Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka28

CO PORADZIĆ NA PROBLEMY Z KUPKAMI 2,5 MISIĘCZNEGO MALUCHA?

Polecane posty

Gość aneczka28

Dziewczyny,mam 2,5 misięcznego synka, który ma kłopot z wypróżnianiem się. Bardzo płacze i budzi się nad ranem, termometr i czopki glicerynowe nie pomagają....maluch sę męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada
jeśli karmisz to zmień może swoją dietę jakiś suszone owoce lub coś w tym rodzaju to co podziała na dorosłego ale nie zaszkodzi maluszkowi, jeśli dopajasz dziecko to podawaj herbatki żeby przepoić malucha. Mojego ruszył Plantex, ale żeby był efekt to kilka dni trzeba było podawać. Masuj brzuszek dziecku okrężnymi ruchami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, mojemu to też pomagało i lekko nóżki przyciskałam mu do brzuszka. Nie polecam czopków ani termometru bo jelita zrobią się leniwe i dopiero będzie problem wiem to z doświadczenia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada
Koniecznie też powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko bebiko omneo
jest specjalnie na takie problemy, oczywiście o ile karmisz sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka28
dzięki...wypowiedz powyżej jest obrzydliwa! NIE NADAJESZ SIĘ MIĘDZY LUDZI! Brzuszek masuję, nóżki przyciągam do brzuszka...to robię cały czas! armię już tylko mlekiem modyfikowanym i prawdopodobnie to jest przyczyną...ale podaję więcej herbatki i jakoś zaczęło pomagać...a Plantex też stosuję ale niezbyt często! Dzięki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla córci (4 mies) na zaparcia dostałam od lekarza syrop Lactulosum. Na razie podaję drugi dzień, zobaczę jak się sprawdzi :-) Proponuję wybrac się po prostu do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabol
podawalam plantex ale organizm sie przyzwyczail.moja ma2,5mies.i pije rumianek-teraz mam spokoj pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×