Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bernadette

Witam Poznań!!!

Polecane posty

Gość aaannia
i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakulisowa
i ja tez, choc chwilowo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może studiuje tak jak ja:) bo ja w sumie nie pochodzę z Poznania, ale tam wiodę wspaniały żywot studenta i już się przyzwyczaiłam, że wszędzie gdzie pytają o miasto piszę Poznań:P A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt można się w nim dobrze bawić:) a w jakich miejscach bywasz najczęściej? chodzi mi o kluby, knajpki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakulisowa
ja jestem w Anglii aktualnie w Newcastle.....troche wiary, która znałam z Ciciboru tu spotkałm ku zdumieniu wielkiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt żeby w dobrym towarzystwie, a wszędzie będzie good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara:) no to zdrówko! a ja czekam na kumpelę, bo mamy oglądać \"Niewierną\", podobno gorący film:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczooolka
ja tez poznan. ile macie lat i gdzie sie uczycie? ja 16 i 4LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakulisowa
ja tez dawno docicika chodziłam, nawet tam pracowAłam jakiś czas, a tak to Za Kulisami, w Starym Kinie, mieszkam na Mostowej to wszedzie blisko.... A była któraś z Was w Brothers Pubie na Szewskiej, bo otwarto go jak już wyjechałam.....podobno jeden barman przeprzystojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w starym też bywam, trochę w Blue Nocie, Deja Vu, różnie bywa;) w Brothers Pubie nie byłam, dzięki za cynk, skorzystam chociażby ze względu na tego barmana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewierną polecam!!! Kochankowie, zauroczenie, seks na klatce schodowej.........dalej nie będę pisać. Jak obejrzysz to napisz jak Ci sie podobał bo mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kumpela przyszła więc zmykam na film:) pewnie jeszcze tu wpadnę - napiszę jak mi się film podobał! fajnie by było gdyby się ten topik rozkręcił, bo chyba nie ma tu nic podobnego dla poznaniaków:) dobrej nocy życzę Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego oglądania i do następnego :) Chyba dziś sprawie sobie mała lufkę Mam małego doła to i lufka będzie mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mi
ja tez jestem z Poznania i dlaczego ten topik pod zdrowiem i urodą??????? czy mozna to zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makusz
Jeżeli jesteście z Poznania to moze ktoś z was zauważył włóczacą sie kloszardke prawdopodobnie w okolicach kościołów . wzr-160 -po 30stce ale wygląda starzej chyba żebrze - jest ciągle przez rodzine poszukiwana z góry dziekuje za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już po filmie - był świetny, bernadette miałaś racje:) chyba już nikogo nie ma... więc ja też będę zmykać... barnadette mam nadzieję, że lufka po martini była odpowiednia;) hehe, słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma już nikogo
to wszyscy z Poznania ,a tak na was liczyłam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×