Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka*23

przyjaciele naśmiewają się z mojego chłopaka

Polecane posty

Gość ......... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo na początku swojego związku. Moi znajomi (szczególnie koledzy) nasmiewali się z mojego chłopaka, że jest taki i owaki. Podobnie jak Ty teraz, byłam z nim bardzo krótko więc jeszcze nic specjalnego do niego nie czułam, ale tak jak napisał ktoś wyżej coś mnie w nim urzekło i zdecydowałam się z nim być z nadzieją że coś z tego wyjdzie. Nie myliłam się jesteśmy ze sobą 3,5 roku i na dodatek bardzo szczęśliwi :) Głupie teksty swoich znajomych najzwyczajniej zbywałam śmiechem lub po prostu olewałam. Troche poluźniły się nasze kontakty choć nie wiem czy ze względu na ich zachowanie czy na to iż więcej czasu spędzałam z chłopakiem. Widząc jednak moje niezwruszenie głupimi odzywkami w końcu się znudzili. Efekt taki że jestem z kimś kogo kocham a i z owymi znajomymi mam w miare dobry kontakt :) Wniosek taki że nie ma się co przemować tym co mówią inni, liczy się to co Ty myślisz i czujesz! To przecież Ty wybierasz jak masz żyć a nie Twoi znajomi! Głupie teksty przyjmować na luzie! Powodzenia w dokonywaniu słusznych wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×