Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fria

cos dobrego na komary i opuchlizne po ugryzieniu

Polecane posty

Gość fria

mam straszne uczulenie na komary odrazu cala puchne a oczywiscie codziennie jakis wpadnie mi do pokoju i w nocy jetsem cala pogryziona czym mozna je odstraszyc??? ostatnio kupilam jakis spray i jeszce bardziej na mnie lecialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fria
dzieki :) tyle ze najgorsze jest to ze ja nie potrafiłabym zabic nawet muchy :) zawsze biore słoik i wynosze paskudctwo na dwor:)jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komary do słoiczka sie nie nadają.Lepiej ogórki:) a tak poważnie to też mam uczulenie od ukąszeń owadów.zawsze jak się tylko pojawią komary to kupuję w aptece wapno przeciw uczuleniom w formie tabletek musujących.jak wypiję takie coś to nie swędzi tak bardzo i opuchlizna schodzi szybciej.Fenistil mam ale średnio mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włączam Raid-a na noc, tego z buteleczką, umieszczam gdzieś w pobliżu okna. Jest taka plaga komarów, że te zbłąkane owieczki nawet przy tym urządzeniu wpadają do mieszkania, ale po Raidzie są jakieś takie otumanione- łatwiej Ci będzie ubić/ złapać do słoiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Piszę bo może przyda się ta odpowiedź osobom uczulonym na ugryzienia komarów. Mi od małego nic nie pomagało a po ugryzieniu opuchlizna była tak wielka i zanim zeszła to kilka dni czekałam. Ale w tym roku byłam u dermatologa i przepisała mi maść Novate i dla mnie rewelacyjna, jak nią posmaruje to cały obrzęk znika i opuchilzna również:) zostaje tylko mały ślad po ukąszeniu:) no i plus bo ta maść jest bardzo tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zapobiegać niż leczyć:) na drugi raz kup sobie opaskę odstraszającą komary i owady pomaga:) A tak to w aptece poradzą Ci co jest najlepsze najczęściej kupowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×