Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czekający

Pytanie, dylemat

Polecane posty

Sytuacja jest taka Jestem zakochany jest w Niej. Ale Ona ma kogoś. Ona Polka a jej facet to obcokrajowiec. Związek na odległość. Nie znam ich wzajemnych relacji. I odwieczne pytanie czy mam prawo zabiegać o Nią. Rozbić Jej związek. Budować swoje szczęście na czyimś nieszczęściu. Czy walczyć o bycie z Nią i swoje szczęście. Dodam że jestem pewiem swoich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz
człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawaj się
o szczęscie należy walczyć.Tylko czy ona tez Cie kocha? Bo jeżeli nie to sobie odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz
o miłość trzeba walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty grzesiu
hę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
a wyobrażasz sobie co byś czuł gdyby podczas twojej nieobecności (rozłąki) jakiś koleś próbował odbić Ci dziewczynę?? może oni się kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitess
Gdyby ta owa kobieta dobrze sie czula w zwiazku z swoim mezem to nie szukalaby osob trzecich i nie przeciagalaby zwiazku na odleglosc tylko by zerwala ta zajomosc .Z tego co widze byc moze tej kobiecie zalezy na tobie sproboj wejsc w szczegoly jej zwiazku z mezem jakie sa relacje miedzy nimi (aby stwierdzic czy owa kobieta nie szuka w tobie tylko kochanka ,czy poszukije poparcia i wlasciwego partnera zyciowego ) .Zycze duzo szczescia w zdobywaniu jej serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazek z obcokrajowcem??? moim zdaniem bez przyszlosci-ona tu, on nie wiadomo gdzie. predzej czy pozniej sie rozpadnie. jak mozna byc z kims kogo widzi sie raz w roku??? chlopie bierz sie do roboty, zanim ktos inny ci ja sprzatnie z przed nosa!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można walczyć
o kobietę, która nie jest zainteresowana taka walką bo ma swojego kochanego chłopaka? to się nazywa wpierdalanie się na siłę w cudze szczęście :P co za debile na tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co za debilne rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×