Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdda

jestem chyba w ciąży

Polecane posty

Gość magdda

pisałam o moim problemie na topiku o wczesnych objawach ciąży... nie chce miec na razie dziecka... a 11 dni po stosunku (w gumce) i od dnia płodnego, wyglada na to ze jestem, juz od około tygodnia kłują mnie jajniki i brzuch, najpierw bolały mnie sutki i piersi a teraz mam duze lekko brązowe brodawki, robiłam jeden test ale to pewnie za wczesnie - wyszedł negatywnie..." wydziela sie" ze mnie dość obfity śluz... mam podstawowe objawy, dzisiaj jak zobaczyłam piersi to mi sie płakać chce, wygladam jakbym miała zaraz karmić dziecko.... na tym forum jest duzo mam, napiszcie mi coś, mam 22 lata, moj facet też, nie mam za dobrej sytuacji finansowej, mam trójke rodzeństwa, a moj chłopak własnie pojechał na I rok na studia... i co teraz??? bedzie musiał zrezygnować, on ma jeszcze gorzej niz ja (finansowo) nie chce być w ciąży..... ale jestem na 99% nie chce robic test, poczekam do dnia spodzieanej miesiączki tj 24, 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli termin miesiączki masz dopiero 24 września, to objawy są bardzo wczesne. Może więc nie jesteś w ciąży, tylko za bardzo się boisz. Głowa do góry! Poczekaj, a nawet jeśli będziesz, to napewno wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj, dużo za wcześnie na to. Ja miałam wszystkie objawy w ciąży, kiedy bałam się, że w nią zajdę a kiedy zdecydowałam się na ciążę i zaszłam w nią - objawów nie było żadnych,łącznie z negatywnym testem ciążowym. Tym wieksza niespodzianka i radość kilka dni później, że sie jednak udało :) Zrób najlepiej test na poziom hcg we krwi. Wykonasz go odpłatnie w chyba każdym laboratorium analitycznym. Jedno ukłucie i pewność, jakiej nie da Ci test domowy. Test można wykonać (wg róznych teorii)10-12 dni po zapłodnieniu. Ja bym poczekała na @, jeżeli sie nie pojawi (a do tej pory miewałaś regularnie) wybrałabym sie na badanie. Może sprawa sama się rozwiąże, czego Ci zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
moim zdaniem to raczej objawy zblizajacego sie okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda
oby..... tylko dlaczego ja tego wcześniej nigdy nie czułam???? wiem ze to jest wkurzające kolejna załamana dziewczyna, ktora wpadła w paranoje... tylko że najpierw zaczęłam sie dziwnie czuć a potem dowiedziałam sie że to mogą byc objawy ciąży... oczywiście to mogą być objawy zaburzeń hormonalnych.. tylko ja nigdy nie brałam tabletek... przeczytałm mnóstwo artykułów, i najwczesniejsze objawy mam... moze mam taki organizm??? ok nie bede już nikogo zanudzać, bo zdaje sobie sprawe że jestem wkurzająca ;) tym bardziej ze wiele osób stara się o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdda
nosze embriona i zywie sie kozimi bobkami z Kazukazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za świat
To smutne jacy ludzie są bezmyślni - uprawiaja seks, a nie pomyslą, że nie mają warunków i mozliwości, by przyjąć ewentualny owoc ich miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
tak tak, a ty jak byles mlody/mloda to myslales? albo nie uprawiales sexu bo bales sie ze bedzie dziecko? to wspolczuje partnerom.. dziewczyna sie zabezpieczala wiec nie jest bezmyslna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam
slyszalam, ze okres mozna miec jeszcze przez 3 pierwsze miesiace ciazy...wiec okres nie jest niestety zadnym wyznacznikiem NIE bycia w ciazy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecaly rok temu mialam ten sam problem.... a teraz mam dwumiesiecznego berbecia :) u nas tez nie byla za ciekawa sutuacja ale chlopak poszedl do pracy, ja chodzilam na uczelnie.... nie taki diabel straszny jak go maluja :) ale mam nadzieje ze wszystko pojdzie po twojej mysli. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
zrób test z krwi, on na pewno wykryje jesli to ciąża.. ale bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×