Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Róźowy króliczek

Słowa, ktorych nigdy nie zapomnę...jakie są??

Polecane posty

Gość kayasia_kayasia
Kocham Cię, ale nie możemy być razem...słowa mojego byłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziękuję Ci za ten rok - najlepszy jaki miałem i dziękuję losowi za Ciebie - najlepszy prezent jaki dostałem Kocham Cię\" Życzenia noworoczne od mojego obecnego narzeczonego równo w naszą roznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy był zakochany i zabiegał o mnie..... \"Jesteś śliczna....Mój aniołek...Chciałbym być z Tobą..... i tym podobne kiedy bylismy razem szcześliwi \"Kocham cię, tylko Ciebie od zawsze i po wieki...\" \"zostaniesz moją żoną...\" \"jestem taki sczęśliwy....\" Nieważne czy będzie źle czy dobrze zawsze będę przy tobię kochając cię\" \"jesteś moją wymarzoną\" mogłabym pisać i pisać.....A po 3 latch w ostatnich 3 miesiącach \"Ty szmato....Ty pizdo....\" Idź w huj.....\" \"zjebałaś mi całe 3 lata\" \"ewidentna idiotko\" \"męczysz mnie....\" \"No ku...ile mam czekać żebyś mnie zostawiła męczysz mnie\".... To jest ten sam chłopak, nie wiem czy to jest miłość ale ja nawet po tych obrażliwych słowach staram sie to uratować bo pamietam co było na poczatku Jestem zrozpaczona i bardzo zatraciłam przy nim ....swoją godność. Po 3 latch.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze coś optymistycznego :-) na moje wątpliwości, czy będzie nam razem dobrze, przecież ja to bałaganiara, a on pedant, usłyszałam \"będę po Tobie sprzątać, kochanie\" :-) Głupio brzmi, ale to było najpiękniejsze wyznanie miłosne, jakie w życiu usłyszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa sklepikarki:\"jestes tak wybredna że nikt nigdy cie nie zechce!!\"pamietam te słowa do dzisiaj jednak grożba się nie sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijaa
"Przytylas troche czy masz okres? bo jakas taka napuchnieta jestes...." ostatni tekst mojego bylego, po tych slowach juz nie bylismy para i oboje wiedzielismy ze nawet ostatnia rozmowa nie jest potrzebna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agusiaa-uciekaj od tego faceta ,na co ty liczysz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×