Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość Kłapi

Hej wszystkim ...strasznie wypadaja mi włosy poradźcie co mam robić ....zażywam wyciąg ze skrzypu polnego , stosuje odżywke vax , wcieram w cebulki miksture ziołową którą przepisała mi lekarz ....ale póki co niewiele popmaga .....może macie jakieś swoje wypróbowane skuteczne sposoby, bardzo dziekuje z góry za pomoc:):):):):)Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob badanie
rob badanie krwi, mi nic nie pomoglo, zadne skrzypy, merz specjale itp, dopiero jak wyszlo w badaniu ze mam za malo zelaza i krwinek czerwonych(anemia) lekarz przepisal odpowiedznie leki i wypadanie ustalo( szkoda ze pol roku czekalam z tym badaniem):( nie czekaj!!!!!szkoda wlosow, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej dzieki za szybka odpowiedź ide w poniedziałek po skierowanie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika34
skuteczna jest czarna rzepa swiezy sok wetrzec we włosy i owinac folia lub załozyc czepek ,potem spłukac wali nieziemsko ale skutkuje ..jest jeszcze stary przepis nafta kosmetyczna podobno mozna miec po niej włosy a la violeta villas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20000
klapi----->>a ile wypda Ci tak mniej wiecej wlosow na dzien?? bo ja tez zaobserwowalam ze tez mi wiecej wypada wlosow niz dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 24
do mariki>>>>>>>>>>>>>a propos Viloetty Villas i jej włosów to ona nosi perukę!! przejrzyj sobie archiwalne numery gazet plotkarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz może nosi
ale kiedyś nie nosiła. ja za to nafty nie polecam. za cholerę nie mogłam tego świństwa zmyć z włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 30
najpierw trzeba zbadać przyczyne wypadania włosów ale od tego są lekarze. Ja k będziesz czekała z wizytą to poźniej możesz tego bardzo żałować. Zastanów się co mogło na to wpłynąć i lec do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
ja walsnie zaczelam uzywac nafty kosmetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na wypadanie włosów polecam płukanie ich pokrzywą lub skrzypem polnym. Mozna tez do szamponu dodawać olejku rycynowego. Ja tak robię, bo to miało przyspieszyć porost włosów. Póki co zauwazyłam, że włosy mniej mi wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też strasznie wypadają włosy i jestem tym przerażona, kiedyś miałam piękne puszyste włosy a teraz mysi ogonek. Jestem tym strasznie przerażona. Stosowałam już prawie wszystko i nic. Ale ja znam przyczynę mojego wypadania od 5 miesięcy żyje w ogromnym stresie i właśnie od tamtego czasu zaczęły się kłopoty z włosami. Zamierzam wybrać się na badanie krwi ale gdy już dostane wynik to do jakiego lekarza mam się zgłosić i czy przy badaniu mam coś powiedzieć czy dać sobie po prostu pobrać krew a tam już wszystko będzie. Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieńQaaa
siemanko dla mnie pomaga na wypadanie włosów nafa kosmetyczna do włosów z biopierwiastkami zanjdziesz ja w kazdej aptece kosztuje ona do 5 zł i jest skuteczna i dzięki niej moje włosy sa gładkie i błyszczace oraz szybciej mi rosna i niewypadaja POLECAM :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urynoterapeutka
Płukać włosy moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×