Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astaaa

ozdoby ciała mam dylemat,prosze o radę

Polecane posty

Gość astaaa

witam!! na początku od razu napisze, że potrzebuję rady.. otóż chciałabym sobię zrobić albo tatuaż albo kolczyk w języku.. i się zastanawiam. bo co do tatuażu to chciałabym go zrobić w dolnej części pleców (niekoniecznie na srodku :P) ale ja w tym miejscu mam trochę rozstępów.. i nie wiem właśnie jak te rozstępy wpływają na jakość tatuażu.. czy ktoś by potrafił mi odpowiedziec? druga opcja to kolczyk w języku. niby mniej widoczny niż tatuaż i zawsze można go wyciągnąć, dziurka się zarośnie i nic już nie bedzie widać. jak wygląda jezyk zaraz po i jak się goi - wiem, bo jakies 2 mies temu robiła sobie moja dobra znajoma. zastanawiają mnie jednak sprawy od strony medyczno-stomatologicznej. słyszałam że takie przekłucie może np. uszkodzić nerwy języka i można w nim nawet stracić czucie. można równie dobrze seplenić. (koleżanka na jej szczescie nie ma ani tego ani tego). a czy podczas jedzenia nie wchodzi ono do tej dziurki? no i na koniec sprawa zębów - czy ich szkliwo naprawde tak bardzo się niszczy? a gdyby zamiast tej metalowej kulki nosic plastikową lub jeszcze jakas inną? to są moje obawy, ale z drugiej strony raz się żyje. mam teraz okazję coś zrobić tylko nie mogę sie zdecydować co. czekam na wasze opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miru
To ja się wypowiem co mi się podoba jako mężczyźnie. Tatuaż jest o wiele lepszy, a jak jest w odpowiednim miejscu to może być i seksowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob sobie kolczyka
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona83
ja mam i tattoo na dolnej czesci plecow(niekoniecznie na srodku) i kolczyk w jezyku. Jezeli nie jestes przekonana co do wzoru to nie rob bo sie znudzi taki na sile wybrany, na rozstepach mysle ze mozna robic(kolega mial duza blizne po operacji i przykryl ja tatuazem, efekt byl swietny)jezeli boisz sie o szkliwo zawsze mozesz wlozyc kolczyk silikonowy. z tymi nerwami wchodzeniem jedzenia w jezyk i takie tam to sa same zabobony. polecam robienie piercingu w salonie tattoo moze i ci panowie czasem wygladaja mniej przyjaznie od milej kosmetyczki ale doswiadczenie maja o wiele wieksze. jezyk na poczatku jest spuchniety i boli(wystarczy jakis ibuprom czy cus)po tygodniu bol mija a po drugim masz pieknie wygojony jezyczek:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astaaa
dziekuje Ci slicznie za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem
co bym wybrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
zrób sobie jedno i drugie to nie bedzie Cie potem meczyło ze czegos tam sobie nie zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astaaa
hehe, tez dobre, myslalam nad tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astaaa
ale mój skromny fundusik na razie pozwala mi tylko na jedną przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamia
mam jedno i drugie nie zaluje niczego a z kol3kiem w jezyq nie ma zadnego problemu. ja po 2 dniach prawie normalnie juz jadlam a po jakims tygodniu byl juz zagojony. szybko tez wymienilam kolczyk nakrótszy i teraz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamia
no i koniecznie rób w salonie tatuażu... kosmetyczki nie maja takiego doswiadczenia a chlopcy w salonach tez są milutcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym zrobić tatuaż też na dolnek cz pleców. ale troche sie boje ze bedzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astaaa
to oczywiste ze gdy już sie na cos zdecyduje to tylko w salonie, u kosmetyczki bym sie nawet bala przekłuc jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerw
Ja właśnie 3 dni temu przekłułam język. Cierpię, dziś jest pierwszy dzień, gdzie jdłam coś, co można gryźć. Jechałam na kisielku i herbatce szałwiowej i rumiankowej... Dziś jest trochę lepiej. Nadal niewyraźnie bełkoczę, ale wiem, że jeszcze trochę wycierpię (powiedzmy do siedmiu dni) i będzie luz... Słyszłama, że opuchlizna schodzi od 4-7dni. KOleżance wygoiło się po 3ch dniach. Słyszałam też historie o ewenementach, które jadły drugi dzien po zabiegu. Co do przekłucia: zdecydowanie salon tatuażu. NIGDY KOSMETYCZKA! Najgorsze co można sobie zrobić. Bardzo dużo czytałam przed zrobieniem kolczyka, wszyscy ostrzegają przed kosmetyczkami - słusznie. Robiałm im różne testy, byłam chyba w trezch salonach... Żenująca wiedza... Doinformujcie się jak chcecie sobie zrobić, w necie jest dużo informacji co robic, by lepiej się goiło,a wręcz czego nie powinno się robić. Np unikac produktów mlecznych, gumy do żucia, ostrych, gorących potraw, całowania, francuskich przyjemności,m płukac szałwią lub rumiankiem, ssać kostki lodowe, zmienić aste na łagodniejszą... Pamiętaj, jak masz długie wiązadełko (po od dolnej strony języka po środku) to UWAŻAJ! Nie wolno go przebić, bo będzie bolało cały czas i zrobisz sobie krzywdę, miałąm ten problem, ale trafiłam na dobry salon i przebił mi pod kątem nie ruszając wiązadełka - jest super! (od dołu bliżej czubka języka od góry wygląda stadardowo). W Bdg polsecam salony VooDoo i Yakooza - tam tez zrobiłam kolczyk. Ból pryz przekłuwaniu mały, ślinianki po znieczuleniu nie dają spokoju - oj pluc trzeba pluć ;) Znieczulenie ohydne, fuj fuj, ale efeket - super. Warto wycierpieć ! :) Pozdrawiam serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Martaa...*
Siemka:) ja mam kolczyka w języku już ponad tydzień przekułam dokładnie 1 czerwca :D Płakałam przez 3 dni:( ale jadłam normalnie :D Dziasiaj sobie zmieniam kolczyka i git :] Bardzo fajna ozdupka i zabawka przy okazji:] Przekłucie wogóle nie boli:D tylko później gorzej ale da rade ;) Warto wycierpieć :D bo efekt wspaniały . A tu mam psikusa bo KOLCZYKA ROBIŁAM U KOSMETYCZKI :D i wszysko gitarrra :D kosmetyczka nie przebije Ci więzadałka jeśli przekłówa język od dołu nie ma rady :D FAJNIE FAJNIE;] ;] Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz na rozstepy
to jakas porazka, wiadomo, ze tatuaz przyciaga uwage, wiec jesli juz to przynajmniej umiesc go w miejscu, ktore wyglada dobrze, a nie placy z rozstepami mam kolezanke, ktora tak ma i wyglada to strasznie, to tak jakbys miala krzywe zolte zeby i jeszcze zapodala sobie kolczyk w jezyku sama powiedz, na co tu zwracac uwage???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz na rozstepy
a i w ogole kolczyk w jezyku jest nasty :P, mam pare znajomych, ktorzy non stop wywracaja jezorem i bawia sie nim, suwaja miedzy zebami, etc. ochyda :S :S :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vkus Pobedy
Mój chłopak bardzo by chciał żebym sobie zrobiła kolczyk w języku, już kilka razy byłam zdecydowana ale jednak nie zrobiłam bo trochę się boję, a poza tym dentystka mi powiedziała, że mi się szkliwo porysuje i tak właściwie to stwierdziłam, że wcale nie chcę tego kolczyka (jak byłam mała i przekułam uszy to płakałam potem, że zrobiłam krzywdę moim uszkom :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolczyk w pepku, tylko dlatego ze moj pepuszek jest duzy, a kolczykiem go troszke maskuje i moj brzuszek lepiej wyglada:) teraz mysle o tatuazu, ale jeszcze nie znalazlam odpowiadajacego mi wzoru a nic na sile. No i zamierzam zrobic go w jakims niewidocznym miejscu, 1- babcia nie bedzie sie gorszyc, 2- moje slonce bedzie dumne ze tylko on wie ze cos takiego mam, 3- bede sie czula tajemniczo, bo przeciez cos ukrywam:D:D:D;) Kolczyk w jezyku wyglada dla mnie ordynarnie, ale to tylko moja opinia:) Poza tym wszyscy moi znajomi ktorzy taka ozdobe posiadaja maja manie przygryzania go, bawienia sie nim i ogolnego mielenia jezorami w buziach:) taki tik:) okropienstwo:) Ogolnie jesli sie wachasz polecam kolczyk, w razie czego zawsze mozesz wyjac. Tatuaz zrob jesli naprawde bedziesz zdecydowana:) p.s kiedy zobaczylam pana w salonie tatuazu, ktory mial mi przeklowac pepek omal z krzesla nie spadlam:D Dwa metry na dwa, lysy, w tatuazach i kolczykach niemalze wszedzie:) okazal sie byc milutki:) Zadnych kosmetyczek, tylko dobry, sprawdzony salon tatoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia krk
jedzenie nie wlatuje do dziurki (mam kolczyka w jezyku wiec wiem:P) a szkliwa nie zniszczysz jesli nie bedziesz stukala kuleczkami o zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×