Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziunia_m

Fizjoterapia-zarobki

Polecane posty

Gość madziunia_m

Ile moze zarobic fizjoterapeuta licencjat a ile magister? Piszcie w jakiej czesci polski, w jakiej placowce i srednia kwote.Zaczynam wlasnie takie studia i zastanawiam sie co mnie pozniej czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtq
hej ja tez zaczynam I rok na ŚLAM, wiesz co zarobki fizjoterapeuty zależeć będą od tego jakim bedzie fizjoterapeutą i w ogóle czy bedzie kreatywny hehe bo zobacz: skoro oczekujesz duzych zaobków nie musisz masować staruszek w przychodni zdrowia, mozesz otworzyć własny salon odnowy...ale NIEŚMY POMOC to jest wżne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi
Pracuję w Ośrodku rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczym i fizjoterapeuta po licencjacia zarabia 1000 zl za 35 godzin tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia_m
Dzieki. Nie za duzo sie dowiedzialam ale dobre i to. Planuje zrobic licencjat a pozniej isc na zaoczne i pracowac zeby jak juz skoncze studia miec jakies doswiadczenie. Zastanawiam sie tylko czy dam rade zarobic na te studia. A Ty bi skad jestes ?Jakies wieksze miasto? Bo ja raczej jestem z takiego nie duzego a to tez robi roznice w zarobkach. Czekam na wiecej wpisow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorka25
moja przyjaciółka po fizjoterapii pracując 8 godz zarabia 1500zł na rękę - pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraktus
Moja żona ma magistra fizjoterapii i pracuje w Zagórzu pod Warszawą. Zarabia 1200zł/m-c ale brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanjulio
PMIETAJACIE, ze uczciwy fizjoterapeuta nie zarabia kokosow. Jest to przecietna pensja i ciezka praca, za 1000-1200zl miesiecznie. (jak juz ktos napisal, ze jego zona jest mgr fizjot. i wlasnie tyle zarabia) Chyle czola przed tymi ludzmi, ktorzy odwalaja kupe dobrej roboty i ciesza sie kazdym nawet minimalnym efektem jaki zaobserwuja u swoich podopiecznych (najczesciej dzieci) . PODZIEKOWANIA ZA CIEZKA PRACE I WYSILKI DLA ZESPOLU FIZJOTERAPEUTOW Z DABROWY GORNICZEJ I DLA WSPANIALEJ PANI DYREKTOR SZK. NR 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk
Ja własnie szukam pracy w zawodzie fizjoteapeuty, musze powiedziec ze juz mam po woli dosc,nigdzie jej nie ma.A jesli chodzi o zarobki to bym sie cieszyla nawet najmniejszymi, byle tylko gdzieś mnie chcieli zatrudnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzącaa
Szpital -Warszawa -rehabilitacja - licencjat - 600,00 netto, magister 750,00+staż. super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna mgr
fizjoterapii odrazu po obronie zaczelam prace w przychodni i zarazbialam (przez 3 miesiace) 1000zl/reke. po tym okresie probnym mam pelny etat - 8 godz/dziennie i zarabiam 1300 zl na reke + czasem (ale bardzo rzadko) pare zlotych premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyplom technika
masuję przy saunie na basenie.okolo 200 euro za dwa dni w tyg.+prywatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęlo 10 lat a sytuacja jeszcze gorsza. Fizjoterapeuta zawod o tragicznej sytuacji na rynku pracy w Polsce i wcale nie bedzie lepiej, bo jest nas coraz wiecej. Chcesz zmarnowac sobie kilka lat zycia i troche pieniedzy idz na fizjoterapie. Walka o etat za najnizsza krajowa. Jedynym plusem wykonywania tego zawodu jest to ze pracujesz pod dachem. haha. Pracujesz ciezko jak w biedronce, zarabiasz mniej i jeszcze ta odpowiedzialnosc zeby komus nie zrobic krzywdy. A ludzie teraz sa roszczeniowi. W dodatku najlepiej jakbys sie jeszcze szkolil po kilka tys za kurs zeby sie wybic ponad innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mgr fizjoterapii 1650 zł plus prywatni pacjenci w sumie ok 2800 na rękę miesięcznie Tyle teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr 1300zł - 30godz pracy w tygodniu.. śląsk znajomi czasem na cały etat zarobią do 2tyś. są miejscowości gdzie jest trochę więcej ale bez szału, zależy od placówki.. ewentualnie można dorobić po godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz medycyny 30 000, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na 5 roku na MUM w Warszawie zatrudniona jestem na 1/4 etatu w prywatnej przychodni. Zarabiam 700 zł na rękę. Mam już zagwarantowane przedłużenie umowy i cały etat po zakończeniu studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
gość MUM to Mazowiecka Uczelnia Medyczna prawda ? Bo wiem, że niedawno zmienili nazwę ( kiedyś była to Wyższa Szkoła Mazowiecka ).Ja właśnie tam zamierzam się wybrać na fizjoterapię od pazdziernika 2018 :) Matura juz za mną, poszło niezle :) a fizjoterapia kręci mnie od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1223
odradzam, właśnie kończę na PUM i jest kompletna katastrofa na rynku... Niestety ale coraz częściej myślę o przebranżowieniu. Jest coraz więcej fizjo, każdy się bije nawet o najniższą krajową, przy tym samemu siebie niszcząc kręgosłup i ręce. Współczuje wgl masażystom, którzy w wieku 40 lat mają tak powykręcane palce, że nic już nie mogą zrobić. Post sprzed 12 lat, że ktoś zarabia 1000 zł mies, teraz jest 1700 ;) więc pozdro. najbardziej zjechany kierunek. Chyba że masz 50 tys na fajne kursy i wybijanie się 15 lat na rynku za najniższą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy co robisz, jaka branża itd. Ja wynajmuje gabinet od http://gabinety.eu/ i tam przyjmuje pacjentów. To się bardzo opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc12

Ja się dziwię ze fozjoterapeuci nie strajkuja bo to teraz w modzie i nie żadaja 2.000 zl brutto podwyzki skoro nauczyciele teraz wołają 1.000zł. Ja wie że fizjoterapia to nie zawsze lekka praca.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjoterapeutka

Wiele zależy od tego, czym tak naprawdę się zajmujesz, czy masz własny gabinet, czy świadczysz indywidualne zabiegi w domu klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka dorabia jako fizjoterapeutka, świadczy zabiegi właśnie jak ktoś wspomniał przede mną, w domu klientów. Jakieś rehabilitacje dodatkowe itp.  I na rękę wychodzi jej średnio 2500-3000 tysiące, są oczywiście i lepsze miesiące ale nigdy nie bywają gorsze. To jak wszędzie. Lekarz publicznie dużo może nie zarobi, ale zawsze może świadczyć też usługi prywatnie 🙂 Co do mojej przyjaciółki, to ona też korzysta ze strony: https://fizjomix.pl/  gdzie znajduje niezbędne wyposażenie w niskich cenach. Ostatnio chwaliła się książką "Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej” mówi, że ich literatura jest bardzo pomocna, pozwala stale się szkolić i podnosić swoje kwalifikację i wiedzę. Do tego szybko realizują zamówienie. Dzięki temu ma szeroki zakres usług i może dorabiać też prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×