Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja1476

temperatura a ciaza

Polecane posty

Gość Kaja1476

Czy na poczatku ciazy tez mialyscie temperature, taka w granicach 37-37,5? I czy mialyscie ja caly czas, w sensie czy przez caly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkax20
temp nalezy mierzyc rano o tej samej godz,jezeli po dacie oczekiwanej miesiaczki temp bedzie sie utrzymywac na poziomie 37C to jest duze prawdopodobienstwo ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 26
Ja mam juz drugi tydzien po owulacji 37,3 i testy ciazowe wyszly pozytywnie i jutro ide do lekarza i potwierdzi ciaze POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK JESTES BEZPLODNA
KRETYNKO JEDNA!!! SKUMAJCIE WRESZCIE,ZE MACIE STAD WYPIERDALAC!!!!!!!!!!!!! TO FORUM DLA NORMALNYCH KOBIET,A NIE PODLOTKOW PIERDOLACYCH O TEMPERATURZE!!!!!!!!! NA TEST CIE NIE STAC WIESNIARO ZAJEBANA???????????????? O BEDZIESZ WIEDZIALA CZY JESTES W CIAZY CZY NIE! ZROZUMIANO!!!!!!!!!??????????A TERAZ WON!!!!!! PASZLA STAD WPIZDU!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK JESTES BEZ MÓZGU
....cóż tu więcej napisać ..w odpowiedzi na wcześniejszy tekst... na leczenie juz chyba za późno..frustracja sięga czasem zenitu.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana! a cio? ile masz latek ze tak glupiutko pytasz,nio powiedz? jeste jedna z tych lasak co pytaja o objawy ciazy bez zrobienia testu,bez wizyty u gina, bez chocby wpisania w wyszukiwarke \"objawy ciazy\" ,oj , laska,laska, a powiedz nam,czemu tak robisz glupiutko? przeciez to normalne ze mozesz byc w ciazy ale nie musisz , a jak ktos ci obcy powie,ze tak,ze to moze byc taka temp.to co? powiedz ? co ci to da ? juz bedziesz wtedy pewna ze to ciaza tak? oj, dziewczyny ,troche wiecej rozumu,,,bo rece opadaja do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×