Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dziań dobry w ten biały, zimowy poranek...czy ta zima nigdy się nie skończy?!! :( ja to już chyba tradycyjnie powiem: wstaaaaaaaaawać śpiochy!!!!! no. czy naprawdę tylko ja jestem nienormalna i o tej godzinie zaczynam pracę? MP------> gdzie jesteś?? przecież ty wstajesz jeszcze wcześniej.. zapraszam na kawę bo już mi tu pachnie pod nosem...mhm..pycha... zajrzę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę bardzo miło, że ktoś docenia moją pyszną kawusię no i to że powoli stałam się topikowym budzikiem ;) hi,hi mam jednak nadzieję, że nie macie mi za złe tego porannego wydzierania się co? :D teraz jem sniadanko, więc jeśli ktoś ma ochote się przyłaczyć to zapraszam, teraz dla odmiany mam pyszną herbatkę z cytrynką Zimowa panienka---------> co z nastrojem? dlaczego się popsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP----->🌼 coś mnie jakiś leń dopadł, a na brak roboty przecież nie narzekam... jeszcze chwila i może jakoś się pozbieram 💤 Zimowa Panienka----> nie myśl tyle a wszystko będzie ok. :) ja to nawet nie mam czasu na rozmyślanki no bo w pracy - praca, a w domu....moje kochane maleństwo i duuuuuużo różnych zajęć. ale czasami to też bym tak chciała sobie porozmyślać...hi, widzisz i tak źle i tak niedobrze hi,hi. głowa do góry! 🌼 dla ciebie na poprawienie nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ U mnie słonko świeci...aż kawka lepiej smakuje jak sie na świat patrzy w słonecznych kolorach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
Dzięiki dziewczyny za piękne życzenia wczoraj już mnie nie był więc piszę dziś.Bardzo mniw wzruszyły szczególnie te kwiatuszki.U mnie piękne słoneczko dziś no i śniegu znów napruszyło w nocy nie wiem po co aż oczy bolą jak się wychodzi na dwór. Teraz się biorę troszkę za porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestępna rybka
Jak tak czytam to patrzę, że tu same rybki.... Ja jestem rybką nietypową bo przestepną z 29 -ego lutego-1976, fajnie, prawda? Pozdrowionka i całuski. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam kochaniutkie mija dzień? ja jeszcze troszkę i pójde do domciu tzn. o 15 - stej. ale na szcęście dziś jest jakoś tak spokojnie i bez nerwów śnieg w połączeniu z tym ostrym słońcem rzeczywiście sprawia że ciężko się patrzy na świat, normalnie oczy bolą. ja nie wiem , ta zima to się nie skończy? już bym chciała wiosnę, ciepełko, słoneczko, można by motocyklem pojeździć a tak tylko śnieg i śnieg...łeee niedługo dzień kobitek i co? śnieg będzie leżał?:( eeeeeee tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i wręczam 🌻 No tak a mojego wierszyka to nikt nie zauważył :O tzn. solenizantka. i tego, że ja płeć odmienna też nie :O No cóż życie toczy się dalej :) i z 103 stron po zminie odstępów mam 146 tzn miałem teraz jest już 143 bo duuużo dziur było na rysunki trzeba pokobinować teraz z tymi rysunkami :P więc może jeszcze coś ubędzie :) MPM --> 🌻 i 👄 wiem że bedzie dobrze, zwalczymy drania jego własną bronią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, ja za chwilę też uciekam do domciu szampan? może być, czemu nie, a piątek jak najbardziej odpowiada Fredi widzę, że powoli finiszujesz z pracą, nie mogę się doczekać tej imprezy jaką nam wyprawisz kiedy już zakończysz i będziesz już takim ważnym, wykształconym Fredim hi,hi;) oj, będzie sie działo... ale wiem, że te końcowe zabawy z tymi poprawkami ( wiecznymi) są najbardziej upierdliwe no to chyba do jutra kobitki i ty Fredi pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno linków nie było :D Mówi się że kobiety są dobrymi kierowcami :) - to ne sarkazm, żeby nie było :) Taxi Driver - egzamin na taksówkarza :) http://www.freeonlinegames.com/play/3161.html Przed egzaminem możesz się troszke podszkolić :D Practice lessons Sterowanie: strzałki: lewo, prawo, przód i tył spacja: hamulec Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was to znowu ja! ;) oczywiście domyślacie się już co was czeka...a więc: wstaaaaaawać!!! kawka na stole zaparzona , pachnąca nawet mleko jest jakby ktoś sobie życzył (ja pije z mlekiem) no, to pobudkę mamy za sobą, więc teraz mam nadzieję ktoś się pojawi i nie będę tu sama MP jesteś? Zimowa Panienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP------> pewnie szef wrócił i robote ci wynalazł co? nie ładnie z jego strony że tak przy piątku gnębi pracowników ;) Zimowa Panienka------->mam jeszcze pyszne delicje caaaałe w czekoladzie - też są mało kaloryczne :) hi,hi pieknie dziś słonko świeci, w ogóle piątek dobrze mi się kojarzy ...a tak na marginesie MP czy nie wspominałaś o jakimś szampanie w piątek i dużej ilości słodyczy? no to jak z tym będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-------> ups, ale to chyba miła niespodzianka co? 🌼 przy piątku to nie ma co sie nadwyrężać pracą moja droga ;) ja teraz czekam aż mi dowiozą pracę i dlatego tak sobie tu zagladam to jak stoimy z tą ilością wpisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie :) może pomogę --> dobrze, że tylko jeden dzień na kalendarzu, co by było jak byś przyszła w sobotę do pracy :O A i co to za objadanie się w pracy ;) ? Ja jeszcze muszę poporawać samotne: a w i z o Ups! A ja znów o pracy na PP :D Miłego dnia i do następnego razu :) do 5000 już bliżej niż dalej :) Łikend tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyniam się do podniesienia statystyki \'76 ---> 15.01.76! Ze mnie to już pani po 30-tce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto o 16.00 zmyka z pracy do domciu, oprócz mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YUTA - - - > ja wychodzę o 14 i juz jestem w domciu alew zaraz wychodzę za oknem pięknie świeci słonko trzeba łapać promienie i wam też radzę jak aura sprzyja może pomogę - - - > tak tak dziśiaj piątek , fajnie co? przynajmniej dla tych co nie pracują w weekend udanego życze wszystkim a przede wszystkim wiosennego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam wieczorową porą... Prawie 30 niezły ten link ;-) A szampana to chyba jutro wypijecie [ z okazji wpisu ] ale mnie nie będzie bo mój synuś ma urodzinki , więc jutro imprezujemy na żywo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być MP oczywiście a nie Prawie 30 ...:-0 przepraszam za gafę...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> to było chyba celowe ;) aby przybliżyć nas do magicznej liczby 5000 wpisów :D 🌻 - która pierwsza to dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja znów tylko na chwilkę, ostatnio mam tyle pracy, że jak wracam do domu wieczorkiem to dosłownie padam, a jak jestem o przyzwoitej porze , to nadrabiam zaległosci w domu, oczywiście jak tylko mogę, to zaglądam do Was, jeszcze trochę i może będzie lepiej :D YUKA ----> witak 👄 Kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×