Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

hurrrrrra, MP cóż za piękne powitanie :) od razu mi lepiej :D:D:D co u Ciebie ? muszę zjarzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro raczej nie zajrzę, bo rano mam wyjazd, potem po południu gości i jedna \"gościówka\" zostaje u mnie na noc i będziemy gadać, gadać , gadać za wszystkie czasy :) ale oczywiście zajrze w niedziele, może jakieś resztki zostaną, ja już uciekam, idę pod prysznic, mam żel relaksujący pod prysznic, więc będę się reeeeeeeeelaksować, a tak wogóle, to strasznie mnie oczy pieką ostatnio, do zobaczenia w niedzielke, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JL JL JL Umówmy się że to szampan ...choćby bez okazji :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wyszła ta sztuka :-( A szampan ------------> pyszniutki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kochane !!! Fajnie się pije i dzięki za towarzystwo ale mam jeszcze trochę pracy... :-D🖐️ i mówię wszystkim DOBRANOC!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jeszcze coś zaśpiewać dla Zimowej.... ...ach śpij kochanie... ;-)...jeśli gwiazdkę z nieba chcesz dostaniesz...[chciałaś muze więc masz:-D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mp ! pychotka ten szapanik;-) Banitka poszła szkoda tak ładnie spiewała no- zanuciłabym cos ale niestety mp kiepska z muzyki byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie ! głodówka sie nie udała ...( zimowa wcina sernik -mniam ) kiedys grałam na gitarze - własnie, dziwne grałam a spiewałam marnie..hm - pewnie brzdekoliłam tez fatalnie tylko nikt mi prawdy nie chciał powiedziec. A jak \"rzuciałam kariere muzyczna\" to tato szybko oddał gitare znajomemu ;-) ;-) bał sie pewnie ze zapał moze wrócic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo 🌻 dla Was ..ostatnio malo czasu zaniedbalam ..Was ... przepraszam ...jestem na diecie wreszcie .. hihihi moze cos tam mi spadnie ...no i gosci to tego mamy gotuje ...stoje nad piecem i jak mam nie myslec o jedzienu..przeprawa niezla .. test dla mnie ... na wytrwalosc :D :D :D u nas snieg zima wrocila... :D maly nadal bez zebny :( ale za to cwiczy pol obroty moze bedzie lepszy od Chucka ... sciskam Was mocno 🖐️ ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 76
witam .Ja właśnie zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu i do was zaglądam. Znów kolejny ponury dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochni!! MP, Zimowa Panienka widzę że dzielnie wczoraj walczyłyście z tym szampanem :) nawet śpiewy były hi,hi przepraszam, że nie zajrzałam aby was wspomóc ale nie mogłam, chociaż bardzo dzisiaj żałuje MP a jak stoimy z tymi wpisami? jest już te 5000? rany, co za dzień... śnieg sypie, mokro i na dodatek wieje nawet z dzieckiem na dwór nie można wyjść.. naprawdę mam już dość tej zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Życzę udanego weekendu, trochę więcej słoneczka i duużo optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panny i Panie no tak już niedługo ten 5000 :D Co do MPM to, mam nadzieję że nie będzie miała mi tego za złe, ale MPM ma małe problemy z komputerem :O ale jest dzielna i walczy z rzeczą martwą :D MPM --> special for You 🌻 i jak zawsze 👄 a co :D Reszta żeby nie czuła się jakś gorsza :) to też po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzi wielkimi krokami ... :D :D :D :D na kogo padnie na tego ... bec .. :D :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP fajowe sa te rysuneczki :D :D :classic_cool: wirtualny kacyk ... oj oj .. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×