet to D jest za małe i kupuje 70E...W ogole jestem dosc mala, mam 160 i waże 50kg wiec mój biust znacząco się ''wyróżnia''. Jesli chodzi o biustonosze to polecam firme Gaia. Sama mam dwa staniki z tej firmy i jestem strasznie zadowolona!!Są sliczne, koronkowe i co najważniejsze niedrogie w szczególności w porównaniu z cenami takich firm jak Triumph. Firma ta prowadzi też sprzedać wysyłkową jej adres to: http://www.gaia.com.pl/ Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaa
jak schudnie z obwodu, to schudnie tez z miski, czy to takie trudne do zrozumienia? Autorko topiku - schudnij troche, to biust Ci sie zmniejszy (wlasciwie w pierwszej kolejnosci) i bedziesz mogla dobrac staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma
dużo tkanki gruczołowej, a mało tłuszczowej w piersiach, to może chudnąć, a biust nie zmaleje!!! Wiem po sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
mloze ktos jeszce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
dziekuje wszystkim Wam za wypowiedzi hmm szcezre mowiac biustu przybylo mi potabletkach antykoncepcyjnych teraz juz je odstawilam ale nie widac powrotu do mojego rozmiaru.... Nie ma sie co ludzic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunikaaa_
a ja proponuje zmienic triumfa na cos innego. sama mam 75d czasem 80c. i w triumfie mam problem z dobraniem stanika, ktory ladnie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
masz moze jakies propozycje? sprawdzilam linka kolezanki i niestety firma ta nie ma sklepo na teraznie wojewodztwa ślaskiego a niestety nie zdecyduje sie na kupno bielizny przez internat bo to trzeba przymierzyc!! w slkepie trudno mi dobrac to co dopiero bez mierzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa po tabletkach
antykoncepcyjnych........ naprawdę w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisana
Ja np schudłam par ekilo, i rozmiar biustu mi się nie zmniejszył, ale obwód, a chyba łatwiej znaleść stanik z mniejszym obwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisana
Aha a czy w tym hurtowniach Gaia też można kupić bielizne? Bo w moim mieście niestaty sklepu nie mają. Mam nadzieje że tak bo mieszkam w jednym z najwiekszych miast Polski, gdzie nigdzie nie ma stanikow rozmiaru 75E, jedyny jest Triuph, ale jak wchodze do sklepu, to najcześciej mojego rozmiaru są dwa najgorsze staniki w sklepie, z 50 różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera8
Spokojnie, jest firma która robi naprawdę łądne staniczki sama jestem posiadaczką 85 E wiem co to znaczy..... Polecam firmę Samanta, podaję link do strony ;-))) http://www.samanta.pl/kolekcja.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera8
Jeżeli na stornie nie będzie, gdzie się znajdują sklepy wystarczy do nich zadzwonić i zapytac czy jest jakis dystrybutor na waszym terenie i niech podadza tel, ja znam w wawie jakby kogoś interesowało: Centrum handlowe Szembeka ul. Zamieniecka 90 stoisko 115 KDT Kupieckie Domy Towarowe ul. Swietokrzyska 39 Stoiska: B-60, C-26, D-56, L-02 I naprawdę polecam sa wytrzymałe i ładne... Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe B albo duże A
daj trochę [wyje, błaga, jęczy na niesprawiedliwość świata]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviss
Samanta jest trochę kiepska, bo często ramiączka sie rozciągają. Najlepsza jak do tej pory jest Felina i ma bardzo ładne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka uwaga
basen, bedzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
dzieki Kobiety!! chetnie bym oddalka troszke biustu tak za 2 rozmiarki :) na basen wlasnie ide a w tabletki wierze znaczy ze ich brak spowoduje zmniejszenie siostra miala podobnie miala B potem dzieki tabletka wskoczyla na D i spowrotem po odstawieniu B wiec mam nadzieje ze ze mna bedzie tak samo....... macie jeszcze jakies firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playtex
polecam Playtex,sliczne biustonoisze super jakosciowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko masz aż 85 cm
pod biustem? to ja mam 88 cm w biodrach musisz być naprawdę gruba dlatego przede wszystkim powinnaś schudnąć by zmniejszyć obwód pod biustem no przynajmniej do tego najbardziej standardowego czyli 75 cm, a wtedy i miseczka na pewno się zmniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz sie czym chwalic
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo do poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko masz aż 85 cm
A czym ja niby się chwalę? po prostu stwierdzam fakt - dziewczyna ma nadwagę i dlatego nie może kupić dobrego stanika, a jak troszkę schudnie to nie dość, że lepiej będzie sie czuć to i wyglądać, a i problem z doborem biustonosza zniknie. Może zastanów się, gdy następnym razem będziesz chciała kogoś zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnnnia
ja to mam dopiero rozmiar 95 G, więc te wasze 80C to pryszcz przy moich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sonnnia a ile ważysz
pewnie ze 150 kilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka
A gdzie znajdują sie sklepy ze bielizną Playtex? Interesuje mnie Łódź i Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×