Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicolla

Płeć dziecka

Polecane posty

Gość Nicolla

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie czy może ktoś z was zna sprawdzone sposoby na zaplanowanie płci dziecka. Mamy już 5-letniego synka a teraz marzymy o córce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, plemniki z chromosomem żeńskim są bardziej wytrzymałe, a z męskim - szybsze. Dlatego im dalej od owulacji (wcześniej) tym większe szanse na poczęcie córeczki. Proponuję starania zacząć ok 5 - 4 dni przed spodziewaną owulacją, a potem się powstrzymać od przytulanka :-) To nie jest łatwe, ale życzę powodzenia!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zakupic testy owulacyjne na allegro od ewyanalityk tam jest dokladny \"przepis\" na dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfa
nam sie udała parka, gdyż chłopca zapłodniliśmy na poczatku cyklu menstruacyjnego (ok.10 dzien licząc od pierwszego dnia okresu) natomiast dziewczynkę w samym środku cyklu(około 14 dzien cyklu) - dzien jajeczkowania, ja czułam ten dzień przez ból brzucha. Pozdrawiam i życzę córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolla
Dziękuję za wszystkie sugestie, napewno skorzystam. Jakie efekty - powiadomię. Za każdy dodatkowy "sposób" z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to nie zdało egzaminu
i mam dwie dziewuchy a chciałam synka!!!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci to nie króliki żeby ich dobierac w parki. Poczytajcie sobie o ludziach którzy nie moga miec dzieci i dziekujcie Bogu ze macie sliczne fajne i zdrowe dzieciaczki niezależnie od płci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kgfa
to zrobiliscie odtwrotnie niz sie zawsze mowi :P jak to Wam wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolla
Do kawka73 Patrzac w twoich kategoriach masz rację bo zawsze najważniejsze jest zdrowie dziecka i tak samo się je kocha niezależnie jakiej sa płuci ale spróbować spełnić swoje marzenie nie jest przecież niczym złym - Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie kgfh
nie pomyliłaś czegoś? :D To dziewczynkę można spłodzić na parę dni przed owulacją, a chłopca podczas lub tuż przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfa
udało sie mnie i co niektórym moim znajomym:):):) ale tak naprawde to ja w to nie wierze. My slę, ze to czysty zbieg okolicznosci. Nie ma sposobu planowania płci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×