Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszardówa

jakie jest wasze ulubione tanie wino??

Polecane posty

Gość przegraliśmy życie ludzie
Monsignore........ inaczej bełt prałata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ja ostatnio pilam wino brasco-co prawda nie jest to "tanie" wino bo kosztuje 15 zl :P ale polecam jezeli ktos lubi polslodkie w ktorych nie czuc siary :P a odnosnie tematu to lesny dzban oczywiscie,varna + cola=mniam.... tylko w duzych ilosciach zamula strasznie i swojskie domowej roboty np truskawkowe. A piliscie moze jabluszko sandomierskie? Ja jako malolata sie raczylam takim trunkiem a teraz sie zastanawiam jak to mozna pic??? :/ Co nie zmienia faktu ze wina lubie chociaz mi nie sluza bo mi sie film urywa po nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione to Frizzante http://vinofrizzante.pl/ Wino WŁOSKIE wyśmienite ani za słodkie ani za wytrawne po prostu IDEALNE a do tego LEKKO MUSUJĄCE ale nie jak te beznadziejne szampanówki a wprost PERLISTE !!! Jak dla mnie bomba innego juz pić nei będę. Sa różne BIAŁE, RÓŻOWE, CZERWONE i z apelacją CHARDONNAY Zamówiłam już kilka butelek. a cena super przyzwoita 24 pln z apelacja trochę droższe ale ten SMAK SUPER bez porównania do tego szybka przesyła=ka wiem ze mozna je nabyc tez w Ząbkach pod Warszawą w sklepiku ale nie wiem jeszcze gdzie jak o ustale podzielę się newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dłuższego czasu preferuję czerwone wina hiszpańskie, ale najlepiej od bezpośrednich importerów. Od czasu do czasu kupuję sobie http://www.sklep-wina.pl/181,abad-a-retuerta-seleccion-especial.html , co nie znaczy , że nie smakują mi inne powszechnie znane wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×