Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plamiąca1

Palamienia w 7 i 8dpo,a Luteina

Polecane posty

Gość plamiąca1

Staram sie o dziecko, wczoraj (7dpo) troche plamiłam i dziś od rana też delikatnie plamie. Na początku myślałam,że to może implantacja zarodka,ale czy plamienie trwało by tak długo. Nigdy takiego nie miałam,a dodam,że od tamtego piątku biorę luteinę dopochwowo. Czy ona może spowodować to plamienie czy to na @? Prosze od odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mialam to samo: 15.08 mialam owulacje, a 22 zaczelam plamic tak lekko brazowo przez trzy dni. Potem niestety dostalam @ 29. Teraz znowu sie staram i moze jutro zrobie test. Przeczytalam zreszta ze nawet jak sie jest w ciazy to mozna miec @, wiec moze to faktycznie bylo zagniezdzenie i tak naprawde jestem juz w 8 tygodniu. Zobacze czy teraz dostane @ 28.10 i co pokaze test. Wizyte u gina mam dopiero na 5.10. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez plamiłam- 24 dnia cyklu. też biorę luteinę i też staram sie o dziecko. teraz czekam czy dostanę w tym cyklu okresu czy nie. sama sie zastanawiam czy to wina luteiny. (z tą róznicą tylko, ze ja biorę pod język. ) słyszałam, że podobno od tego można plamić..ale nie jestem pewna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaaa
co sie bierze luteine... i co to jest ....bez niej nie mozna sie obyc jak chce sie zajsc w ciążę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puklaaaaaaaaaa .. żeby zajść w ciąże nie trzeba żadnych tabletek. te są na uregulowanie cyklu ewentualnie podtrzymujące ciążę. Jeśli starasz się a nie wychodzi czasem lekarz przepisuje luteine. spytaj swojego o nią, a powie Ci dokładniej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwkaw
Hej :)) Zaczynam właśnie 13tc no i 5 opakowanie luteiny, którą biorę z dwóch powodów: 1) w grudniu poronilam w 8tygodniu 2)na poczatku tej ciazy zaczely sie plamienia i trwaly przez ponad 2 tygodnie i potem powtarzaly sie jeszcze 2x w dniach kiedy miala przypasc miesiaczka (na szczescie krwawienie trwalo tylko po 2-3dni) W poczatkach ciazy luteina jest przepisywana ze wzgledu na slaba produkcje progesteronu przez cialko żółte co ma slużyc podtrzymaniu ciąży. Jeśli jest plamienie a podejrzewamy,że jestesmy w ciazy zawsze dobrze udac sie do swojego gin :) Dzieki mojej jestem w miare spokojna - mam sie u niej pojawiac gdyby takie brunatne plamienia sie nasilily albo gdy beda zywoczerwone a tak tylko na umowione wizyty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×