Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaaa

Najbolesniejsze zdarzenie w moim zyciu...

Polecane posty

Gość alaaa

To we mnie tkwi juz od 6 miesiecy roku. Bylismy dlugo po rozstaniu ale mielismy kontakt. Byly jeszcze powroty ,byly jeszcze uczucia, nadzieje. Ostatnim razem pocalowal mnie, przytulil, powiedzial ze duzo dla niego znacze i ze bedzie dobrze. Wsiadlam do pociagu i jeszcze sie do siebie smialismy.Potem juz nie zadzwonil.Juz nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala lux
najbardziej boli kiedy ktoś pojawia się w twoim życiu tylko po to, aby zabrać ci miłe nieszkodliwe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahhahahah
a ja przeczytalam NAJOBLESNIEJSZE i myslalam ze cos fajnego poczytam a tu jak zwykle kurwa o cierpieniu przez jakiegos debila jebane to forum j est wezcie sie laski pierdolnijcie pod pociag a nie zawracajcie dupy tymi niedojrzalymi milostkami rodem z telenoweli brazylijskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbla
popieram hahahahahahhahahah - super wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najboleśniejsza
próba gwałtu. Dotąd nie mogę się pozbierać:( Nic mi się w sumie nie stało, ale strach pozostał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mremrotka
Najboleśniejsze? Rozwolnienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo bolesne było ostatnio!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliczek
Dziewczyno, ciesz sie że masz tylko takie "najbolesniejsze zdarzenia". Mnie zmarła mama na nowotwór złośliwy tuż po moim ślubie. Porównaj te bolesne zdarzenia i nie pisz że to życiowa tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zdrada narzeczonego 2. wypadek mojego taty z tirem. 3. załamanie psychiczne mojej mamy ps. oba zdarzenia miały miejsce jedno po drugim. tata żyje, narzeczony zmądrzał. Mama ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeman
teraz pewnie się zdziwicie...u mnie było tak że niecałe 2 tygodnie temu mówiła mi tak chcę być z Tobą na 100% i same piękne słowa. dziś napisała że planują ślub, wyobraźcie sobie że Wasza druga połowa którą kochacie nad życie za 2 tygodnie planuje ślub z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeman
nie wiem czy najboleśniejsze ale niewątpliwie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do alaaa ..............
Po prostu trafilaś na nieodpowiedniego faceta, tak w zyciu bywa. Ale glowa do góry, wszystko przed toba, życzę szczęścia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuuuu
1.śmierć mojego taty na nowotwor zlosliwy 2.po paru miesiacach od smierci mojego taty , bardzo powazna operacja mamy 3.kiedy zostawil mnie moj pierwszy chlopak 4.kiedy zabraklo mi 1 punktu aby dostac sie na studia wszystko to dzialo sie w przeciagu 1, 5 roku :-( zawsze moze byc gorzej, wiec cieszmy sie z tego co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
1. wypadek moich rodziców 2. tragiczny wypadek mojego przyjaciela 3. Depresja, przy tym utrata pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1234567
poród...hmmm tragedia, ale mam wspaniałą córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
wiadomosc o kochance mojego meza i jej ciazy,mam 2 dzieci(7 i 3) a on juz 3...... to ze nie wie ktora kocha i z ktora chce byc to ze ufalam i nigdy nikomu tyle nie dalam i nikogo tak nie kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie wiadomość o
pseudo przyjaciółeczce mojego męża, która namawiała go do zdrady(a on zbytnio się nie opierał) Sku...........el i zdzira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×