Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no pomozcie mi prosze

ja chce miec wreszcie TYŁEK!!!!!!!

Polecane posty

Gość no pomozcie mi prosze

jem wszystko.. wręcz czasami to sie obzeram:( mam wyniki w normie nie mam tasiemca a ni nic z tych rzeczy:D a jestem chuda!!!! za chuda ja waze 40 kg przy 165 zm wzrostu spodnie ze mnaie spadaja nic ladnie nie lezy czuje sie jak taki typowy wieszak...jedyne co to mam piersi duze wogole nie pasuje to do mnie bo taka jestem drobinutka a duze piersi mam:( wprawdzie moja mama tez byla taka w moim wieku ale to sie zmienilo jak urodzila dziecko ale ja mam 17 lat!! i che prztyzc a nie wiem jak:( jejku doradzcie co ja mam jesc:( co najabrdziej tuczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
no dobra.. ja wiem ze wieksozsc tutaj to ma chyba problemy z nadwaga.. powiedzcie co jecie ( czyli czego poninnyscie unikac)to moze mi to pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
up up up up up :( no nie wierzeee helllp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz trochę poczekać
ja w twoim wieku tez byłam strasznie chuda. Dopiero po 20 trochę przytyłam,objadałam się jak głupia czym tylko mogłam no a teraz 5 kilo muszę schudnąć. Ale pupkę mam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce
wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez duzo nie
waze 44 kg. mam 161cm a Twoje lata mialam 10 lat temu :) jem narmalnie i juz raczej nie przytyje. A co do mojego tylka moze i jest malutki ale jaki fajny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie:) mam ten sam problem co ty, a do tego nie za duze piersi;) Ja mierze 172cm. i waze 49kg.!! tez robilam badania, jem wszystko, nie jestem wegetarianka i naprawde, malo jakich potraw nie lubie;) niestety, nie przytylam. Lekarz stwierdzil w koncu ze poprostu mam taka przemiane materii i juz... Tez mi ktos powiedzial ze zgrubne po 20 roku zycia, no to dzis wlasnie koncze 19lat i czekam na 20 pare;):P A robilas badania na obecnosc owsikow i glisty ludzkiej? tasiemca moze nie masz, ale moze tamte pasozyty sie zagniezdzily? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
ee no bez przesady ja nie chce czekac do 20 :( czy nawet pozniej:( wygladam jak wieszak.. nie zeby to komus przeszkadzalo specjalnie , nie powiem podobam sie:) ale nie sobie:(:(:(:( i to jest najgorsze ze nie moge dostac na siebie spodni zeby byly dopasowane bo mam nogi jak patyczki:(:( jejkuuu jak ja widze jakas dziewczyne z fajnym tylkiem i opietymi spodniami to szlag mnie trafia bo nie wiem co mam robic zeby miescic sie w normie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
ja robilam wszystkie badania:( owsikow niegdy nie mialam i nie mam i miec nie bede a fu:D mialam badania hormonalne i takie tam rozne no i nic!! moze faktycznie mam taka przemiane materii..:( moze to dziedziczne i dopiero po ciazy przytyje no ale ja chce wygladac dobrze teraz :( bo to naprawde denerwujace jak sie wyglada jak patyk a i jeszcze te docinki czasem jak ktos mi powie "oo jaka ty chudziutka jestes;) " to mnie szlag trafia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
cyniczna a to do kogo bylo 😠 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKK
JA MAM 175 CM I 45 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
jakie to wkurzajace ze wiecej dziewczyn jest z nadwaga niz z niedowaga.. chciala bym chodz raz w zyciu sie odchudzac:(:(:(:( chodz raz miec zbedne 5 kg !!:( a tak?? a tak powinnam jakies 7 przytyc:( smiesznie to wyglada bo mam duze piersi a jestem szczyplutka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomozcie mi prosze
cyniczna- ales ty glupia :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska zapisz się na fitness
To wcale nie odchudza ( nie mówię o FAT BURNING) tylko wzmacnia mięśnie np. ABT ( skrót od ang. brzuch uda pośladki) albo TBC ( Total Body Conditioning) Mi pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka
jakie miesnie:(:( ja chce tluszczyku!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PUPA JENIFER LOPEZ
SAM TŁUSZCZYK NIE WYSTARCZY, TAK NAPRAWDĘ MOŻESZ MIEĆ TAKI TYŁECZEK JAK NIEKTÓRZY FACECI BICEPSY. SERIO. WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA TYŁECZKI INSTRUKTOREK FITNESSS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
na czym polegają te cwiczenia. ja tez mam problem mam 19 lat waze 36 przy wzroście 158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem kiedyś
wskaźnik BMI ok 17 i dobrze wyglądałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×