Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viktoria33

termin grudzień 2005

Polecane posty

Dziewczyny jest nowa gazeta dla nas, zajrzyjcie na stronę www.twoje9miesiecy.com :))))) tylko nie wiem, gdzie ją kupić :( viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Znam tą gazetę, ja nie mam problemu z jej kupieniem. Na pewno można ją dostać w empiku. Termin grudniowy, super. Nie jestem w ciąży, ale kto wie. Moja mama urodziła się w Boże Narodzenie. Urodzić dziecko w grudniu to takie słodkie, wtedy świat jest przepełniony miłością. marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żadna z was nie rodzi w grudniu? Grudniówki odezwijcie się. Moja mama urodziła się 24 grudnia, która z was ma termin na ten miesiąc, a może i na ten dzień? Przecież to jeden z najwspanialszych możliwych terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 20 grudnia:) zastanwiam sie czy spedze Swieta w domu czy w szpitalu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonkia
Ja jestem na przelomie grudnia i stycznia Ciekawe czyt sylwester bedzie na porodowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonkia--ja tez mam takie wizje,ze Sylwestra spedze na porodówce:) roznie to bywa z pierwszym porodem:) +/- 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonkia
moj maz mowi, ze juz po swietach (ok. 26 grudnia) ale wlasnie nie wiadomo jak to bedzie. Marysia jak juz stwierdzi, ze pora to bedziemy wiedziec na pewno :) Moja babcia natomiast mowi, ze dziewczynki rodza sie przed terminem , a chlopczykow trzeba "popedzac" ;) no wszytsko sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie urodzone w Święta muszą byc od razu Święte...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś28
Zajrzyjcie na topik Rodzimy pod koniec 2005 roku!!!!!!!!!!! Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dede O pewnie, że fajnie jest mieć męża. W ogóle fajnie jest być szczęśliwym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 28 grudnia, ale moj chłopcyk jest tak duzy ze chyba bedzie troche wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz istnieje identyczny temat - link gdzies powyzej... Co do gazety \"twoje 9 miesiecy\" - to na dobra sprawe bywa w kazdym niemal kiosku, ale jakos nieregularnie jest wydawana, stad problemy z kupnem...Numer lipiec/sierpien byl ostatni, a wyszedl dopiero pod koniec sierpnia... Ps. Ja mam termin na 11 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula24
hej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×