Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Panów ale nie tylko

Długie, czy krótkie włosy?????

Polecane posty

faceci wolą długie włosy? a niech sobie wola :classic_cool: ja mam fajne krótkie o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótkie zdecydowanie wygodniejsze, ale nie każdemu pasują i nie każdy ma tyle odwagi. A facet to może sobie woleć, jak jest ze mną tylko dla włosów to niech od razu pakuje walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam dylemat
Mam włosy nieco za połowę pleców, ale zastanawiam się, czy ich nie ściąć. Zawsze miałam gęste, ale ostatnio zaczęły mi wypadać ... Mój chłopak też uwielbia moje długie włosy i mowi, żebym nie ścinała ;) Ale mowi też, że w krotszych też Mu się bede podobać. Bardziej ja sama mam dylemat , bo nigdy nie mialam takich krotkich np. do ramion ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
mam długie sporo pod łopatki. Nie cierpię długości do ramion :O To jak uczennica z LO :O Muszę mieć albo długie albo krótkie. Krótkie to tak że strzepną ręką i mam długiego jerza tak z 5 cm :D bo jak sa dłuższe to sterczą po nocy każdy winną stronę :( A długie takie jak mam sa kłopotliwe przy myciu czesaniu :( ale szybko spinam je w ogon i nie marnuję wiele czasu zwłaszcza rano przed lustrem zanim wyjdę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
jeża miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
małpen pokaż twoje fajne krótkie włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
a w ogóle to jak mam krótkie włosy to mam wrażenie ża mam taaaaaką dupe :D A przy długich czuję się wyższa :D szczuplejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam koleżankę
Ktora nosila wciąż włosy do pasa, moze nieco krotsze, ciemny brąż.... Wszyscy byli w szoku jak je ścięła tak krotko, wiecie jak jest teraz modnie, w każdym razie b. krotko :D i ufarbowala na rudo. Wyglada genialnie !! Bardziej świeżo i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie mozesz zwrocic
przeciez w opisie aukcji jest: 7. Czy moge zwrocic/wymienic zakupiony produkt? Tak, nie ma najmniejszego problemu. Dokladne informacje na temat zwrotow/wymian znajdziesz w regulaminie naszych aukcji zamieszczonym na stronie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
a o co chodzi z tą akcja i wymianą ??? Chyba ktoś sie pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tionee Hilson
mi mąż i znajomi mówia,że zdecydowanie lepiej wyglądam w ktotkich, mam fryzurke ala Rihanna, ale nie teraz tylko wcześniej jak miala.jestem niska, szczupla, w długich sylwetka wydaje sie jeszcze nizsza, ciężka, jestem stworzona do krótkich.i dlugie sa nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×