Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Kawka podana... Mleczko, śmietanka do wyboru.... A ja narazie znikam, zajrzę do Was później... Mam nadzieję, że kawka będzie już wypita ? Pozdrawiam.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja się na kawce melduję i z mleczkiem poproszę dziś już czwartek, znowu mi ten tydzień za szybko ucieka a od przyszłej środy ja się będę wylegiwać na urlopie, co prawda tylko do końca tygodnia ale zawsze coś :) jadę sobie do Poznania ( do teściowej :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ Znowu pada śnieg :( A na dodatek spuchło mi oko i mam chyba jęczmień 😭Wyglądam, jakby mi ktoś przylutował...bo zupa byla za słona. Na pocieszenie poproszę kawkę z mleczkiem i tym razem 2 łyżeczki cukru! 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Widzę, ze wszyscy już wstali, kawkę wypili, to teraz może herbatkę? Z soczkiem lub cytrynką, bo na drugą kawkę jeszcze za wcześnie :) [... poszła wstawić wodę] km_1976----> przynajmniej troszkę odpoczniesz :), ha... i to w moim mieście...., ja za to będę ciężko pracowała, urlop kończy mi się w tę nd :( Ale co tam, cały czas nie mozna się lenić, no nie? YUTA ----> jeśli to jęczmień to pocieraj obrączką lub czymś złotym, np.pierścionkiem, powinno szybko zejść.... Pozdrowienia dla wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuluchna ------> mieszkasz w samym Poznaniu czy gdzieś na obrzeżach? możesz powiedzieć na jakim osiedlu? pytam z ciekawości czy to może gdzieś nieopodal mojej rodzinki. mam nadzieję, że moje dziecko nie odwykło od podróży bo to w końcu ponad 300 km a pogoda jaka każdy widzi :O a jak tam kochani dzionek wam mija co? ja właśnie wróciłam ze sklepu bo nasz kierownik ma jutro imieniny i byłyśmy kupić mu prezent może pora na drugą kawkę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_gonia30
witam, dopiero dzis Was odkrylam i zaluje, ze tak pozno, bo widze, ze milutko tu. podobnie jak Wy jestem "nasz rocznik". znajdzie sie troche miejsca dla nowej?? zaczelam czytac, ale mam jeszcze troche zaleglosci, ktore obiecuje nadrobic i jak tylko czas pozwoli - pojawiac sie u Was. a poki co serdecznie pozdrawiam i jeszce jedna kwestia mnie frapuje ... ta sprawa usuwania numeru gg z dniem 2.04? nie chcialabym byc uznana za wscibska, ale zaintrygowal mnie watek ... ;) moze sprobuje przekonac, ze nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_gonia30------> witaj 🌼 miejsca tu u nas dostatek więc zaglądaj do nas często napisz może coś o sobie, kiedyś ktoś tu prowadził jakieś statystyki , ale nie wiem czy to aktualne(ale napisać coś możesz) co do Frediego (naszego rodzynka) jeśli masz dar przekonywania to do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_gonia30
hej, hej, dzieki za blyskawiczna odpowiedz:) ja znad morza. ale bałtyku dawno nie widzialam. bo tak to juz chyba jest, ze nie docenia sie tego, co niemal w zasiegu reki. pracuje. i do rozpaczy doprowadzam rodzine "bo ja w twoim wieku ....", a mi jakos tak nie po drodze do zakladania wlasnej. a wsrod znajomych - takich jak ja "30-letnich odmiencow bez obraczki" jakos nie dostrzegam uplywu czasu. nie jest tez tak, ze nie chce stabilizacji. jest jak jest i nic na sile i wbrew sobie. czekam na wiosne, marze o rolkowym szalenstwie. jest taka super dluuuuga sciezka, wzdluz morza. jak juz zaczne, to tak do pierwszych sniegow ;) no, prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_gonia30 ---> witaj :)🖐️ Zapraszamy, zapraszamy...! Kiedy Ci stuknie (stuknęła) 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_gonia30 ---> ale CI zazdroszczę morza!!! :D Marzę o tym, aby na stare lata dorobić się domku z widokiem na morze. Żadne inne morze nie ma takiego klimatu i tak nie pachnie, jak nasz Bałtyk! :p Mnie też średnio spieszno do zamążpójścia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ojciec ;) tej \"małej\" gromadki witam: mała_gonia30 --> 🌻 i zapraszam do pisania :) , mamusia przywita Cię później :D bo znów zapracowana :O Szanowne Panny i Panie pozdrawiam serdecznie dla Was też po 🌻 a co będę żałował :) A tak w gwoli wyjaśnienia jest tu pare osób nie z 1976 ;) ale traktujemy jak swoje :) więc chyba nie narzekają :)? A ja sieszykuję do osatecznego wydruku i opraienia pracy :) PS. Słyszłem że wiosna ma porzyjść około 21 marca ale cicho sza nie mówcie nikomu, bo znów zginie kilka niewinnych niewiast o imieniu Marzanna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976---> podaj pr.nr.gg lub email to Ci napiszę.... mała_gonia30 ---> witaj wśród rocznika \'76. Na powitanie 🌻 dla Ciebie :) Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️ Fredi_Lublin ----> dla Ciebie też 🌻, może w końcu zmienisz zdanie swe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzew
05.12.1976r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim miłego popołudnia i wieczorku.... :) Postaram się zajrzeć później, ale dziś to naprawdę będzie późno, ok.22, ale nie obiecuję ;( Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_gonia30 , wita Cie właśnie mamusia :) Widzew, Ciebie również :) Oczywiscie pozostałych \"staruszków\" również witam i mocno ściskam, Fredi, jak Ty dobrze wiesz, ze zapracowana, czy to się kiedyś poprawi na lepsze, czy będzie taki dzień w pracy, że będę mogła powiedzieć sobie \"luzik, ale fajnie\" 🌻 🌻 🌻 słuchajcie, co z naszą Carlunią? dawno jej nie widziałam, Raczysko? gdzie się podziewa, a Lipcowa? pogubiły się nam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybk 76
Ja jeszcze jestem,a włwściwie dopoiero nie był mnie trochę i teraz nadrabiam lekturę. Jeszcze 2w1,ale mam jeszcze miesiąc i się nie spieszę. Mam dość tej zimy kiedy weście będzie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Wstawać śpiochy! Dziś piątek... koniec tygodnia.... Jeszcze Was tu nie ma? :( Halooo, haloo! Dzień doberek ! :) Witam wszystkich 🌻 Kawka nadchodzi....Piszecie się? [poszła wstawić wodę] Kawka tradycyjnie ze śmietanką lub mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka... [aromat unoszący się...] W ten ostatni dzień zapracowanego tygodnia (dla niektórych :) ) życzę wszystkim dużo uśmiechu, no i oczywiście .... miłego dnia :) haloo! Kawka stygnie..., gdzie Jesteście? MP, km_1976, YUTA, banitka, Fredi, mała_gonia30 .... śpicie jeszcze? Czas do pracy..., no chyba, że macie urlop jak ja :) , to jeszcze możecie pospać 😴 Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna dzień dobry!! ja już się melduję i poproszę pyszną kawkę jak to fajnie jak człowiek do pracy przychodzi i kawka już czeka :) dam ci numer gg mojego męża ( nie mam swojego jeszcze :O )ale póżniej bo teraz chłopina to jeszcze śpi :) to ja proszę tą kawkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj km_1976 :) Kawkę podaję----> dobierz sobie mleczko lub śmietankę. Co do gg ---> ok. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Pracusie!! ---> kawka wystygnie.... Czy naprawdę nikt dziś nie ma ochoty tu zagladać z wyjątkiem mnie i km_1976?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! :)🖐️ kuluchna ---> znajdzie się jeszcze mala filiżaneczka tego pysznego aromatu dla śpiocha? 😴 A po 2-gie: Dziewczynko, masz urlop i o 06.55 już na nogach?! Zgroza!!! Wyśpij się, bo co dobre, to szybko się kończy... :o A Wam wszystkim życzę dobrego dnia! :) Dziś piątek (czyt.: wolność zbliża się wielkim i krokami!!! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ No wreszcie się wyrobiłam troszkę i mogę zasiąść na kawkę...za którą z góry dziękuję... Jakoś nie moge uwierzyć że ta wiosna nadejdzie :-0[ u mnie znów pada śnieg :-0] Słuchajcie, co do pogubionych dziewczyn to co z Czadunią i Netią ? Te to juz nam całkiem umknęły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_gonia30
czesc wszystkim dzieki serdeczne za mile przyjecie, kwiatki, no i kawke. uwielbiam wypic rano, taka slodka biala pachnaca. pychotka. YUTA ----> pytalas o urodzinki ....... mloda jeszcze jestem, to dopiero we wrzesniu, 20. a ten domek z widokiem na morze ... podstawa to miec marzenia, no i je realizowac :) ale do tych "starych lat" jeszcze nam troche zostalo wiec i czasu na realizacje marzenia masz duzo. mozna sie zaczac strategicznie przygotowywac do przeprowadzki ;) a poza tym, to mnie zawstydzilas mowiac, ze zazdroscisz mi morza. chyba sie tam w koncu udam Fredi ----> no, kurcze chcialabym Cie przekonac, ze nie warto usuwac gg, no bo: 1' mamy Cie tu wszystkie zgromadzone kobietki "na oku", hehe, a przynajmniej ja. wpisalam ten numer do swojej listy kontaktow i wiem na przyklad teraz, ze szykuje sie cos waznego (pewnie pisales o tym na forum, ale wez pod uwage, ze mam jeszcze w tym temacie trooooche zaleglosci) 2' a pomyslales co sie stanie z tym porzuconym numerem?? zmieni nagle wlasciciela? i co? znowu bedzie sie musial przyzwyczajac do kogos 3' nie mow, ze nie zzyliscie sie ze soba ;) ja, na przyklad, swoj bardzo lubie ;) 4' a ile zamieszania wprowadzisz w zycie innych, tych ktorzy ow numer posiadaja, ojoj mozna podac wiecej argumentow, mam racje dziewczyny, no nie? ;) wracam teraz popracowac, ale bede zagladac. milego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YUTA---> spoko, nie martw się o mnie, jestem przyzwyczajona do wczesnego wstawania, no czasem jak mam wolne lub urlop to trochę zaśpię, ale tak to nie ma to tamto.... Witam wszystkich \"śpiochów\" :) Podaję też herbatkę, bo na drugą kawkę za wcześnie.... Herbatka ze soczkiem, z cytrynka, wybierajcie, którą lubicie.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi !!!! O co chodzi z tym nr GG? Znów masz depesję maniakalną ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ostatni dzień zimy 1976 był pierwszym moim dniem na Ziemi.....na razie tego nie żałuję :-)))) Mam za parę dni 30-te urodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×