Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich pachnąco!!! Wlaśnie wrócilam dopiero z pracy,nastawiam wodę na kawkw i zapraszam.Sa także świezutkie paczki z jagoda oraz z ajerkoniakiem,jagodzianka z bita śmietaną i jagodami oczywiście oraz sernik z brzoskwiniami i karpatka....:)) Zapraszam jest tyle tego że dla wojska starczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na spacer z psem.Ja wrócę, to się przyłączę.Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna to ja poproszę jagodziankę z bitą śmietaną i jagodami.Kawę też poproszę.😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola kolejne podziekowania:) za wsparcie🌼 GRATULACJE dla wszystkich juz niepalacych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich niepalących oraz tych,którzy myślą dołączyć do naszego pachnącego grona;););) Mój bilansik jest imponujący,bo jutro będę miała równo POŁ ROKU bp. Hurra!hurra!hurra! :D:D:D Nie palę już 183 dni (+ 04g57m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 2564. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 14g13m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 923,36 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri -------------> gooonię cię hihi ja pół roczku będę świętowac 1 marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna ----> aleś mi cholerka smaka narobiła tymi słodkościami ... buuuuuu.....jejku pożarłabym wszystko co wymieniłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,bardzo się cieszę,że podążasz moim tropem:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻- neri to dla Ciebie.Pół roku tylko pozazdrośćić.😘😘. Jutro balanga,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 160 dni (+ 18g59m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 6431. Będę żyć dłużej o 49 dni (+ 03g08m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 251,08 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono 🌼 BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D madziuchna 04 🌼 z okazji miesiącznicy wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela BP :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 marjola 53 🌼 Ania.B 🌼 neri 11 🌼 bella 1962 🌼 Pani Sędzina 🌼 50mam 🌼 kulka 777 🌼 palaczka aga 🌼 grazka 66 🌼 ojejkujejku 🌼 kasia 3 🌼 grudniówka 🌼 ajajaj 🌼 ja-ka 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 aram 55 🌼 wydaje mi się że jeszcze nie jesteś gotowa aby podjąć walkę ze śmierdzielem ja wiem bo też mi było żal się z nim rozstać też byłem na imprezie było 33 osoby i tylko 2 paliły od razu stawiasz się na straconej pozycji że nie dasz rady a weź się w garść i do cholery jasnej zacznij rozpocznij tą walkę ze śmierdzielem on jest do pokonania ja paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie mi się udało to i tobie tez się uda a z nami na pewno dasz radę ODWAGI :D zupek 🖐️ leloff 🖐️ jedrek 30 🖐️ misiek 121 tych wszystkich których przez omyłkę nie wymieniłem pozdrawiam serdecznie 🌼 i tych co nas po cichu podczytują też pozdrawiam :D 🖐️ BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP nie palimy :D nie palimy :D nie palimy :D nie palimy :D nie palimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ---usmiech przystojniaku:):):) pozdrawiam .....283....dbp......dziekuje zlosliwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka777 za chwilę rok🌻🌻🌻 Złośliwiec dobrze,że jesteś:classic_cool:🖐️ madziuchna😘 Ania B🌻 Aram🌻 grudniówka🌻 50mam🌻 Dla wszystkich pachnących i nie palących😘🌻❤️;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam wagę. Jestem załamana. Ale nie mam zamiaru palić. Już zaczęłam dietę \"grup krwi\". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz mam wagę to będe kontrolować wszystko na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Dobry wieczór :) aj dziewczynki narobiłyście mi smaku na te ciasteczka i ja Was jutro zapraszam na pyszne ptysie marjola🌻 dzięki :) kasia3 wiesz co zawsze wagę można zbić wystarczy zdrowo sie odżywiać niż palić pety, być zgrabnym i zniszczonym od środka także jak dla mnie nie ma powodu do dołowania :) wiecie ja mam przekichane bo u mnie w pracy dziewczyny palą ale co dziwne usłyszałam od nich że fajnie mam bo rzucam to dziadostwo także nawet wśród palaczek mam wsparcie życzę wszystkim miłej nocki NIE PALIMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pół roku to juz coś...wkrótce i ja mam nadzieje do tego dotrzeć myślę że wszyscy po kolei będziemy świętować tak piękne wyniki dobrze nam razem idzie pozdrawiam całe grono pachnące i tych którzy chcą pachnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Marjolu za piękne kwiatki;) Zapraszam na jutro wszyskie dziewczynki i chłopców;)na WIELKĄ BALANGĘ -tort i wszelakie trunki zapewnione:classic_cool:, taka okazja do świętowania będzie dopiero za pół roku-jak stuknie mi pełny roczek BP:D🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella1962-wielkie dzięki i zapraszam na jutro;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wynik Pani Sedziny to juz dla mnie marzenie równiez gratuluje i prosimy o takie wpisy bo one bardzo motywują a przynajmniej mnie inni dali rade to i mnie sie uda ..a czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich bardzo serdecznie!!! Czy można się przyłaczyć? wiem, że znacie sie od dawna - swiadczy o tym chocby ilość stronek - ale może uda mi się wkrecic.... Nie palę już/dopiero 15 dni..... Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matahari1234
witam:) nie pale od lipca. jestem z siebie dumna. życze wszystkim wytrwałości. to jest możliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×