Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Heeeeeeeeeeeeeeeeeej Julka ;-) Gdzieś była jak Cię nie było? Ja chcę piwo, nie mam ani kropli piwa w domu buuu i spać nie mogę.. Może książkę poczytam jeszcze:P To tak na zaś dobranoc mówię 👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witojcie witojcie wczoraj meczacy dzien po pracy szukalam mlodemu sandalow to juz trzecia para jedne zabudowane to za ciepłe drugie zaczynaja po miesiacu mu sie rozklejac wczoraj mierzylismy w bacie chyba z 30 par szok jaka umeczona wyszlam jakbym przekopala pol hektara pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dodob, czy masz może tą dietkę żeby wysłać na maila? Ja szukałam od czerwca sandały i nic nie znalazłam bo mam za dużą nogę i jestem skazana chyba na chodzenie w adidasach i półbutach. Zresztą uwielbiam na sportowo chodzić, bynajmniej wygodnie:). No a teraz to nie szukam bo się nie opłaca na miesiąc kupować. Kochane już sie boję że nie będę mogła piwa, słodycze pizza. Boje sie gorzej niż niepalenia hehe-to było łatwiejsze:D! Może ja sobie wyznaczę raz w tygodniu piwko;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietke wysłałam ale przy tym musisz naprawde zmienic tok myslenia tak jak z fajkami bo jak po 3 tygdoniach wrócisz do dawnych nawykow to kilogramy wroca z nawiazka powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki, przejrzę co tam jest:). Nie chodzi mi o dokładne trzymanie się tylko żeby coś zdrowszego jeść niż ja jem no i mniej bo ja to wogóle nie mam pomysłów. Myślę że to dużo da. Bo na przykład wczoraj zjadłam na śniadanie - uwaga:D - 5 kawałków chleba:D. A dziś to wzięłam dwa i gotowane jajko:). Może ja powinnam jeść to samo tylko o połowę mniej:)? A jak macie jakieś fajne warzywne przepisy to wrzucajcie-chociaż niekoniecznie warzywne tylko takie mało tłuste:). Szkoda że ta waga potem wraca, kurde biedne my musimy ze wszystkim się pilnować:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka mam ful przepisów na poprzedniej stronie kilka umiesciłam jedz warzywa sezonowe ja teraz wpierdziulam np cukinie na surowo albo pieczarki na surowo jako przegryzke skuteczne zdrowe teraz jest taki wybor idziesz do warzywniaka i bierzesz kazde warzywo potem kroisz szatkujesz i gotujesz dodajesz koncentrat i masz ala leco albo flaki z boczniaka boczniaki kroisz na paski , cebule w duze kawałki , marchew seler pietruszka zetrzec na tarce z duzymi oczkami wszystko dusisz z 2-3 minuty na oliwie w garnku potem jak skwierczy dolewasz wody z 3/4 litra i gotujesz doprawiasz szybko bez miesa i tanio fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼🌼 Dodob 🌼 ale od surowych pieczarek to brzuch może boleć jak się za dużo zje ich.. Widzę że na razie pustki na forum..Ooo i nawet jeszcze Agusi nie ma po nocnych konwersacjach na gg hehe.. Dobrego przedpołudnia życzę 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze piszec o pieczarkach miałam na myśli z 3 sztuki ja sobie kroje na paseczki i super stary sprawdzony sposob joanny chmielewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helluuu he he atydea o ktorej wstalas??ja juz na cerfurze zdarzylam byc ale na oczy nic nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zrobiłam sobie taką rozpiskę w Wordzie, może coś z tego wyjdzie:D : 16 lipca 2008 Śniadanie: - dwa kawałki chleba razowego, jeden z wędliną - jajko gotowane - czarna kawa Obiad: - fasola szparagowa w pomidorach - sałatka warzywna (groszek, marchewka, kukurydza, seler, łyżka majonezu light) - szklanka soku pomarańczowego Kolacja: - - - Poza tym zjadłam, wypiłam: - pół jabłka - plasterek sera A wogóle to chyba muszę się trochę zamknąć bo powoli zmieniam temat:D, ale to chyba z jednej strony oznacza że prawie wogóle nie myślę o fajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka🌼 możesz pisać tutaj co tylko zapragniesz :classic_cool: Fajna jest ta Twoja ‘dietka’ . Najważniejsze, żeby robić sobie małe, częste i zdrowe posiłki. Lepiej pomyśleć już o tym teraz niż później siłować się ze zrzuceniem 10 dodatkowych, niepotrzebnych kilogramów:D Wiesz ja dzisiaj tez tak zdrowo sobie podjadam . Zrobiłam sobie mały odwyk od tych codziennych m rytualnych posiłków Sądny dzień🌼 Dziękuje za zaproszenie  Oczywiście wpadne tam do was na południe jak tylko będę miała okazje bo na razie robie za śmieszną ochrone w domu gdyż, ponieważ , aczkolwiek :D rodzina mnie opuściła na pare dni na wakacje wszyscy śmigneli i . A ja wieczorami bojąc się róznych zjaw i miejscowych włamywaczy :D podpijam piwka i i czekam aż sen mnie najdzie :D hehehe Antydea🌼 ‘a ja byłam jak mnie nie było’ cały czas w domku. Zrobiłam grilla, chodzę sobie na plaże i od czasu do czasu ruszam dupsko na rowerze w lesie. Teraz jak pisałam wcześniej robie za ‘ochrone domową’ A tak przy okazji fajnie jest pobyć sobie samej w domku bo przynajmniej nikt mi nie trąbi i nie truje dupska jakimiś duperelami no i mam do czynienia z obowiązkami, które były mi obce np. pilnowanie piwnicy przed zalaniem deszczowym czy kontrolowaniem jakiejś pompy w garażu :D i czy tez gotowaniem różnych dziwadeł a kucharka ze mnie niezbyt dobra :D p.s fajnie jest pisac takiego dłuuuuuuugiego posta po raz drugi z powodu wcześniejszego wygaszenia stronki formowej !:D:D:D ..brrrrr…nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tyle że zjadłam ten obiad i jestem dalej głodna:). A to dlatego że zazwyczaj jadam jeszcze raz tyle:). Ale nie dam się, o 18 dopiero kolacja, potem na rower i spać:). hehe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka to zjedz sobie jakis owoc albo zrób sobie koktajl bananowy , który Cie zapcha . A tak apropo tego głodu to wyczytałam dawno temu, ze sygnał najedzenia żoładek otrzynuje czy nadaje nam dopiero po 20 minutach od posiłku -więc możesz wysłac mu sms , że juz miałam obiad jakiś czas temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś -a nie miałam :D -widzisz ja tez głodna i o jedzonku mysle ale to dlatego ,ze jestem w trakcie jego robienia! MniaM ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie oczka bola ciagle przed kompem teraz jeszcze instaluje rozne moje skarby po formacie :D ide sobie mate zaparzyc moze ozyje troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka bo co to za obiad gdzie białko jak to ma dac ci speeda na rower ??? zjedz gotowane mieso + warzywa i bedie ok uwierz mi bo to co teraz robisz nie jest rozsadne mozna robic raz w tygodniu takie jedzenie ale jako oczyszczenie organizmu bo mozesz mi wierzyc jak stosujesz taka dietke to organizm sie boi ze jutro bedzie tak samo cienko i robi sobie zapasy i spowalnia przemiane materii a potem jak zaczynasz normalnie jesc to on to traktuje jako zapasy :) zrozumialas ? bylam na wczasach z wykladami o odzywianiu to wiem kilka dni temu ktoras z was napisala madre rzeczy o odchudzaniu pod ktorymi sie podpisuje i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego pytałam bo nie wiem i nie mam pomysłu, dlatego przydałaby się gotowa rozpiska na każdy dzień. Tylko ja nie chcę codziennie to samo jeść:). Mięsko jutro sobie zrobię:). Tylko tak jak wpisuję to jakoś łatwiej:D. No i przede wszystkim chodzi o to by jeść mniej niż jadłam a nie za dwóch, żeby przyzwyczaić żołądek do mniejszej ilości jedzenia a nie takiego zapchania że pękam:D. No i nie chcę schudnąć niewiadomo ile tylko źle się czuję z tym brzuchem. A power na rower daje mi yerba hehe:D. A tak odbiegając znów od tematu. Właśnie moja koleżanka z pracy się pogniewała. Znamy się rok-tylko z pracy, kłócimy się co chwilę bo ona nic nie robi a mnie to wnerwia a ona zaprosiła mnie na wesele (tzn.słownie bo zaproszenia nie dostałam:D). Powiedziałam jej że nie przyjdę bo po pierwsze nie znamy się na tyle osobiście a po drugie dobrze wie że się nie dogadujemy a ja nie lubię udawać że wszystko jest ok skoro i ona dobrze wie że nie jest. Kurde.. nie wiem czego ona ode mnie chce.. Myślicie że dobrze zrobiłam? Bo ona już próbuje we mnie wzbudzić winę, że jej przykro że takie rzeczy jej piszę, że to nie było miłe itp. Ech my baby, normalnie tu o wszystkim plotkujemy;). Ale fajnie że można to napisać:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie robie sobie takie oczyszczenie małe w sensie ,ze jem po prostu zdrowe żarcie które sama przygotowuje, Miecha mam dośc jak na razie bo wpierniczałam je codziennie :P sadny dzień ja dzisiaj w domu siedze cały dzień przed kompem jak widac tez :p ale zaraz ide brac się za jakies porzadki domowe i jak to durne zachmurzenie prognozujace ulewe przejdzie to karne sie na rowerek :) dobob skoro tak dobrze znasz sie na odzywianiu to może powiedz mi co sadzisz na temat głodówek 10 dniowych. jest taka strona glodówka .pl i tez podobna kafeteria do naszej gdzie laski pisza o tym (tytuł tego to chyba \'głodówka odmieniła moje życie czas to powtorzyc) Uważasz ,ze to jest wporzadku tak głodzić sie 10 dni? ja wytrzymałam kiedys tylko 3 -bardzo byłam słaba i kreciło mi się w głowie -ale laski pisały tam , że to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka a może własnie na weselu zakrapianym w końcu byście się dogadały ?:D Dobra mykam sprzatac bo czas mi spiernicza nieziemsko dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, skoro przez rok się nie dogadałyśmy. I wogóle nie mam ochoty tam iść-na ślub do kościoła owszem ale na wesele nie. Ona mnie robi cały czas w balona, kasa jej się nie zgadza, bałagan zostawia i do tego strasznie kłamie w każdej kwestii. No nie widzę siebie siedzącą przy stole i uśmiechającą sie do niej. Blee.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka no to juz sama sobie odpowiedziłaś:) Nic na siłe. ja powiem Ci szczerze tez kiedyś odmówiłam wesela kiedy z łaski swojej u 'koleżanki ' która brała ślub nagle zwolniło sie miejsce(wcześniej oczywiście nie byłam zaproszona ). Odmówiłam i nie żałowałam.Nic nie starciłam z tego co ludzie mówili a kontaktów blizszych i tak z nia nie mam. oks ja mykam prąc! trzymaj sie ja-ka -🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżu ale mi zaleglosci w czytaniu rosna ale nie mam sily i co chwile okazuje sie ze jeszcze jakiegos skarbu nie zainstalowalam ide kolejna yerbe zaparzyc,zaby mi sie w brzuchu zalegna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki tak na początek mały artykulik Rzuć palenie dla dziecka -------------------------------------------------------------------------------- Kobiety, które będąc w ciąży sięgały po papierosy lub były biernymi palaczkami, zwiększają ryzyko wrodzonych wad u dzieci – twierdzą norwescy naukowcy. Zdaniem naukowców z Uniwersytetu w Bergen dzieci mogą urodzić się z rozszczepem wargi górnej, zwanym zajęczą wargą. Badania pod kierownictwem dra Rolva t. Lie dowiodły, że kobiety, które w ciągu trzech pierwszych miesięcy ciąży wypalały codziennie pół paczki papierosów, dwukrotnie zwiększały ryzyko pojawienia się u potomstwa zajęczej wargi. Matki, które na początku ciąży przebywały w zadymionych pomieszczeniach również powinny liczyć się z tym, że ich dzieci urodzą się z defektem twarzy. W Polsce rocznie rodzi się ok. 800 noworodków z zajęczą warga, która utrudnia mowę, oddychanie, a nawet jedzenie. Problem z zajęczą wargą rozwiązuje się chirurgicznie. Dane na ten temat opublikowano w medycznym czasopiśmie \"Epidemiology\". a teraz Julka jeśli chodzi o te głodówki to nie jest takie prroste wiesz nie jestem ekspertem od odżywiania ale naprawde duzo o tym czytam uczestniczyłam w spotkaniach i mam za soba bagaz doswiadczen np zrzucenie 14 kg a do głodowki musimy sie przygotowac podczas glodowki trzeba duzo odpoczywac brac cieple kapiele pic napary z ziol i to nie jest tak ze kurcze 10 dni nic nie jesz czy tylko pijesz i jest super bo czlowiek by padl , glodowki takie zdrowe bez konsultacji z lekarzem moga trwac gora 3 dni , a jesli chodzi o rodzaj to kazdy ma inny organizm moja babcia ma 105 lat i cale zycie jeden dzien w tygodniu pije tylko wode i ziolka mi tez to sluzy ale dzien przed i dzien po staram sie mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam :) I o zdrówko pytam? Ja zdycham,yhh..Łokres od wczoraj a jutro jeszcze wiśnie rwać z drzew..Ło jezus..Dobrego poranka ;) Jak to kiedyś było w reklamie: \"Najmilsza chwila poranka, kawy Jacobs filiżanka:P\" W formie takiej pioseneczki..🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×