Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rakuhiko

czy aby dziewczyny nie spłoszyć należy wsadzać rękę ...

Polecane posty

Gość rakuhiko

do jej majtek od przodu czy od tyłu. I co to znaczy jak dziewczyna preferuje jedno z tych wkładań. Osobiście zauważyłem, że jak pozwalają włożyć od tyłu to potem prędzej pozwalają majtki sobi9e sciągnać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zby dziewczyny nie spolyszyc to....??He he zalezy ile sie znacie?Czy to jest Twoja nowa znajomosc,czyli znacie z kilka godzin,dni czy to jest Twoja panna? Hmmm dziwne pytanie zadales!!!Jakies takie.......................................dziwne ,nie wiem,chore? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho pichu
ja tam im gacie rozrywam po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhehehheheh typowy facet ,ktory duzo gada malo robi,po prostu przechwalasz sie hehehehheehhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
How do you speel your name? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesludwiki
Oczywiście że z tyłu. I od razu złapać za ogon :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter Brown
Peter's plane landed at Athenes Aiport. It was late evening. But the air was still hot. Peter took a bus from the airport to the centre of Athens. The bus stopped in Syntagma Square. Peter got off. He looked at the map of Athens. Then he walked across the square and into the Plaka. The streets of the Plaka were still ful of people. The people were talking and laughing. Suddenly a black Mercedes drove down the street. The car had all its lights on. It was going very fast. People jumped on to the pavement. Girls screamed. Peter looked at the car. There was a blonde girl in the back seat. The car drove past. Soon it was out of sight. Peter looked at his map again...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×