Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karmenM

Czy ja nie zasługuje na MIŁOŚĆ????????

Polecane posty

naprawde nie zasługuje na to żeby mnie ktos kochał, przytulał... był ze mną , bym dla mnie ...wszystkim???? dlaczego zawsze jestem tą drugą , dlaczego to ja zawsze musze \"zrozumieć\" że jest ona... dlaczego nie moge być naprawde szczęśliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaaaaaaa
Bo zrobiłas z siebie ofiare losu ciamajdo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiak
możesz byc szczęśliwa... każdy może i ma do tego prawo. Nie martw sie.. Na każdego przyjdzie pora..a póki co żyj tak jakby niedługo miał się ktoś zjawić....i zjawi..zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów te kochanki
ech, szmaty jestescie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem ofiarą losu...ale nie potrafie a może poprostu nie chce walczyc bo boje sie przegrać po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra może ciamajda też jestem ale nie kochanka i szmata... pisza \"tą drugą\" nie miałam na myśli tego że pierwsza jest żoną!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia, bo każda chwila poszukiwań jest chwilą spotkania z Bogiem i z Wiecznością\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes ofiarą losu...po prostu pragniesz kochać i byc kochaną...gdzieś po świecie chodzi twoja połóweczka i czeka na ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga nieszczęśliwa
....czasami też wyję do księżyca........miałam szczęście w garści ale uleciało.......próbowałam żyć bez miłości ...ale się chorobcia nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za potrójne wpisanie...:O A dzisiaj kolejny dzień...kolejny dzień bez niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vita-minka
Ja już się pogodziłam z tym że do siebie nie wrócimy.Nasz związek zakonczył się 3 lata temu, a ja wciąż o Nim myslę.Może dlatego że mieszkamy w tej samej miejscowości,znamy swoje numery telefonów i gg.Mamy sporadyczny kontakt ze sobą.Ciężko mi z tym.Wolałabym żebyśmy w ogóle dla siebie nie istnieli...moze mniej by mnie wtedy bolało serce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka180000000
Doskonale Cie rozumiem:( Ja przechodze dokladnie to samo:( To jest straszny bol a trwa to juz prawie 2 lata...Czasem mam wrazenie, ze dluzej tego nie wytrzymam. Nikt sie nie zjawia w moim zyciu, ktos kto by mnie pokochal z wzajemnoscia. Malo tego, czuje, ze chyba nie jestem w stanie nikogo nowego pokochac. Wciaz czuje sie jak ta trzecia - zla i niedobra.Kocham go a on ma inna i ja musze sie z tym pogodzic. Ale zachowaly sie we mnie jeszcze te resztki nadziei, ze kiedys bede szczesliwa. Tylko kiedy??:( 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie czas na miłość :-) do mnie tez jeszcze nie przyszła tez chyba nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.L.
Do mnie już dotarło, że nie zasługuje na Miłość i nigdy Jej nie doświadcze. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat jemioly
jejku ja nie moge sluchac takich bzdur w stylu: ja go kocham a on ma inna. nie wpierniczajcie sie w niczyje zycie, w niczyj zwiazek. tak bardzo jestescie zazdrosne o to ze ktos kocha i jest kochany, ze musicie to zniszczyc. pomijam fakt ze unieszczesliwicie tamte osoby (chociaz pewnie wam o to wlasnie chodzi) ale wam tez to szczescia nie przyniesie. zajmijcie sie chlopakami wolnymi i zostawcie w spokoju tych zajetych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada deszcz
na kazdego przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka180000000
DO kwiat jemioly Napisalam choc jedno zdanie ze chce zniszczyc czyjs zwiazek??? Nie wiesz o co biega to sie lepiej nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×