Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basiulka

...V Targi Kosmetyczne w katowickim Spodku...

Polecane posty

Czesc Kobitki!🌼 17 i 18 wrzesnia w katowickim Spodku odbeda sie V Targi Kosmetyczne. Bardzo chcialabym na nie isc,ale nie wiem jak to w ogole wyglada.Nigdy nie bylam na takich targach. Placi sie cos za wstep, sa robione jakies pokazy, jak to ogolnie wyglada? Bede wdzieczna za kazda opinie:) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze...zadna laska nie byla nigdy na takich targach ? powiedzcie prosze jak to sie odbywa i co tam mozna robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mendosita za link.Ale nie o to mi chodzilo:/ ja wiem kiedy odbywaja sie te targi.Chodzilo mi o to zeby ktos powiedzial jak sie takie targi odbywaja, co tam mozna zobaczyc, czy mozna sie czegos nauczyc, cos kupic. Potrzebuje szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 2 lata
temu i była lipa... Wjazd kosztował 10 zł i strata kasy. stoiska kosmetyczne firm całkiem zwyczajne natomiast ceny wyższe w niejednym sklepie czy nawet targowisku. Można było się dać pomalować itp i wszędzie był szał na tipsy i to królowało- a mnie to akurat najmniej interesowało. stoisk było naprawde niewiele. Liczyłam na jakieś promocje i że zdobędę jakieś próbki, bo głównie na targach można dostać próbki produktów a często musze przetestować kosmetyk przed zakupem- na zachodzie o testery nie trudno ale w Polsce to wieś... Niezbyt mi się to podobało. Może tym razem będzie inaczej ale mnie się wtedy nie bardzo podobało. Już lepiej iść do kosmetyczki albo drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 2 lata
sorki miało być że ceny były tam wyższe niż w wilu sklepach i w ogóle sorry za błędy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...no rozumiem...dzieki wielkie za wypowiedz...ja sie chyba tam jednak wybiore...i wlasnie najbardziej paznokcie mnie interesuja...moze w tym roku bedzie wyzszzy poziom:) pozdrawiam Cie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma jeszcze jedno pytanie...sa na tych targach jakies darmowe pokazy robienia tipsow, charakteryzacji czy innych takich ? A napewno sa tlumy stojace w kolejkach na takie wykonanie,cio? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 2 lata
nio kręciło się trochę babek ale może się załapiesz :) powodzenia. Hehe nie wiem jak to się stało że ta wypowiedź poszła na topik o masturbacji uahahaaha pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna laska
ja tez chce isc na te targi. Dziewczyny wypowiadajcie sie.Co tam mozna robic? i pyla sie "dyszke" tracic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio się 10
płaciło i NIE WARTO. Chyba że jesteś fanką tipsów-to ostatni krzyk targów :) jeśli chodzi o kosmetyki to ceny wyższe niż normalnie a najwięcej o kosmetykach to dowiesz się ze stron internetowych firm lub z forum, recenzji itp. ale wybór należy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna laska
No teraz tez placi sie 10 zl,ale kurcze nie sadzilam,ze beda negatywne opinie:/ Troszke sie zawiodlam.To chyba jednak sie nie wybiore na te targi skoro nie ma tam nic innego oprocz tipsow:/ Lubie pazurki,ale naturalne, nie sztuczne:) A to 10 lepiej spozytkowac na wypad na piwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh....szkoda,ze nie ma zadnej pozytywnej opinni na temat tych targow:/ to chyba tez sie jednak nie wybiore, bo szkoda czasu i kasy skoro nic stamtad wyniesc nie mozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPYTAJCIE
NA INNYCH "FORUMACH" :) DYSK OGÓLNA, ZAKUPY MOŻE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....dzieki za rade...raczej watpie zeby na inncy forach ktos cos napisal,ale mozna sprobowac. Juz pozakladalam nowe topiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna laska
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowka
piszcie laski jak sie takie targi odbywaja,bo bym se sama poszla na takie cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pscolka maja
ja chyba tez sie nie wybiore na te targi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...a ja tez chcialam tam isc, załamałyście mnie dziewczyny. Myslalam, ze bedą tam cienie sypkie Italian Beauty, ktore od dawna planuje kupic...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×