Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o poważne odp

PORONIENIE w pierwszym miesiącu

Polecane posty

Gość proszę o poważne odp

Jak je rozpoznać? Czy krawienie przy poronieniu jest takie samo jak przy okresie czy może silniejsze, a może wystarczy małe plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz powiedział, że to krwawienie jest takie jak przy miesiączce. Czasami kobieta nawet nie wie, że była w ciąży. A czasami ból i krwawienie jest większe niż zwykle. Jeśli nie stwierdzono ciąży, to ponoć trudno jest jednoznacznie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka dni od początku krawienia w ciele kobiety wciąż krążą hormony ciążowe, więc można zrobić test i sprawdzić. Nie wiem tylko ile dokładnie trwa to \"parę dni\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka była w takiej sytuacji miesiac temu :( Rano zaczeła plamić i bolało ją podbrzusze. Popołudniu krwawienie sie zwiększyło i niestey poroniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja24
kochana poronienie w pierwszym miesiącu jest dość czeste, niestety. powiem ze u moich znajomych wiele dziewczyn to przerzywało no niestety . widocznie tak miało być podobno natura sama "pozbywa się" dzieci którę mieły by się urodzić z jakąś poważną wadą. sama przeżyłam jedno poronienie ale nie dałam za wygraną dziś mam synka. więc głowa do góry . możesz się cieszyć żestało sie to w pierwszym miesiącu a nie np. w 3. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja24
Aco do plamień jest to obita "miesiączka" przynajmniej u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×